Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

kobiety, które płacą za sexmoże nie tak od razu za młodu, ale w wieku średnim... ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

TooGood

TooGood

Otrzaskany

• +users
  • 62 postów
Drodzy, koleżanka 'popełniła' na ten temat mały artykuł, wiec może już się nie będę wysilać tylko (za zgodą) oprę się na materiale przeklejonym:

Sprawa jest udokumentowana, piszą o niej zarówno Autorytety jak i internauci

Przybytki dla Pań w Warszawie rosną jak grzyby po deszczu, usługi są ciągle nieco droższe niż te 'tradycyjne' - dla Panów, jednak większość Warszawianek mogłaby sobie na nie od czasu do czasu pozwolić... gdyby chciała :)

Podobno typowa Klientka w Wawie to dobrze utrzymana, dojrzała bizness woman, która nie ma czasu na flirty, ma za duże wymagania co do potencjalnego stałego partnera, mężczyźni się jej trochę boją lub po prostu jest już trochę wiekowa a młodzieniec w tej sferze najbardziej jej pasuje...

Jakie są ceny? - przejrzałam jeden portal z ogłoszeniai, ceny Chłopaków, którzy wyglądają na 'wartych grzechu' zaczynają się od 100/h i 500/noc i baaardzo szybko rosną - typowo - 200-250/h i 1500/2500 za noc. No więc nie każda z nas mogłaby sobie pozwolić na całą noc z płatnym kochankiem, ale godzinkę czy dwie raz w roku na urodziny...

'Usługi' reklamowane są w nieco inny sposób niż usługi dla Panów. Troche większy nacisk położony jest na umiejętności flirtu, towarzyszenie w wyjściach 'na miasto', dowcip, zapewnianie poczucia bezpieczeństwa i miłej atmosfery... Sama 'usługa erotyczna' często wymieniana jest na końcu, jako ukoronowanie przyjemnie spędzonej godzinki czy dwu ;)

Co Państwo o tym sądzą? Dobry pomysł na godziwą rozrywkę w wieku dojrzałym, czy kobietom to tak otwarcie nie przystoi i jak już to niech taka sobie jedzie na Dominikanę czy do Egiptu (i zniknie nam z oczu)? ;)

_Julka_
Re: kobiety, które płacą za sex

_Julka_

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 1906 postów
Ja kiedyś chciałam zobaczyć jak to jest być po drugiej stronie, zobaczyć co czuje osoba która płaci za sex. Zapłaciłam chłopaczkowi za spotkanie i wcale się nie czułam jakbym za nie płaciła. Czytałam kiedyś, że faceci też jak płacą laskom to i tak myślą, że laska ma na nich ochotę bo niby jakby nie miała to by odmówiła bo ma w czym przebierać- jakoś tak to pisało , nie pamiętam dokładnie. W każdym razie później ten chłopaczek chciał się spotykać za darmo to mu powiedziałam, że nie wchodzi w grę i że chciałam tylko sprawdzić jak to jest być po drugiej stronie bo to mi płacą. A on coś wyskoczył, że mi odda za tamto itd....Zmieniłam numer telefonu i miałam go z głowy :P Jestem jak najbardziej za tym, żeby było dużo facetów do towarzystwa ale żeby zachowywali się profesjonalnie i nie męczyli o jakieś następne spotkania. A z tego co rozmawiałam z koleżankami to prawie każda chciałaby zobaczyć jak to jest bzyknąć gigolaka. Nie z potrzeby sexu ale ze zwykłej ciekawości.

TooGood

TooGood

Otrzaskany

• +users
  • 62 postów
Haha - pewnie do 'zwykłych' klientek tak bardzo by 'chlopaczek' nie wydzwaniał... Spróbuj mu wybaczyć mu nieprofesjonalne zachowanie. Znając życie jesteś przepiękną kobietą która go bezpiecznie przeprowadziła przez meandry zawiłej natury niewieścieć prosto do paru orgazmów (własnych) a i jakiejś jego przyjemności...
Chyba nie ma bardziej rozpowszechnionej fantazji o upragnionym obiekcie marzeń męskich ;)

fresh

fresh

GarsoManiak

• Baba
  • 1831 postów
mój znajomy sie ogłasza na jednym z portali internetowych , przy spotkaniu ze mna mówił , ze jest zadowolony z takiego obrotu sprawy , kobiety mu placa za sex , biora do restaracji , on im sprawia przyjemnosc , odpowiada mu to i jest zadowolony, ja osobiscie nie płaciłam za sex panowi, jezeli dwie strony są zadowolone to jest dobrze , więc chętne na facetów tez są :)

Tybett

Tybett

Weteran

• +uzytkownik
  • 547 postów

ja osobiscie nie płaciłam za sex panowi

:szok:

PartnerNr8

PartnerNr8

Nasze życie jest takim, jakim uczyniły je nasze myśli.

• Moderator
  • 4880 postów
Bardzo dobrze, że są tacy panowie. Co to zawsze my musimy bulić? Jak trzeba się gdzieś podpisać to ja chętnie.

kami

kami

Matka wszystkich i wszystkiego :)

• JEDYNA
  • 31928 postów

:szok:

Nie dziw się bo jeszcze zaraz opierdol zbierzesz od autorki :boisie:

Bohun

Bohun

Na-Pal-M

• +users
  • 809 postów
Prawa rynku działają.

ZbigniewB

ZbigniewB

Bywalec

• +users
  • 175 postów
Hmm mnie zawsze kusiło żeby spróbować, ponoć jestem czarujący :)

To jaki to portal :D

kami

kami

• JEDYNA
  • 31928 postów
Reklama to na pw. ok?

TooGood

TooGood

Otrzaskany

• +users
  • 62 postów

Hmm mnie zawsze kusiło żeby spróbować, ponoć jest czarujący :)

To jaki to portal :D

haha - wbrew pozorom to stare dobre Odloty - dział dla Panów (dla Pań, Panów i/lub Par) coraz lepiej 'zaopatrzony' - to chyba nie reklama Kami, odloty to zaprzyjaźniony serwis, nie? :))

andreasss

andreasss

Bywalec

• +users
  • 162 postów
Nic za free, chociaż sądząc po ilości ogłoszeń pań chyba popyt wśród płci brzydszej jest większy.

ZbigniewB

ZbigniewB

Bywalec

• +users
  • 175 postów

Nic za free, chociaż sądząc po ilości ogłoszeń pań chyba popyt wśród płci brzydszej jest większy.

Są też i rodzynki !

http://www.roksa.pl/...ns.php?nr=28464

:laugh:

TooGood

TooGood

Otrzaskany

• +users
  • 62 postów
No właśnie z tym popytem to nowum - nowy dynamicznie rozwijający się rynek. Byćmoże związany z nierównowagą płci wśród singli w wieku 35+ z klasy wyższej (w dużych miastach to 60-70% kobiety - tak mi się wydaje, mogę w wolnej chwili sprawdzić napewno)

kami

kami

• JEDYNA
  • 31928 postów

Kami, odloty to zaprzyjaźniony serwis, nie? :))

Odloty to serwis, który się u nas reklamuje.

TooGood

TooGood

Otrzaskany

• +users
  • 62 postów

Są też i rodzynki !

http://www.roksa.pl/...ns.php?nr=28464

:laugh:

są rodzynki, są i ciacha :))

http://www.odloty.pl...ducts_id/200441

TooGood

TooGood

Otrzaskany

• +users
  • 62 postów
ups, nie umiem wkleić linka - Lukas 22 - to to ciacho :))

ZbigniewB

ZbigniewB

Bywalec

• +users
  • 175 postów
Jak już w temacie.
W ofertach panów, w większości są zdjęcia głownie jego narząda stojącego.
Jakoś nie wydaj mi się żeby to było jakoś specjalnie dla kobiet atrakcyjne.
Lepiej by zrobił dając fotkę np. w dobrym garniturze lub ewentualnie w markowej bieliźnie.
To pytanie dla was Panie, jak powinna wyglądać oferta męskiej divy ?!

TooGood

TooGood

Otrzaskany

• +users
  • 62 postów

Jak już w temacie.
W ofertach panów, w większości są zdjęcia głownie jego narząda stojącego.
Jakoś nie wydaj mi się żeby to było jakoś specjalnie dla kobiet atrakcyjne.
Lepiej by zrobił dając fotkę np. w dobrym garniturze lub ewentualnie w markowej bieliźnie.
To pytanie dla was Panie, jak powinna wyglądać oferta męskiej divy ?!

Zdecydowanie masz rację :) W archiwalnym temacie jednego z Call Boys -
... pamietaj że kierujesz oferte do kobiet - bron Cie Panie Boże nie dawaj foty Wacka! Jakiś ładnie pokazany kawałek ciala, biceps, kaloryfer na brzuchu... A jak nie masz sie czym pochwalić
1. wal na siłownie (to jednak jedna z Twoich kwalifikacji zawodowych)
2. Cyknij się w jakichś fjnych ciuszkach, tak 1/2 elegancko 1/2 na luzie ...
W zajawce najpierw wpisz że można z Toba wyjść w miasto, że uwielbiasz słuchać co mają do powiedzenia kobiety , można z Tobą pogadać (jak wykształcenie zawodowe to natychmiast sie zacznij dokształcać!) że można z Tobą dobrze się bawić, czuć bezpiecznie, dopiero potem walory alkowiane i tzw 'satysfakcja gwarantowana' ...
Jak mieszkasz w dużym mieście to nie będziesz głodował ...

Creasy Bear

Creasy Bear

Miś zwany Creasy

• +users
  • 7872 postów
a to ciekawe.........

pewnego pijackiego wieczoru popełniłem na kilku portalach z anonsami erotycznymi anonsik, w którym przedstawiłem się jako ultra all inclusive dla pań, plus same superlatywy :laugh:

niestety odpowiedzi 0

a chyba nie brzmiałem odrażająco :)

żeby ów eksperyment dalej poprowadzić pozostaje mi skombinować kilka zajebistych fotek i zainwestować (chyba 400 teraz) kilka stów w ODLOTOWEGO

ciekawe czy będę miał branie, czy jednak się okaże że to tylko takie bleble :russian:

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych