Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

CichodajkaCichodajka

• Zamknięty Temat jest zamknięty
19 odpowiedzi w tym temacie

rollek

rollek

Świeżak

• user
  • 9 postów
Witam Panowie pytanie dowas znacie jakies ciekawe dziewczyny z częstochowy lub okolic tak zwane cichodajki może ktoś podesłać namiary na dziewczyny i podaj jakiś krótki opis.
Z góry dzięki

neoquatro
Re: Cichodajka

neoquatro

Bywalec

• +users
  • 110 postów
Kolego zostaje ci raczej Roksa.pl lub posrednik bo na wymiane tel cichodajek to raczej bym nieliczył no chyba że komuś sie znudziła no to może?
pozdrawiam

karolsex

karolsex

Otrzaskany

• +users
  • 63 postów
jedynie w szukaniu cichodajek zostaje czat czasem coś nowego się przewinie ale i z tym w cz-wa lipa :(

neoquatro

neoquatro

Bywalec

• +users
  • 110 postów
hej,
dokładnie popieram ...
na czacie czasem pojawi się laska z nickiem;
ona dziś....
ona chętna...
czarna 19
itd
itd
ale raczej szału niema ,ona chce abyś fot jej przesłał ,kartę doładował itd.
lipa chociaż pod jednym z nickiem ostatnio była jedna chętna pod pałacem ślubów odbiór i gdzieś tam melanż w plenerze ale z dialogu na privat/Interia/czat raczej patologia nie polecam.
także najlepiej jakaś impra w klubie i tam coś wychaczysz
pozdrawiam

chetnyreal

chetnyreal

Świeżak

• user
  • 1 postów
Witam wszystkich. Jestem tu nowy i mam pare doswiadczen z "owymi" paniami;) Wiec do rzeczy jesli chodzi o chetna19 siedzi jedna taka laska na czacie onet Czestochowa czasami pod nickiem chetna21 ma na imie monika jest z rakowa tyle mowila i szuka sponsoringu ok.100 da sie zejsc z ceny . Niestety mnie sie nie udalo z nia umowic bo zaczela cos krecic umawialismy sie a ona poprostu nie przyjechala na miejsce.

theo99

theo99

Świeżak

• user
  • 4 postów
ostatni na interii jakas laska był nie pamietam niku ale pod tesco na rakowie chciała sie umowic ale tez cos zaczeła krecic i nic z tego.a tak to to na czatach to raczej lipa wiec trzeba isc gdzies na imprezke lub baru zeby cos wychaczyć

piotrek2626

piotrek2626

Praktykant

• +users
  • 22 postów
Co do Moniki z czata na Onecie. Zdjęcia które pokazuje na "fotce" są jej. Umówiłem się z nią jakiś niecały rok temu na lodzika bo miała okres. Laska robiła kiedyś w Tesco na Rakowie i tam się z nią umówiłem. Była po kilkunastu godzinach pracy i może dlatego miała problem z higieną - lekko śmierdziały jej ubrania. Cipka nieogolona (full zarost)- chociaż ostatnio pisałem z nią i podobno był tylko lekki zarost bo goliła wcześniej. Cyc - dwójka ale ładny i jędrny, twardy. Laska ogólnie jest drobniutka i niziutka.
Lodzik - 4/10 bez finału w ustach.
Seks - nie korzystałem (ostatnio podobno nabrała ochoty na finał w ustach - opcja z seksem)
Rozmowa - 3/10 laska średnio inteligentna.

Jak ktoś chce więcej to na PW

michal4912

michal4912

Praktykant

• +users
  • 18 postów

ostatni na interii jakas laska był nie pamietam niku ale pod tesco na rakowie chciała sie umowic ale tez cos zaczeła krecic i nic z tego.a tak to to na czatach to raczej lipa wiec trzeba isc gdzies na imprezke lub baru zeby cos wychaczyć

Witam
Ze mną chciała się umówić koło poczty na rakowie (koło tesco) ale nic z tego nie wyszło zaczęła kręcić, kręcić i w końcu się rozłączyła.

troublesome

troublesome

Świeżak

• user
  • 10 postów

Witam Panowie pytanie dowas znacie jakies ciekawe dziewczyny z częstochowy lub okolic tak zwane cichodajki może ktoś podesłać namiary na dziewczyny i podaj jakiś krótki opis.
Z góry dzięki

mmmarecki

mmmarecki

Praktykant

• +users
  • 11 postów
ja jakieś 3 miesieące temu umówiłem się z laską poznaną na czaterii - ona_dziś, albo ona_teraz. Blondynka, wysoka ok 175cm, cycek na oko spore D, nie za chuda nie za gruba. Mówiła że ma 20 lat i na tyle wyglądała. Spotkaliśmy się w okolicach stadionu Rakowa, potem melanż w aucie. Lodzik bez gumy z finałem - 50zł. Mogłem dotykać jej wszędzie :) niestety laska paląca - nieciekawy zapach z ust... Później próbowałem ją jeszcze spotkać, niestety nie udało się :(

niedawno pojawiła się na czacie ona_chętna, chce 100zł za loda, umawia się w okolicach skweru sokołów. Oszustka, byłem, czekałem, nie pojawiła się....

mateo2312

mateo2312

Praktykant

• +users
  • 19 postów
Co do moniki z onetu to naprawde fajna laska, Młodziutka, trzeba nią kierowac, ale dało rade anal i finał w buzi.Lekko zarosnieta ,zalezy kto co lubi.No i z laska dogodasz sie co do ceny.

grande

grande

Praktykant

• +users
  • 36 postów

niedawno pojawiła się na czacie ona_chętna, chce 100zł za loda, umawia się w okolicach skweru sokołów. Oszustka, byłem, czekałem, nie pojawiła się....

Umawia się do tej pory, laska ogólnie ani nie brzydka ani ładna - przeciętna z 21 lat ale loda robi głębokiego i mocnego, spust w buzi, przy drugim spotkaniu za loda już płaciłem 70.

on30czestochowa

on30czestochowa

Świeżak

• user
  • 7 postów

Cichodajka z czata z Onet. Pokój Częstochowa nick - nieładna_ Cóż można dodać? Myślę, że nick mówi wszystko. Z racji tego, że od 5 dni jestem słomianym wdowcem wybrałem się na zwiad. Panna faktycznie nieładna, ale jak ktoś wyznaje zasadę "worek na głowę i za ojczyznę" może pobzykać za 50 pln za godzinę. Panna z góry mówi, że nie robi anala i orala, ale jak będziesz stanowczy to do dzioba bierze (w gumie). Jak postawi sprzęt, to masz pozostały czas na bzykanie. Panna pracuje w samochodzie lub w lokalu, do którego się ją zawiezie (wsiada na Witosa). Gęba okrutna, cyc między 2-3 z niewielkim tatuażem na prawej piersi. Sama mówi, że ma małe dziecko, więc jak mocniej ściśniesz to masz mleko do zabawy (panna chętnie daje sobie spuścić pokarm - coś dla wielbicieli takich zabaw). Wchodząc z panną w gadkę nie walcie od  razu, że chcecie ja bzykać:) Polecam kilka naiwnych pytań a potem, że niby sponsorem jesteś. 

Ps. Normalnie bym dał ten post na cichodajkach, ale moderator jest zdania, że jeszcze nie dorosłem do takiego prawa :) W razie czego służę telefonem. 

Adams83

Adams83

Świeżak

• user
  • 4 postów

Probowalem zagadac do dziewczyny wyzej opisanej ale zerwalo mi neta od taka zlosliwosc chyba :) poznjej juz jej nie bylo na czacie. Z checia poprosz o nr telefonu tylko nie wiem jak to zrobic... :)

Na czterii mialem przyjemnosc z Pania Stuudenntkaa, pod takim nikiem kryje sie malutka i bardzo zgrabna czrnulka. Twarz kwestia gustu, spotkanie w aucie, ustawia sie pod budynkiem PZU na rakowie. 100zl za numrer bez limitu czasu ale tez bez przesady po okolo 30minitach patrzyla na zegarek :) nie mam telefonu kontakt tylko przez czat...pozdr:)

Użytkownik Adams83 edytował ten post 12 listopad 2013 - 08:23

mateo2312

mateo2312

Praktykant

• +users
  • 19 postów

Panna z onetu"niełądna" krzyczy sobie teraz 250 za spotkanie, lub 1000 zł za 10 spotkan,panne chyba pojebalo..nr. telefonu wziałem ale nieskorzystam wiec moge komus podac na priv.

on_luk

on_luk

Świeżak

• user
  • 6 postów

Panowie szukam dziewczyny normalnej która się umawia w swoim lokum. Nie to że zachodzę a tam 3 dziewczyny w mieszkaniu. Macie coś do polecenia? Może być do 40 lat.

Ostrzeżenie! (dodane przez: szefmafiii)
W twoim przypadku godny polecenia może być tylko regulamin forum

Nastepnym razem radzę się stosować. Dzisiaj to mam chyba jakiś dzień dobroci...

Użytkownik szefmafiii edytował ten post 15 listopad 2013 - 15:34

daresss

daresss

Świeżak

• +users
  • 10 postów

jesli poszukujesz kolego cichodajki to musisz wiecej czasu poswiecic, bo zdarzaja sie nawet i w czewce ale przewaznie umawiaja sie sporadycznie jak 'cienko z kasa'..  ostatnio czasami oglasza sie calkiem ladne dziewcze, julia siezwie;) takze poszukuj i sie umawiaj, na tacy nie dostaniesz;)

mateo2312

mateo2312

Praktykant

• +users
  • 19 postów

Panowie, kurwica mnie bierze, pojawiło sie kilka nowych dziewczyn, typowo nowych, czarnulka o ktorej pisał kolega wyzej..ale jak dajecie zrobic z siebie idiote i placicie 200 za spotkanie no to cos tu jest nie tak..sami uczycie te panny robic was na kase..cene sie podbija maks do 100, jak panna nie znajdzie przez kilka dni frajera to zostaje przy naszych cenach..proste a tak kurwa uymawiam sie z dupka w srode na piatek za stowe na dwie godziny a ona mowi ,ze ma trzech co daj jej 300...no zall kurwa mamy 2013 rok i mam swoja cichodajke za 50 zrobi wszystko, ale jak patrze jak rozpuszczacie dziewczyny w biednej czestochowie to plakac sie chce..pozdrawiam

przemop42

przemop42

Świeżak

• user
  • 4 postów

Kolega wyżej mówi dobrze, polać mu :blagam:

To jest nienormalne żeby płacić im nawet 200zł :stop:  swego czasu miałem kilka takich które robiły wszystko co chciałem za darmo, żeby im tylko sprawić przyjemność. A teraz tym laskom się poprzewracało w głowie, ale to wszystko przez gości którzy w desperacji płacą 100, 200, 300 za numerek! Jakby potrzymać taką na głodzie trochę to nawet za piątkę by obciągła. Już sami sobie przemyślcie czy warto tyle płacić....

PS. pewnie zaraz dostane ostrzeżenie od admina za brak uprawnień :uklon2:

szefmafiii

szefmafiii

Don Vito

• Moderator
  • 6333 postów

Nie podoba mi się ten temat. Zamykam

Użytkownik szefmafiii edytował ten post 21 listopad 2013 - 23:10

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych