Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

PLAYHOUSE - Warszawa, al. Solidarnosci 82a

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

marek_gryt

marek_gryt

Bywalec

• +users
  • 115 postów
Klub reklamuje sie w prasie jako "najnowszy klub go-go w Warszawie" i chyba jest to prawda, gdyz dziala od kilku dni.
Trafilem z rekomendacji taksowkarza.

- mimo adresu Solidarnosci 82a wejscie jest od al. Jana Pawla II, nad wejsciem nie ma zadnego szyldu z nazwa badz takiego ktory mowilby o charakterze lokalu, tylko czarna markiza i kolorowe podswietlenie budynku
(wyglada to bardzo dyskretnie za co duzy +, ale bez polecenia taksowkarza bym tam nie zajzal)

- na wejsciu bardzo mili ochroniarze. oplata za wstep niestety az 50zl.

- lokal bardzo estetyczny i chyba jego wnetrze najbardziej podoba mi sie ze wszystkich lokali go-go w W-wie (nie jest to mala klitka jak Chilli ani dyskoteka jak Sogo, lokal ma klimat pasujacy do go-go)

- wybor dziewczyn bardzo ograniczony, bylo moze max. 15 dziewczyn, z czego dwie moglyby straszyc po nocach, kilka bylo dosc przecietnych i chyba znany mi juz z widzenia z innych lokali
ale na szczescie bylo tez kilka nowych mi dziewczyn dla ktorych moznaby spokojnie zwariowac i zostawic wszystkie pieniadze

- ceny tancow od 50zl (ale wiekszosc dziewczyn probuje wynegocjowac 100zl) - POLECAM!! - jednej z najlepszych "prywatnych" jakie mialem kiedykolwiek

- zdecydownie za zadko dzieje sie cos na rurce (dziewczyny tancza tylko co drugi kawalek)

- drinki 60 i 80 zl, wino musujace 350zl, Moet 700zl

duzym plusem jest ogolna swietna atmosfera w lokalu (dziewczyny, obsluga, muzyka, inni goscie) - chce sie wracac!!

WNETRZE 9/10
CENY 5/10
OBSLUGA (ochrona, kelnerzy, szatnia) 9/10
DZIEWCZYNY od 0/10 po 10/10, srednia 7/10
TANCE: RURKA 6/10 PRYWATNE 9,5/10
OGOLNIE: widze pare rzeczy do poprawy (wiecej dziewczyn i wiecej akcji na scenie) ale playhouse odwiedze pewnie jeszcze nie raz

oralsex
Re: PLAYHOUSE - Warszawa, al. Solidarnosci 82a

oralsex

Otrzaskany

• +users
  • 62 postów
Jakąś stronę w Internecie mają?

Google milczy na ten temat. Chyba, że tak nowy klub, że jeszcze nie wyrobili się ze zrobieniem strony.

marek_gryt

marek_gryt

Bywalec

• +users
  • 115 postów
link do ich strony www wyskakuje w reklamach google po wpisaniu "playhouse" ale szkoda zachodu, strona mocno prowizoryczna

Użytkownik marek_gryt edytował ten post 11 listopad 2009 - 18:33

oropo

oropo

Stary wyjadacz

• +users
  • 310 postów
to ja dodam link:
http://playhouse.com...CFUOFzAodZmdXqA

cytat z ich strony:

57 zniewalająco pięknych dziewczyn
(I 4 dość brzydkie) czeka na Ciebie

morswin

morswin

Świeżak

• user
  • 1 postów
Witam,

mam nieco inne wrażenia po wizycie w tym lokalu.
Trafiłem z reklamy, na mojej skrzynce na onecie.
Wystrój faktycznie na wysokim poziomie, obsługa miła to fakt,
jednak w środku nie było 15 pań tylko 5 ( to był czwartek ) z czego conajmniej trzy nie nadawały się w mojej ocenie do takiego lokalu.
Tańce wszystkie były po 100 pln, ceny chyba podobne jak wszędzie indziej.
Zakładając że to nowy lokal to ma chyba szanse rozwinąć się jeszcze we właściwym kierunku.
Nie rozumiem tylko jednego po co pisać w każdym możliwym miejscu 57 pięknych Pań skoro jest ich 5 i to jeszcze nie szczególnie pięknych?

M

marek_gryt

marek_gryt

Bywalec

• +users
  • 115 postów
morswin - czy byles w ostatni czwartek, tj. 26.11?
bo tak sie sklada ze ja rowniez bylem w ten czwartek i mimo ze bylem odrobine wciety to dam sobie uciac kazda czesc ciala ze bylo zdecydowanie wiecej dziewczyn niz 5. moze nie 50, raczej bardziej 25, ale mimo wszystko na pewno nie 5.

sexlogin

sexlogin

Świeżak

• user
  • 1 postów
ja polecam www.sexlogin.pl :D

panu już dziękujemy ;)

ban za spam

pzdr
zornj

Użytkownik zornj edytował ten post 30 listopad 2009 - 19:53

jackdaniels

jackdaniels

Blue...

• +users
  • 1252 postów

ja polecam

coś ci się chyba popierdoliło, żegnam ozięble ;)

jd

Sebe27

Sebe27

Świeżak

• user
  • 8 postów
;) WITAM NO WIADOMOŚĆ O TYM ŻE KLUB JEST NOWY ALE 5 PANIENEK, JEST NIECO ZNIECHĘCAJĄCE... TERAZ TO JUŻ NIE WIEM CZY TAM IŚĆ... SKORO KLUB JEST NOWY I ODJEBANY W ŚRODKU TO CHYBA POWINNI ZATRUDNIĆ LASKI PASUJĄCE DO TEGO WNĘTRZA? BO CZYM JEST KLUB GO GO BEZ TANCEREK O TYM CHYBA ZAPOMNIELI?

zornj

zornj

GarsoManiak

• Emeryt
  • 1134 postów
Witam

A czymże jest pisanie literami i pierdzielenie bez składu i ładu w dziale opinii?

7 dni urlopu.

pzdr
zornj

Sebe27

Sebe27

Świeżak

• user
  • 8 postów
no w tym momencie muszę klub obronić, byłem i zobaczyłem.Będę tam chodził na pewno częściej. W zeszły piątek było na pewno wiecej niż 15 dziewczyn myślę że dwa razy tyle. Nie wszystkie miss ale w większości piękne. Myślę że każdy wybrałby coś dla siebie. Klub w środku super na dole bar na górze są loże gdzie też można siedzieć no i jest łóżko...ale na nim oczywiście tylko taniec. Nie wiem jak tam było wcześniej bo podobno była jakaś dyskoteka ale wystrój jak na klub gogo bardzo ok i nowoczesny. Klub był przepełniony ludźmi z resztą góra też. Są na pewno dziewczyny z sofii.Ale widać też i świeżą krew. Nie wiem jak jest tam na tygodniu ale pewnie dużo mniej ludzi, niestety nie mam czasu przejść się tam w tygodniu. Ogólnie piątkowo zawsze więcej osób. Zwracam honor za poprzednią wypowiedź bo są ok!

torpedoo

torpedoo

Świeżak

• user
  • 5 postów
FAJNE DZIEWCZYNY BYŁEM I WIDZIAŁEM,KAMERALNIE,OCHRONA OK,BAR-DOSTAJESZ TO ZA CO PŁACISZ (BEZ LIPY),WYSTAWILI NAWET FAKTURE,BRAK MAŁOLATÓW,MAJĄ SPORE SZANSE.BĘDE TAM WPADAŁ

gedon

gedon

Praktykant

• +users
  • 19 postów
Shift Ci się zablokował Misiek.

bacchus

bacchus

Praktykant

• +users
  • 17 postów
Witam
Ja dodam raczej pozytywną opinię. O lokalu wspominano mi już 2/3 miesiące temu w Sogo, niedawno faktycznie dostałem maila na skrzynkę i kilku znajomych też, jako że całkiem blisko mam to się wybrałem w piątek jakieś 2 tygodnie temu. Obok wejścia jest okno a za nim na krzesełku z lampką szampana siedziała w masce o czarnej mini panienka, dość interesująco to wyglądało.
Na wejściu 50PLN (sporo ale może to ograniczy część klienteli), schodkami w dół, szatnia, długi mroczny korytarz. Lokal dwupoziomowy z dwoma rurkami obok siebie i małymi stoliczkami pod ścianą. Ogólnie miejsca niewiele (na dole przynajmniej, na górze nie byłem) ale za to wystrój faktycznie nowy i przyjemny dla oka. Dziewczyn na oko około 20 (część z byłej Sofii :)) obejrzałem większość bo jak zwykle samotny facet z drinkiem ściąga po kolei towarzystwo (nie narzekam jednak).
Drinki 60/80 PLN, wino musujące chyba 375PLN wzwyż oczywiście. Jack Daniels chyba 24PLN (ale mogę się mylić). Obsługa jak na razie szybka, więc plus.
Tańce: jeden 100PLN, tyle usłyszałem, niestety bardzo krótkie (ogólnie kawałki do tańczenia raczej krótkie), panienka zaproponowała 2go za 50PLN i została trochę dłużej. Taniec taki jak w Sofii (tylko krótszy i nie tak sympatyczny). Tłumu raczej nie było chociaż tak po północy trochę gości się zeszło, nie zostali jednak na długo.

Ogólnie lokal można odwiedzić i ewentualnie wpaść za jakiś miesiąc/dwa zobaczyć co się dotarło a w między czasie można odwiedzić w czwartki Sogo.

pozdrawiam, bacchus

wakaszimazu

wakaszimazu

Praktykant

• +users
  • 16 postów
ja mam obojętne odczucia. ogólnie klub dobrze urządzony, wygodne kanapy. Dziewczyny całkiem przyjemne, niektóre z Sogo /ale chyba na krótko/ poszedłem z ciekawości bo zazwyczaj uczeszczam własnie do sogo. Wejscie 50zł, mały browar 15zł, taniec 100zl. Ludzi bardzo mało, może w sumie z 10klientów - byłem w sobotę. Ochrona i obsługa naprawdę wporządku, przyjaznie nastawieni, mozna porozmwiać - nie popedzają dziewczyn - jest ok.
gdyby ceny były niższe, myśle ze mogłby stać sie konkurencja dla Sogo.
na tą chwile wracam do Sogo :oczko:

ZdzichuK

ZdzichuK

Bywalec

• +users
  • 103 postów
Wrażenia z wizyty :

- Lokal - bardzo fajnie urządzony. Ochrona na wejściu w porządku : dobry wieczór, do widzenia, może taksówkę. Miło i bez wrażenia : k@!$a spokuj ma być ! Sofy wygodne, foteliki z naprzeciwka również. Troszkę kolumny przeszkadzają w dokładej obserwacji dziewczyn, ale to zależy gdzie się usiądzie.
- wjazd 50 zł, napój burn 16zł, taniec 100, szatnia free.
- ludzi bardzo mało - byłem w tygodniu przed 12.
- dziewczyny - naliczyłem około 15, pewnie było gdzieś około 20. Atmosfera ogólnie senna, spowodowana brakiem klientów. Było nas 4 :) Przewaga ładnych, ale były dwa kaszalotki :) Jako że byłem sam, czesto podchodziły i proponowały taniec, ale nienachalnie.

Podsumowując: Moim zdaniem taniec powinnen być tańszy - 50 zł było by ok. Skoro kosztuje 100 to mógłby trwać 2 piosenki ...
Ogólnie drogo, ale atmosfera kameralna, spokojna. Dla mnie lepiej jak w SOGO bo nie przepadam za takim tłokiem i dyskotekową atmosferą ale gorzej niż w nieistniejącej Sofi. Pewnie będę wpadał od czasu do czasu, mam nadzieję że się lokalik rozkręci.

Pozdrawiam

lawa

lawa

Stary wyjadacz

• +users
  • 447 postów
Jeżeli wejście jest od Jana Pawła to mam pytanie czy to nie jest ten lokal gdzie dawniej był klub Kokaina?

marek_gryt

marek_gryt

Bywalec

• +users
  • 115 postów
Tak, to jest w tym samym miejscu

torpedoo

torpedoo

Świeżak

• user
  • 5 postów
jest fajnie i spokojnie bez małolatów,ochrona ok,reaguje kiedy trzeba,daje 5 z plusem

marek_gryt

marek_gryt

Bywalec

• +users
  • 115 postów
Napisalem to w watku o Sogo ale wkleje tutaj bo ta informacja moze sie przydac komus kto planuje wizyte w tym klubie:

tak jest w Play na Solidarnosci - mozna albo wziac fakture rozpisana na poszczegolne pozycje (jezeli dobrze pamietam tance opisane sa jako "usluga gastronomiczna" a drink dla dziewczyny to "sok egzotyczny"), mozna tez poprosic o zbiorcza pozycje (dostalem tytulem "organizacja spotkania biznesowego"). Co najlepsze jak bierze sie fakture w Play ani nazwa spolki wystawcy ani jej adres nie maja zwiazku z lokalem go-go a z jednym z "normalnych" warszawskich klubow. Ostatnio kontrahentow goszcze wlasnie w Play - natomiast zakladam ze w kazdym innym klubie rowniez nie bedzie problemu z faktura, pod warunkiem ze zrobimy odpowiedni wynik. Dla klienta od dwoch jackow z cola nikomu nie bedzie sie pewnie chcialo latac po fakture, ale mysle ze w dzisiejszych czasach klubom zalezy na spotkaniach biznesowych.

Coraz bardziej lubie to miejsce bo dla mnie to taki zloty srodek pomiedzy nieprzyjemna masowka typu Sogo/Sofia a finansowym samobojstwem (przy moich dochodach) jakimi sa Vegas/Orlean. Obserwujac klub od jego otwarcia przybylo bardzo duzo dziewczyn, w tym duzo z klubow ktore sie pozamykaly (Porto, Chilli). Ogolnie ogromny pozytyw mimo kilku denerwujacych minusow (ostatnio np. zdecydowanie zbyt dlugo czekalem na kelnera).

1 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Google (1)