Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

SOFIA - Warszawaul. Polna 13

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
139 odpowiedzi w tym temacie

sala_kser

sala_kser

Praktykant

• +users
  • 15 postów

^fajny, fachowy opis

Chciałbym wiedzieć, czy dziewczyny tańczą non-stop na scenie (lub są wywoływane przez DJa), czy też są przerwy. Też lubię fajny taniec przy rurze, choćby dla podziwiania urody.

Bardzo proszę, czy ktoś może wie, bo nie jestem w temacie - jak wygląda tzw. szampan lub VIP (koszt + co dostajemy w zamian)? Bez ściem typu "co to ja nie miałem" tylko tak normalnie proszę o suchy opis.

Kolega powyżej wspomniał, że był po 22 i robił za 1/3 klienteli. To był weekend?

Zastanawiamy się z kumplami nad wypadem i szczerze chyba będzie to Sofia. Warto wiedzieć jakie atrakcje mogą się zdarzyć powyżej kwoty za taniec, a nie być dziwnie naciągniętym na 100 czy 200 (bo to zawsze dodatkowy taniec lub dwa, prawda?). Szwagrowie często wspominają brak nachalności, co jest zupełnie inne od większości klubów w Warszawie. To duży pllus.

Też marzy mi się, żeby tak zostało. Jeśli ktoś był w dobrym strip clubie za granicą to wie, jaki to daje komfort i jaki ma wpływ na zachowanie klienta :)

Użytkownik sala_kser edytował ten post 05 luty 2018 - 13:53

R E K L A M A

tpol1
Re: SOFIA - Warszawa

tpol1

Świeżak

• user
  • 6 postów

Bardzo proszę, czy ktoś może wie, bo nie jestem w temacie - jak wygląda tzw. szampan lub VIP (koszt + co dostajemy w zamian)? Bez ściem typu "co to ja nie miałem" tylko tak normalnie proszę o suchy opis.

Heh. Wywołany się poczułem. 0.7l Moet et Chandon 990zl. 1 godzina w VIP. Z 1 tancerką. W VIP zmieści się z 5 osob.

Opis suchy jak wytrawny szampan

Użytkownik tpol1 edytował ten post 10 luty 2018 - 08:51

sala_kser

sala_kser

Praktykant

• +users
  • 15 postów

Heh. Wywołany się poczułem. 0.7l Moet et Chandon 990zl. 1 godzina w VIP. Z 1 tancerką. W VIP zmieści się z 5 osob.

Opis suchy jak wytrawny szampan

I to jest to!

Dzięki za szampana, tpol1 :)

Nie wiem, gdzie dać za tę odpowiedź zasłużony punkcik reputacji :mysli:

Tak przy okazji - tancerki proszą "o banknociki" w VIPie, czy można takie prośby lekko zbyć (o ile ktoś nie sypie groszem jak jakiś szejk :zeby: :puknijsie: :hihi: ) i po prostu spędzić tę godzinkę na tańcu i zabawie popijając bąbelki? Przecież w końcu zapłaciło się za szampansa :oczko:

Użytkownik sala_kser edytował ten post 17 luty 2018 - 13:29

tpol1

tpol1

Świeżak

• user
  • 6 postów

I to jest to!
Dzięki za szampana, tpol1 :)
Nie wiem, gdzie dać za tę odpowiedź zasłużony punkcik reputacji :mysli:

Tak przy okazji - tancerki proszą "o banknociki" w VIPie, czy można takie prośby lekko zbyć (o ile ktoś nie sypie groszem jak jakiś szejk :zeby: :puknijsie: :hihi: ) i po prostu spędzić tę godzinkę na tańcu i zabawie popijając bąbelki? Przecież w końcu zapłaciło się za szampansa :oczko:

Napiwki chętnie biorą. Ale musu nie ma. Będzie Pan zadowolony.

sala_kser

sala_kser

Praktykant

• +users
  • 15 postów

Byliśmy z kolegami.

Wjazd spoko, miejsce było.

Potwierdza się to, co pisali szwagrzy w kilku postach przede mną.

U nas wyglądało tak, że wbiliśmy gdzieś po 24:00 i panowie skupili się na konsumpcji alko i towarzystwie lasek, a ja głównie obserwowałem scenę. Panie tańczą długo. Po 2 piosenki, może 3, choć ciężko wyczuć. Była też druga sala, ale zamknięta, bo tam to chyba już z szampansem właśnie. Ogólnie wybór jest, chociaż kilka lasek wydało mi się do siebie podobnych (nie była to kwestia alkoholu, ale faktycznie urodą zbliżone). Drinki jak to drinki. Nie ja stawiałem, więc nawet nie wiem jak wyszło.

Dodam, że panie nie były jakoś nachalne, więc wieczór był w większości udany.

Wadą był kelner, którego nie było jak był potrzebny, a jak się pojawiał, to chyba po to, by dziewczyny wiedziały, że czas na gadkę odnośnie drinków dla nich. Ogólnie spoko. W klubie raczej czysto, łazienka też raczej zadbana.

pikus22

pikus22

Praktykant

• +users
  • 14 postów
Co tancerka robi w VIP rumie, tańczy nago dla wszystkich i daje się dotykać???

tpol1

tpol1

Świeżak

• user
  • 6 postów

Co tancerka robi w VIP rumie, tańczy nago dla wszystkich i daje się dotykać???

Normalny taniec, tylko trwa godzinę. Czyli tańczy rozmowa calujee itp. Możesz dotykać nawet części mniej dotykanych, ale to pewnie zależy ile tancerka wypiła i jakie ma zasady. Nie ma regulaminu na ścianie. Nie wiem jak jest w grupie, bo byłem sam.

pikus22

pikus22

Praktykant

• +users
  • 14 postów
A są tam jakieś fajne duże silikonowe cycki???

Baktywny

Baktywny

Świeżak

• user
  • 7 postów

abakadabra

[Dodano: 18 marzec 2018 - 17:59]

abakadabra

pikus22

pikus22

Praktykant

• +users
  • 14 postów
Tzn szukam czegoś w stylu aletta ocean lub jasmine jae

Aldok

Aldok

Praktykant

• +users
  • 23 postów

W Sofii, z tego co pamietam sa conajmniej 3 dziewczyny z duzymi cycami. Jedna "Julia" to ciemnowlosa cycatka podobna do Jasmin Jae, ale akurat nie cieszy sie zbyt dobra reputacja, w sensi lubi nacinac klientow. Dwie inne to blondynki w wieku 30+ lat. 

Czy ktos kiedykolwiek zaliczyl cos w VIPie w Sofii? Wiem ze dawno temu w Sogo moj znajomy ponoc dostal loda w Vipie, a jak ostatnio bylem w Sofii, to byla jedna mloda dziewczyna ktora bardzo probowala mnie namowic, calunki, pieszczoty, itd, ale nie dalem sie. 

zielak69

zielak69

Zielak69

• +users
  • 1411 postów

wszystko jest kwestia dogadania sie z dziewczyna, nawet można na wynos wziąć, po jej pracy.

banditto

banditto

Praktykant

• +users
  • 19 postów

A ktoś widział ostatnio w Sofii śliczną rudą o kobiecych kształtach? Majka się zwała bodajże.

Naprawdę przesympatyczna była bo nie raz rozmawialiśmy ale chyba nie tańczy już w klubie .

and_as

and_as

Otrzaskany

• +users
  • 95 postów

Aczkolwiek z wynosami należy zachować czujność, bo już wielu takich było, co zadatkowali wynos i później kiwali się do piątej rano na parkingu przed klubem, a wybranka nie nadchodziła. Najbezpieczniej sprawdzić, czy jest realna możliwość, wziąć nr tel. i umówić się w miejscu przyjmowania tancerki ;)

davia

davia

Otrzaskany

• +users
  • 93 postów

W Sofii, z tego co pamietam sa conajmniej 3 dziewczyny z duzymi cycami. Jedna "Julia" to ciemnowlosa cycatka podobna do Jasmin Jae, ale akurat nie cieszy sie zbyt dobra reputacja, w sensi lubi nacinac klientow. Dwie inne to blondynki w wieku 30+ lat. 

Czy ktos kiedykolwiek zaliczyl cos w VIPie w Sofii? Wiem ze dawno temu w Sogo moj znajomy ponoc dostal loda w Vipie, a jak ostatnio bylem w Sofii, to byla jedna mloda dziewczyna ktora bardzo probowala mnie namowic, calunki, pieszczoty, itd, ale nie dalem sie. 

W Sofii trafiłem jeszcze Roksanę - blondynka z silikonami - super dziewczyna, z fajną pupką. Do tego dwie, ale nie silikony, tylko naturalne piersi duże - Liwia?Oliwia? Jakoś tak. Julia jest ok, ale nie mój typ, więc nie wiem co i jak. Jest jeszcze jedna czarna Ukrainka, która ma naturalne duże piersi, ale 5/10, w mojej ocenie, dlatego spławiłem ją jak byłem.

Co do "lodów" to bajki. W Sofii ewentualnie na wynos, ale to jak pisano, trzeba trafić dziewczynę, wziąć numer telefonu i to od niej musi wyjść, że poza... Tyle z moich doświadczeń.

Freier

Freier

Otrzaskany

• +users
  • 86 postów

W Sogo powinno być większe prawdopodobieństwo zaliczenia loda na VIP-ie, ale tam też na pewno nie liczyłbym na to, że pójdzie na to każda panna, która wpadnie nam w oko. Raczej zdecydowania mniejszość, jeśli w ogóle. Ja w takich celach do klubów go-go zasadniczo nie chodzę. Generalnie VIP = wyższy poziom intymności, przekładający się także na taniec.

[Dodano: 30 marzec 2018 - 03:50]

Aczkolwiek z wynosami należy zachować czujność, bo już wielu takich było, co zadatkowali wynos i później kiwali się do piątej rano na parkingu przed klubem, a wybranka nie nadchodziła. Najbezpieczniej sprawdzić, czy jest realna możliwość, wziąć nr tel. i umówić się w miejscu przyjmowania tancerki ;)

Dyskrecja to podstawa. I zawsze dziwili mnie kolesie, którzy dają w ciemno kasę dopiero co poznanej pannie wierząc, że będzie w umówionym miejscu o umówionej godzinie.

sygawor

sygawor

Praktykant

• +users
  • 20 postów

Obecnie tak sobie....w "starej" Sofii było wyraźniej lepiej. Zarówno klimat, jak i ceny etc. Ale zajrzeć można ;)

Freier

Freier

Otrzaskany

• +users
  • 86 postów

Obecnie tak sobie....w "starej" Sofii było wyraźniej lepiej. Zarówno klimat, jak i ceny etc. Ale zajrzeć można ;)

Stara Sofia niezaprzeczalnie miała swój klimat, aczkolwiek ze względu na wiszącą w powietrzu siekierę trudno było wysiedzieć dłużej niż 2 h. I miejsca do tańców prywatnych są IMHO o wiele lepsze w nowej (za to nie ma tańców na poziomie baru - coś za coś). Jeśli chodzi o ceny, to dopóki wzorem konkurencji nie podniosą opłaty za taniec do 100 zł, jak dla mnie jest OK (jak podniosą, to się będzie chodziło dla klimatu, muzyki itp., a tańce ewentualnie brało okazjonalnie, jak wyjątkowa ochota najdzie). Drinki dla dziewczyn są może i droższe, przynajmniej te najtańsze, ale nie trzeba ich brać. A jak się już weźmie, to warto pójść do strefy VIP koło DJ-a. Generalnie drogie drinki czy szampany biorą głównie ludzie mający jakąś okazję do świętowania, zagraniczni turyści zwiedzający Warszawę nocą i kolesie wrzucający imprezę w koszty firmowe (odkąd wprowadzono pewne obostrzenia dotyczące funduszu reprezentacyjnego, tych ostatnich jest jakby mniej).

davia

davia

Otrzaskany

• +users
  • 93 postów

Trafiłem znów do Sofii będąc w Wawie. Sobota, chwilę po północy. 30 zeta wjazd. Tłum ludzi. Dziewczyn dużo - ponad 20 na pewno. Miejsce znalazłem przy barze. Zawsze bywam w dni powszednie, gdzie można sobie spokojnie na kanapie usiąść, z dziewczyną pogadać - w sobotę nie było takiej możliwości. Ciężko było wyczaić miejsce na taniec, ale trzy dziewczyny mi wpadły w oko i to wykorzystałem. Ostatnia Mila była bombowa i pewnie gdyby nie odliczony hajs i ograniczenia czasowe (trzeba było w niedzielę wcześnie wstać) to popłynąłbym. Ale Milę polecam. Ma słodkiego motylka na łonie... :-)

Były jeszcze dwie, ale w tym tumulcie imion nie zapamiętałem. Jedna blondynka, z fajnym naturalnym biustem i falą włosów i druga czarna, młoda, z fajnymi też cyckami naturalnymi.

Piwo 15zeta z butelki. Innych trunków nie spożywałem. 2 godziny i grzecznie spać :P

Sofię Polecam!!! Ale będę omijał terminy weekendowe. Wolę i cenię więcej spokoju ;-)

Użytkownik davia edytował ten post 28 maj 2018 - 19:11

rotsen

rotsen

Świeżak

• user
  • 7 postów
Kilka razy odwiedziłem SOFIE , ostatnio tydzień temu. Moja ocena jest następująca :

parking pod klubem jesli ktoś chcę własnym autem podjechać : duży
Wejście : 30zł
Bar: piwo po 10-15zł, obsługa W porządku
Klub : wygodne fotele oraz miejsca przy barze , strefa vip w drugim pomieszczeniu
Dziewczyny: w sumie podczas ostatniej wizyty ponad 20 , bliżej 30 , wieki: 20 do 40 ,w większości ładne
Tańce : od 50 do 100zl w zależności od liczby piosenek, W strefie vip 990zl za godzinę z wybraną dziewczyną

Ogólne wrażenie : warto odwiedzić

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych