Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Czat wp.pl - Szczecin

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
455 odpowiedzi w tym temacie

pomorzanin1

pomorzanin1

Świeżak

• user
  • 8 postów

witam jak temat z Marta?? ;) ktos coś z nią ostatnio teges?? ;)

mayestro
Re: Czat wp.pl - Szczecin

mayestro

Praktykant

• +users
  • 22 postów

Trzeba próbować, raz jest raz jej nie ma ( może ma ciche dni z facetem).

Mi się udało jakoś w połowie września.

Wygląd 8/10

Lodzik 9/10 bardzo przyjemny :)
Seksu nie było, auto mam za małe albo już za stary jestem na takie wyginanie kręgosłupa :D

Za to można porozmawiać.

Generalnie polecam, teraz trzeba mieć już dobre ogrzewanie w aucie :)

Dakota20

Dakota20

Świeżak

• user
  • 2 postów
witam szwagrow. ostatnio na czacie pojawila sie ladna ale w ciazy. udalo sie umowic, bez problemu podaje telefon, 100 za sex, 50 sam oral ,oczywiscie auto i las. Panna dosyc ladna przed 30 w ciazy, duzy biust, fajnie jeczy, mi
sie podobalo.

breitling

breitling

Praktykant

• +users
  • 12 postów

ta w ciąży to słynna Nataszka. Uwaga na ta panne.

barylaxp

barylaxp

Praktykant

• +users
  • 17 postów
Panowie jutro od rana bede w Szczecinie... ma ktos namiar na Marte? Tak ja wychwalacie za tego lodzika... trzeba sprobowac ;)

Zdob

Zdob

Otrzaskany

• +users
  • 73 postów

A ja proponuję żeby Huzar połączył ten wątek z wątkiem "Czat wp.pl - Szczecin" w opiniach.

załatwione

Użytkownik huzar edytował ten post 14 listopad 2013 - 02:41

eloelo3210

eloelo3210

Otrzaskany

• +users
  • 95 postów

Hej, nick: asia_szczecin. Mówi ze okolice turzynu z własnym lokum. Korzystał ktoś?

opusdei22

opusdei22

Praktykant

• +users
  • 13 postów

cos mi ten nick mowi... nie jestem 100% pewny ale chcialem sie z nia ustawic, jak byla proszba o nummer nagle wylaczyla czat..

piotras_200

piotras_200

Stary wyjadacz

• +users
  • 402 postów

Co do asia_szczecin - mnie podała że lokal ma w okolicach Steru więc to bardziej Gumieńce niż Turzyn, ale jak dla mnie to tylko jedna wielka ściema - wysyła nie swoje zdjęcie (wiem z autopsji bo akurat tak się składa że kobietę ze zdjęcia znam osobiście i rozmawiałem z nią o tym że ktoś jej foto rozsyła jako własne), poza tym NIGDY nie chce się umówić tego dnia kiedy rozmawia na czacie. Sprawdziłem - w poniedziałek pisała że spotkanie czwartek/piątek, a jak zagadałem o to samo z innego nicku w czwartek, to spotkanie możliwe dopiero w poniedziałek. I tak jest zawsze. 

Drugi post - ku przestrodze - ładna25teraz - zamiast rozmowy, nr tel podaje. Dzwonię - trajkocze jak karabin maszynowy. Mówię wolniej, bo nie rozumiem - jestem z Polic, robię loda z połykiem, za 5 dych, nie mam lokum i coś o wymiarach mówi (swoją drogą, k...a, skąd durne myślenie div że my rozróżniamy miseczkę B od miseczki C i skąd my mamy wiedzieć co znaczy 75 albo 85? Czy my w biustonoszach chodzimy żeby to wiedzieć???). No to ja do niej żeby może jakieś foto, bo to cały Szczecin trzeba zjechać, do Polic się wbijać to słyszę - uwaga, cytuję - "to na Roksę wypierdalaj, nie będziesz mi tu kurwa warunków dyktował..." i coś w tym guście dalej, ale nie słuchałem tylko walnąłem słuchawką. Potem jeszcze parę "miłych" słów napisałem jej na czacie i tyle. No to przeczytałem od niej coś co rozbawiło mnie do łez - "nara desperacie". Heh - no cóż, poziom inteligencji tej pani sprowadza się do poziomu chyba płaza (nie obrażając płazów). Żeby nie było - byłem wyjątkowo grzeczny i naprawdę spokojnie POPROSIŁEM o zdjęcie. Za taką panienkę dziękuję i za takie podejście też. Dopóki to JA płacę, to JA będę niektóre warunki dyktował - w tym to że nie umawiam się na opis.

Na drobne jej usprawiedliwienie muszę dodać że jestem w stanie w małym stopniu zrozumieć jej wybuch bo koledzy-sponsorzy z czata to też nie liche kawały chamów i sk...synów. Proszę mi wybaczyć epitety i być może napiszę teraz o którymś z garsonierowiczów ale stały bywalec czata "FAJNY I DO TEGO SPO..." należy do tego typu osobników właśnie. Wszystko mu się należy - daj mu numer do divy, daj mu zdjęcie panienki, podstaw wszystko mu pod nos BO ON CHCE i najlepiej jeszcze za niego zapłać. A jak go spuścisz na drzewo to bluzga ludzi lepiej niż ładna25teraz. Nie dziwota więc, że niektórym divom nerwy puszczają.

Użytkownik piotras_200 edytował ten post 20 grudzień 2013 - 18:11

xrt

xrt

Praktykant

• +users
  • 12 postów

A czy ktoś kojarzy może tę pannę?

http://cdn4.fotka.pl...g/ona23dzis.jpg

Nr telefonu 511 609 XXX

Czasem widać ją na czacie, ma lokal na redzie, 50zł oral, 80 numerek, 150 godzina. 

BartekSzczecin

BartekSzczecin

Praktykant

• +users
  • 15 postów

też z nią wczoraj pisałem na czacie i chętnie dowiedziałbym się jak jest, i czy wogóle to nie jest ściema.

jacenty258

jacenty258

Świeżak

• user
  • 4 postów

pod jakim nickiem ???mozna ja spotkac na czacie

duzysexi

duzysexi

Praktykant

• +users
  • 15 postów

wydaje się że ona23dzis. xrt podał byś cały numer to bym sie przekonał czy to nie sciema.

Prawostronny

Prawostronny

Praktykant

• +users
  • 28 postów

Ta 511 609 ze dwa miesiące temu pisała, że przyjmuje na Pogodnie. W adresie zdjęcia miała Warszawę. Oferowała laskę za 50 i stosunek za 100. Nie udało mi się dodzwonić następnego dnia. Nie mam już numeru, który mi wówczas podała, ale zdjęcie jest to samo.

Erektor6

Erektor6

Otrzaskany

• +users
  • 75 postów

Ja się kiedyś z nia spotkałem. Fakt przyjmowała na Pogodnie, ale zapowiadała że ma się przeprowadzić własnie gdzies na Gumieńce. Będe wdzieczny szwagrowi co napisze mi na prv cały jej nr, bo stracilem go wraz ze starym telefonem. 

xrt

xrt

Praktykant

• +users
  • 12 postów

Wysłałbym na priv, ale nie mogę nigdzie znaleźć takiej opcji. Jak ktoś mnie poinstruuje jak to zrobić, to nie map roblemu

Edit: ok już znalazłem, poszedł numer na priv

Użytkownik xrt edytował ten post 29 grudzień 2013 - 13:47

brunatny33

brunatny33

Praktykant

• +users
  • 25 postów

Ta 511 609 ze dwa miesiące temu pisała, że przyjmuje na Pogodnie. W adresie zdjęcia miała Warszawę. Oferowała laskę za 50 i stosunek za 100. Nie udało mi się dodzwonić następnego dnia. Nie mam już numeru, który mi wówczas podała, ale zdjęcie jest to samo.

Bylem u panny jakoś w lipcu-sierpniu, w mieszkaniu oprócz niej grasują jeszcze 2 koty.

Ogólnie zdjecie mocno ztuningowane, u mnie skonczylo sie na lodziku.... na wiecej nie mialem ochoty

rabitt

rabitt

Bywalec

• +users
  • 236 postów

brunatny33

mamy rozumieć że w rzeczywistości "zakapior"?? ;)

kindzaj79

kindzaj79

Świeżak

• user
  • 3 postów

fajna czy nie?????

majki4

majki4

Praktykant

• +users
  • 22 postów

Wczoraj skusilem sie na spotkanie z ona23dzis..........i zaluje. Generalnie jak napisano powyzej, zdjecia ktore wysyla sa bardzo mocno stuningowane. Do fotek trzeba dodac jakies +20kg (przynajmniej). Moze rarytas dla amatorow duzych dziewczyn, nie dla mnie bo lubie pinezki :). Niestety o serwisie nic nie powiem bo tylko wpadlem zobaczylem i wypadlem. Laska nie byla zadowolona ale fotek autentycznych tez nie wyslala. Generalnie kolejna sciema na szczecinskim rynku ero. Tylko stracilem czas na trudna ustawke. Przyjmuje na Ledochowskiego na redzie. NIE POLECAM!!!

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych