Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

SOFIA - Warszawaul. Polna 13

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
144 odpowiedzi w tym temacie

a400b3

a400b3

Świeżak

• user
  • 2 postów

Odwiedziłem wczoraj (wtorek) po godz. 23 Sofię. Wjazd niezmiennie 30 zł. Od razu wziąłem małe piwo z butelki na barze. Wyposażony byłem w kilka banknotów 50 zł, żeby nie bawić się w rozmienianie i żeby mieć hamulec na miejscu.

Klientów ok. 5-7, dziewczyn ok. 15. Po zajęciu miejsca od razu zaczynają zachęcać do tańca, ale nie są nachalne. Rozumieją "nie teraz" i z uśmiechem zapraszają na później. Większość jest ładna, te w moim typie każdorazowo od razu pytałem o warunki. A te są u wszystkich takie same: 50 zł jedna piosenka, można dotykać i macać poza miejscem strategicznym. Za 100 zł dwie piosenki. Jedna z nich sama po przyjściu proponuje, że dodatkowo będzie dotykać małego i rzeczywiście jej taniec był imitacją seksu (dużo jęczenia, symulowania loda itp.) z mizianiem przez spodnie.

Zatańczyły dla mnie 4 bardzo ładne dziewczyny, z ich serwisu jestem zadowolony. Po 50 minutach od wejścia wychodzę z lokalu lżejszy o 245 zł. Na schodach wyjściowych prowadzony jest pijany szwagier kurwiący na rachunek, którego częścią było 400 zł na drinki dla lasek.

R E K L A M A

Daniel89krk
Re: SOFIA - Warszawa

Daniel89krk

Świeżak

• user
  • 2 postów

Witam wszystkich!

Ja z kolei chciałbym podzielić sie swoimi wrażeniami z pobytu w "Sofii" dwa tygodnie temu. Był to piątek, więc początek weekendu. Przedostatni raz byłem w "Sofii" w grudniu 2016 r., i wspominam tamten pobyt świetnie (tancerka prawie zerwała ze mnie koszulę, tak była napalona, i tak seksownie tańczyła, że jeszcze po wyjściu nie mogłem dojść do siebie :) także postanowiłem sprawdzić, czy i tym razem będzie tak samo dobrze.

Wjazd 30 zł, małe piwo na barze 15 zeta. Byliśmy z kumplem i najpierw chcieliśmy pogadać, pooglądać tancerki i dopiero się zdecydować. Nie wiem, może trafiłem w zły dzień, ale tancerki tym razem były bardzo nachalne i nie rozumiały słowa "nie" (jedna mi mówiła później, że "wszyscy mi dzisiaj mówią, że później", więc może o to chodziło). Wybrałem chyba najładniejszą dziewczynę w klubie, dosyć krótko obciętą brunetkę. I tu zaczęły się schody: prawdopodobnie zmienił się cennik - dziewczyna chciała wyciągnąć ze mnie 100 zł i była STRASZNIE namolna ("no weź daj", "no za 100 zeta będzie fajnie, no chooodź"), podczas gdy ja chciałem zapłacić 50. W końcu bardzo niechętnie zgodziła się na 50 zł i zatańczyła, ale taniec był słaby, nie pozwoliła się dotykać i miała skwaszoną minę. I jeszcze po wszystkim chciała jakiś napiwek. Strasznie zachłanna na kasę. Do kumpla mówiła, że studiuje germanistykę (może to fejk, ale Szwagrowie uważajcie na nią). Druga dziewczyna była z Krakowa na gościnnych występach, i ta była miła i kulturalna. Za 50 zł miałem fajny taniec. Trzecia z dziewczyn ma śmieszny dziecinny głosik, jest też bardzo ładna. Za 50 zł zatańczyła, ale nie zdjęła majtek (powiedziała, żebym zamówił drugi taniec to wtedy ściągnie). 

Podsumowując, byłem średnio zadowolony z ostatniej wizyty w Sofii. Niestety, chyba ceny będą iść w górę, skoro dano dziewczynom wolną rękę w tym zakresie.

TheMagician1

TheMagician1

Praktykant

• +users
  • 11 postów
Bylem okolo dwa tygodnie temu zeby porownac lokal z konkurencja na jerozolimskich. Wjazd 30zl, piwo z tego co pamietam 15zl okolo, z szatni nie korzystalem.

Pierwsza roznica jest taka ze jest to klub o wiele mniejszy niz Sogo wiec miejsce automatycznie jest mniej dyskretne wewnatrz. Panny ladne (bylem w czwartek po 23 wiec bylo w czym wybierac, okolo 15 dziewczyn) i mysle ze kazdy sobie jakis obiekt westchnien znajdzie. Dosiadaly sie z zapytaniem o taniec jednak szanowaly slowo „nie” i nie byly zbytnio nachalne co jest wielkim plusem. Pozniej zdecydowalem sie na dwa tanca, ktore trwaja okolo 3min (piosenke) i kosztuja 50zl (cena wyjsciowa to 100zl i negocjacje zaleza od humoru tancerki)

Polecam. Oczywiscie radze wziac ze soba tylko gotowke gdyz w tego typu klubach Panny tylko czekaja na wstawionych klientow ktorzy placa karta, zeby im dopisac jedno zero wiecej na terminalu :)

pikus22

pikus22

Praktykant

• +users
  • 17 postów
Ceny za taniec spadły do 50zł???

5thgear

5thgear

Otrzaskany

• +users