Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

ZamysłowoDK5 Stęszew - Kościan

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

Dwoogy

Dwoogy

Praktykant

• +users
  • 26 postów
Dziś na ciśnieniu zjechałem na grochówkę i zgarnąłem rumunkę o wysokim głosie. W oknie mówiła, że wyrzuci cycki do loda, a w efekcie kazała macać przez 3 swetry. FWG dość spoko z palcem w pipce za 50 ale uroda panny mocno średnia. Akcja perfidnie przy drodze.

R E K L A M A

pawelm37
Re: Zamysłowo

pawelm37

Świeżak

• user
  • 8 postów

W święto zmarłych wyjechałem na mały rekonesans ,wszystkie Polki stojące w okolicy miały wolne i to się ceni.Na parkingu spotkałem bułgarkę z pieprzykiem na nosie,z twarzy nawet śliczna.Za lodzika 50zł.Wykonanie nawet całkiem,całkiem ale musiała pomóc sobie troszkę ręką,ledwo doszedłem a ona w mgnieniu oka wysiadła z auta zostawiając mnie z  pustym opakowaniem po kondomie i gumką na małym:(.

dzalalabad

dzalalabad

Praktykant

• +users
  • 13 postów

Niedawny rekonesans po tej trasie przyniósł smutne refleksje na temat tej drogi......."umarła śmiercią naturalną".......to najlepszy komentarz.....napotkane jedynie dwie prawdopodobnie bułgarki za Delicjuszem na słynnym parkingu i kolejne dwie w Zamysłowie.....czy w okolicach Poznania już tylko Czmoń trzyma poziom? :mysli:

loko66666

loko66666

Otrzaskany

• +users
  • 66 postów

jest jeszcze dorotka ( ale to nie ta czesc wielkopolski ) uzarzewo  i ta blondyna  kolo srody

koguar

koguar

Praktykant

• +users
  • 11 postów

Parking leśny z grochówką i zawartość 2 bułgarki Jedna to stała bywalczyni od kilku lat, druga trochę młodsza, grubsza widzę ją ok około 2 lat. Wybrałem tą starszą na samego FWG. Akcja na parkingu, panna nie chciała wjechać dalej, nie rozbiera się, nawet nie pokazuje biustu. Ciśnienie było spore więc została, generalnie jak zassała to po minucie było po akcji. Zaraz po spuście panna wyskakuje z auta zostawiając klienta z majtami w dole :/

Miejsca i panien stanowczo nie polecam! Jak macie ciśnienie to lepiej zjechać na ręcznym, wyjdzie za darmo i ze zdecydowanie większą satysfakcją.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych