Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Czat wp.pl - Szczecin

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
455 odpowiedzi w tym temacie

Grisza424

Grisza424

Bywalec

• +uzytkownik
  • 143 postów
witam.

W ramach rozwoju naszego działu postanowiłem dodać do dyskusji ciekawy według mnie wątek div, które można spotkać na czacie wp – pokój Szczecin.
Mam wrażenie, że są to amatorki (cichodajki) co może być miłą odmianą
Właśnie jestem w trakcie umawiania się z jedna i jak tylko spotkanie dojdzie do skutku, bezzwłocznie zamieszczę swoją ocenę.

Pozdrawiam i niech nam dział rośnie w siłę!! :huh:

Grisza424
Re: Czat wp.pl - Szczecin

Grisza424

Bywalec

• +uzytkownik
  • 143 postów
Oj coś ten temat sie nie rozwija.
To może ja zacznę..

Ostatnio umówiłem się z interesująca divą z czata wp.
Występuje zawsze pod tym samym nickiem "atrakcyjna z dużym biustem"
Wiek koło 22 lat, dość wysoka i „kobiecych kształtów” ale w normie.
Diva bardzo otwarta.

Francja 8/10 dokładna, głęboka (co bardzo lubię)
Sex 8/10 bardzo żywiołowy diva lubi jak się ją zdominuje i mówi do niej w trakcie sexu nieprzyzwoite rzeczy, ciągnie za włosy itp. niezła jazda.
godzinka 200zł plus hotelik oczywiści. Panna nie patrzy na zegarek więc ta godzinka to :)

Dodatkowo diva jest miła i sympatyczna.

Pozdrawiam

apple0

apple0

Otrzaskany

• +users
  • 94 postów
A na jakim czacie mozna to cudo spotkać?

lauffer

lauffer

Świeżak

• user
  • 9 postów
czat.wp.pl kanal szczecin

Pozdrawiam

suleyman

suleyman

Otrzaskany

• +users
  • 63 postów
Witam,

widzę panowie, że temat cichodajek z czata umarł, może warto byłoby go trochę ożywić. Przed chwilą rozmawiałem na kanale szczecin czat wp z dwiema pannami nick $dla_sponsora$ - brunetka i blondynka, długie włosy, po 21 lat, biust 4 i 5 - jak się same określiły: ładne zadbane ale przy kości (zdjęć nie mają). Cena 200 zł za trójkącik. W grę wchodzi wszystko oprócz analu jak twierdzą. Jestem ciekaw czy ktoś z panów korzystał? Bo sam bez fotek mam obawy :-) Tel. 514434xxx

dede

dede

Otrzaskany

• +users
  • 87 postów
jak dla mnie na czacie wp jest za dużo automatów ...

piotras_200

piotras_200

Stary wyjadacz

• +users
  • 402 postów
To fakt - automatów jest sporo, ale trafiają się perełki... :) Kilka dni temu zaczepiła mnie dziewczyna o nicku zupełnie nie wskazującym na to, że interesuje ją sponsoring (mój natomiast był jednoznaczny :oczko: ). Krótka rozmowa, ustalenie warunków, ceny, kwestii lokalowej, wysłanie foto na mail i nr tel. Z fotki - fajna czarnulka - dzwonię, umawiamy się na mieście.
Krótko o dziewczynie - Gosia (tak się przedstawiła), 23 lata, zgrabniutka brunetka, wesolutka, rozgadana, łapie kontakt od razu. Biuścik ładnie sterczący, na moje oko - dwójeczka. Laseczka bardzo zadbana, cipeczka wygolona tak jak lubię. Dziewczyna wróciła z wyjazdu i nie miała kasy. Stąd jej obecność na czacie i nasze spotkanie. Nie wnikałem jak jest naprawdę. :)

Oferta ustalona - FBG (bez połyku), klasyka w gumeczce. Ustaliliśmy cenę 100 pln-ów z godzinkę.

Akcja - Dziewczyna bardzo naturalna, przytulna, całuśna, namiętna wręcz. Laseczka bez gumeczki, głęboko, bez zahaczania ząbkami. Pomimo, że nie ustaliliśmy połyku strzeliłem dość szybko - połknęła, oblizała się, uśmiechnęła. Za laseczkę daję 9/10. Seksik - klasycznie, od tyłu z klapsem w pupcię, jeździec na stopach - pozycje jakie tylko przyjdą do głowy. Znów daję 9/10. Brak opcji analnej ale... Podczas akcji od tyłu włożyłem palec - nie było protestów. Krótkie pytanie i już byłem w oczku. Doszedłem do połowy długości i poprosiła, żebym przestał. Ok, nic na siłę. Duuuży plus za podjęcie próby.

Ekosystemu nie będę oceniał - pokój w akademiku na Boh. Warszawy (jak sama twierdzi jest studentką i tam właśnie mieszka - nie wnikałem. Są wakacje, więc inni studenci nie przeszkadzali. )

Umawialiśmy się na godzinkę, wyszedłem po prawie trzech. Jak to się mówi - "na ostatnich nogach", a już na pewno na miękkich w kolanach :D. Całkowita ocena 9/10 (nie daję 10/10 - bo jak gdzieś kiedyś będzie lepiej, to co wtedy? :oczko: ). Zapisałem nr tel do niej, dzwoniłem wczoraj, umówieni jesteśmy na piątek. Niestety... Prosiła, żeby nie podawać numeru dalej, tak więc przykro mi. :(

Reasumując - Panowie (i Panie, rzecz jasna... :oczko: ) - mimo całego mnóstwa automatów na czacie WP i nieśmiertelnej, zawsze 20-letniej Pauli :oczko: warto tam zaglądać bo trafiają się czasem takie diamenciki jak Gosia.

Pzdr - Piotras

lenno

lenno

TROLL(ICA)

• PersonaNonGrata
  • 26 postów
z tego co wiem,to paula ma duzo chetnych,bo jak dzwonie to terminy naprzod zaklepane

lenno

lenno

TROLL(ICA)

• PersonaNonGrata
  • 26 postów
szkoda, ze t anowa diva nie pusci numeru;(

lenno

lenno

TROLL(ICA)

• PersonaNonGrata
  • 26 postów
podaj chociaz moze nick z fotki albo linka zeby chociaz oko nacieszyc ta perelka.

ButterFly

ButterFly

Praktykant

• +users
  • 15 postów
szkoda szkoda lenno...tylko dla ciebie, a dla tej Pani lepiej, że nie posiadasz jej numeru. Mogłaby się zrazić slysząc przez telefon nieprzyjemne epitety. A tego nikt z pewnością by nie chciał.

piotras_200

piotras_200

Stary wyjadacz

• +users
  • 402 postów
lenno = kolejny klon Pauli. :ban: Proszę władze o przyjrzenie się sprawie. Paula nie ma zaklepanych terminów, bo siedzi na czacie prawie codziennie i chce się umawiać nawet na teraz. Nie ściemniaj więc! Popieram Motylka - szczęście dla niej.

PS. :angry: Nie piszcie do mnie na PW po numer do niej. (w ciągu godziny 6 wiadomości przyszło...). Nie podam i już. Jeśli dziewczyna mnie wyraźnie prosi o dyskrecję, to nie podaję numerów i tyle. Nie wyślę jej zdjęcia, ani nie podam żadnego linka do fotki (zwłaszcza, że nie wiem nawet, czy ma coś takiego...) :angry: Próbujcie sami na czacie. Może Was zaczepi.

PS2. Mój opis nie miał na celu reklamy tej dziewczyny, ale przypomnienie Koleżankom i Kolegom Garsonierowiczom, że na czacie WP są nie tylko automaty i Paula (chociaż ta ostatnia stara się jak może, żeby była tam jedyną divą...), ale można też, przy odrobinie szczęścia i cierpliwości trafić naprawdę fajną dziewczynę i super seks, gdzie rozmowa "pomiędzy" nie sprowadza się wyłącznie do słuchania o tym, że inne divy robią komuś syf na czacie, o szkole tańca Mandaryny itp. farmazonów pokazujących poziom divy, czy patrzeniu na wieczne malowanie ust błyszczykiem... (starsi bywalcy wiedzą o czym i o KIM mówię... :oczko: ).

Użytkownik piotras_200 edytował ten post 07 sierpień 2007 - 09:24

suleyman

suleyman

Otrzaskany

• +users
  • 63 postów
tak odnośnie tych automatów - botów faktycznie namnożyło się tego badziewia na czacie. Ciekawe tylko po co? Rozumiem, że mają za zadanie ściągnięcie frajera na płatną stronkę ale czy ktoś się na to jeszcze nabiera? Chyba, że jacyś desperaci

lenno

lenno

TROLL(ICA)

• PersonaNonGrata
  • 26 postów
piotras nie pisalem do ciebie na pw.o jej numer co ty gadasz???????!!!!!! klonem nie jestem. i nie siedzi caly czas, bo ja rzadko widuje, a jej nie szukam, tylko nowej pani jak przyjezdzam w delegacje.

towarzysz_mao

towarzysz_mao

Beton

• SuperMod
  • 2046 postów
Proszę zaniechać podobnych dyskusji, bo temat zostanie zamknięty a dyskutanci wyciszeni.
To dział relacji.

reed

reed

Bywalec

• +users
  • 107 postów

szkoda szkoda lenno...tylko dla ciebie, a dla tej Pani lepiej, że nie posiadasz jej numeru. Mogłaby się zrazić slysząc przez telefon nieprzyjemne epitety. A tego nikt z pewnością by nie chciał.

ButterFly ma absolutną rację...korzystając z okazji pozdrawiam serdecznie... a co do Pauli...ci co mieli ją okazje spotkać..to sie po prostu wstydzą do tego przyznać..

Grisza424

Grisza424

Bywalec

• +uzytkownik
  • 143 postów

... a co do Pauli...ci co mieli ją okazje spotkać..to sie po prostu wstydzą do tego przyznać..

No kolego już bez przesady tak!!
Nie wstydzę się tego spotkania, bo niby dlaczego miałbym to robić.
Spotkałem się z ww. panną i przedstawiłem później moją opinie.
Jakoś nie bardzo nadążam za twoim rozumowaniem kolego (niepierwszy to raz) a może poprostu to ja mam dziś zły dzień?

A co do Puli to jak bajki uczą trzeba pocałować wiele żab aby odnaleźć księżniczkę :laugh: :laugh:

maciej_27

maciej_27

Stary wyjadacz

• +users
  • 323 postów
tylko pozazdrościć koledze Piotrasowi zdobyczy. ja też czasem sie spotykam z czatówkami, potwierdzam bywają perełki

wspomnianą paulę vel anię też poznałem i też się nasłuchałem o robiebniu syfu na czacie i o studiach i w ogole wiele ciekawych rzeczy

reed

reed

Bywalec

• +users
  • 107 postów
tak Grisza... masz rację...wiele żab...ale nie ropuchy ;-)

piotras_200

piotras_200

Stary wyjadacz

• +users
  • 402 postów
Witam wszystkich!
Dawno się nie udzielałem na forum, pora nadrobic zaległości. Ciąg dalszy moich wspomnień ze spotkań z czatu WP.

Wspomnienie nr 1. (nie tak odległe - okres pomiędzy Świętami a Sylwestrem). Nick na czacie - Para2123$$$ czy jakoś tak. Krótka rozmowa, ustalenie oferty i kwoty, foto, nr tel.

Cennik/oferta: Spotkałem się z samą dziewczyną. Oral z finałem, bez połyku, klasyka, mocne klapsy w tyłek, brak opcji analnej. - 100/h. O cenę spotkania z parą nie pytałem.

Dziewczyna: Niska blondyneczka ze sporym biustem 3, w okularkach - podała mi adres na sympatia.onet.pl - obecnie nie działa z powodu naruszenia regulaminu. Jak dla mnie nawet fajna i ma miłe ciałko (nie lubię zbyt szczupłych dziewczyn - chociaż ta nie była puszysta. Jak dla mnie - taka w sam raz).

Lokal: - mieszkanie(?) na Bezrzeczu, na Zaściankowej. Chociaż trudno to nazwac mieszkaniem. Wygląda to jak pokój podczas wiecznego remontu. Jakaś stara rozlatująca się szafka, stara kanapa - na szczęście nie rozpadająca się. Panna zapytana o kiepskie warunki, mówi że jest tu tylko w weekendy, a właściwie jest z Poznania itp... Trochę to pokrętne było - nie wnikałem. Generalnie tragedia. Łazienka - szok. -1/10. Nawet nie wszedłem - groziło śmiercią, kalectwem, lub jeszcze czymś gorszym. Poprzestałem na szybkiej oblucji Wacka. Ogólnie za lokal 1/10 - daleko i lekko syfiasto.

Ale zostałem. Właśnie ze względu na to, że kawał drogi jechałem. No i... W sumie nie żałuję.

Dziewczyna chętna do współpracy, posłuszna. Laska głęboka, z trzymaniem za głowę i głębokim gardłem, oral z finałem, wyssany do końca, bez połyku. Akcja też całkiem niezła. Po bożemu, na jeźdźca, od tyłu. Klapsy naprawdę mocne - zero piśnięcia czy sprzeciwu. Rzetelnie wykonana usługa. No właśnie. Usługa. Tu jedyny minus. Nie oczekuję czułości i miłości w spotkaniu z divą, ale niech to będzie jednak spotkanie z kobietą, a nie z automatem do seksu. A tutaj zero jakiejkolwiek wręcz emocji. Głęboki oral? Ok - jest. Mocne klapsy - ok, są. Od tyłu - już. Z tym samym wyrazem twarzy. Masowe podejście do sprawy. Takie moje odczucie. Jednak do co wykonanej usługi nie mogę miec zastrzeżeń. Za oral dam 7/10, klasyka - 7/10.

Ogólnie więc wrażenia całkiem ok, gdyby tylko nie 3 rzeczy - syfiasty lokal - raz, daleko od cywilizacji - dwa, automatyczne podejście do klienta - trzy. Jeśli dziewczyna poprawi te 3 rzeczy, będę ją odwiedzał. A tak - jeden raz żeby "zaliczyc" świeże ciałko :)

Dalsze "wspomnienia" niebawem :)

Pzdr 4-all - Piotras

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych