Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

ZamysłowoDK5 Stęszew - Kościan

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

Dwoogy

Dwoogy

Praktykant

• +users
  • 24 postów
Dziś na ciśnieniu zjechałem na grochówkę i zgarnąłem rumunkę o wysokim głosie. W oknie mówiła, że wyrzuci cycki do loda, a w efekcie kazała macać przez 3 swetry. FWG dość spoko z palcem w pipce za 50 ale uroda panny mocno średnia. Akcja perfidnie przy drodze.

pawelm37
Re: Zamysłowo

pawelm37

Świeżak

• user
  • 8 postów

W święto zmarłych wyjechałem na mały rekonesans ,wszystkie Polki stojące w okolicy miały wolne i to się ceni.Na parkingu spotkałem bułgarkę z pieprzykiem na nosie,z twarzy nawet śliczna.Za lodzika 50zł.Wykonanie nawet całkiem,całkiem ale musiała pomóc sobie troszkę ręką,ledwo doszedłem a ona w mgnieniu oka wysiadła z auta zostawiając mnie z  pustym opakowaniem po kondomie i gumką na małym:(.

dzalalabad

dzalalabad

Praktykant

• +users
  • 12 postów

Niedawny rekonesans po tej trasie przyniósł smutne refleksje na temat tej drogi......."umarła śmiercią naturalną".......to najlepszy komentarz.....napotkane jedynie dwie prawdopodobnie bułgarki za Delicjuszem na słynnym parkingu i kolejne dwie w Zamysłowie.....czy w okolicach Poznania już tylko Czmoń trzyma poziom? :mysli:

loko66666

loko66666

Otrzaskany

• +users
  • 65 postów

jest jeszcze dorotka ( ale to nie ta czesc wielkopolski ) uzarzewo  i ta blondyna  kolo srody

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych