Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

SOFIA - Warszawaul. Polna 13

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

sergiuszwarka

sergiuszwarka

Bywalec

• +users
  • 138 postów

Wpadłem ostatnio i powiem tak lokal ani nie powala ani straszy, dziewczyny zawsze ktoś znajdzie coś dla siebie sporo ich więc można coś wybrać a teraz ALE!!!! Siedząc sobie przy stoliku dosiadła się dziewczyna a po chwili zjawił się barman/kelner i oznajmił że MUSZĘ!!!!!! zamówić drinka dla dziewczyny bo jak z nią siedzę i rozmawiam to MUSZĘ!!!!! A NIE JEŚLI MAM OCHOTĘ kupić dziewczynie drinka. Przyniósł nie drineczka a szampana malutkiego za 200 !!!! Mnie stać na wiele więcej ale ja wydaję swoją kasę tak jak ja chcę a nie tak jak ktoś mi mówi. Tak więc więcej tam nie pójdę.

W Sogo czy innych lokalach siedzą z dziewczyna podchodzą osoby pracujące i pytają czy może drinka dla dziewczyny ale pytają a nie rozkazują.

Lokal spalony.

Użytkownik sergiuszwarka edytował ten post 28 maj 2017 - 14:47

R E K L A M A

daniel227
Re: SOFIA - Warszawa

daniel227

Świeżak

• user
  • 3 postów

Byłem w Sofii kilka razy - lokal na poziomie. Niedrogi - 30 zł za wejście chyba od kilku lat. W weekendy dużo dziewczyn, czasami więcej ich niż gości, jest w czym wybierać. Szkoda tylko że raczej niechętnie umawiają się na spotkania po pracy. Chyba mają zakaz.

Kiedyś były dwie sceny, nie wiem dokładnie kiedy bo miałem przerwę, ale pewno gdzieś ze 2 lata temu jedną przerobili na vip room. Pod tym względem jest teraz gorzej, ale to ciągle lokal który z czystym sumieniem mogę polecić.

Kononanafan

Kononanafan

Praktykant

• +users
  • 18 postów

Byłem w Sofii kilka razy i nigdy się nie zawiodłem. Jeśli nie przesadzi się z alkoholem przed przyjściem, to można spokojnie przetrwać wieczór bez dużego ubytku w portfelu. Dla dwu-trzyosobowej grupy moim zdaniem to najlepszy wybór w stolicy(dziewczyny w sogo są dużo bardziej napastliwe, niektóre agresywne wg mnie, gdy jest was mało), dla większej grupy/na wieczór kawalerski wybrałbym jednak sogo.

gammadion88

gammadion88

Świeżak

• user
  • 3 postów

Byłem w Sofii przy okazji wypadu na KSW i powiem Wam, że fajny lokal. Co prawda dziewczyny natrętne, ale taka specyfika pracy. Natrętna nie była Sasza, którą gorąco pozdrawiam. Bardzo sympatyczna kobieta.

whoishe

whoishe

Świeżak

• user
  • 4 postów

Ciąg dalszy wieczoru rozpoczętego tutaj - http://www.garsonier...zawa/?p=1302782

Po klapie w "Sogo" postanowiłem spróbować jeszcze w "Sofii"... i akurat okazało się to strzałem w "10". Dużo dziewczyn i sporo klientów, tak jakby wszyscy zmówili się, żę w czwartkowy wieczór będą właśnie tam. Podobnie jak w przypadku "Sogo" nie wiem, czy to zupełny przypadek, czy może na mapie klubów Go-Go nastawionych na masówkę "Sofia" odjechała "Sogo".

Jak dla mnie największym rozczarowaniem zawsze w "Sogo/Sofii" jest to, że tak niewiele dziewczyn potrafi dobrze tańczyć na rurze, przynajmniej w porównaniu z klubami za naszą wschodnią granicą, czy nawet w "Dopaminie". Na szczęście w "Sofii" znalazł się jeden odpowiednio wysportowany egzemplarz i po kilku prywatnych tańcach przedzielonych piwem wyszedłem zadowolony.
Mniej wysportowana, ale posiadająca fantastyczny biust blondynka przebrana za "Czerwonego Kapturka" też dawała radę ;)
Cenowo nic się nie zmienia - wjazd 30PLN/piwo 12PLN (w Sogo za piwo zapłaciłem 20), tańce 50 PLN/100 PLN.

Użytkownik whoishe edytował ten post 08 październik 2017 - 23:52

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych