Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

GądkiS11 Kórnik - Poznań

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

krzysztofkrecina

krzysztofkrecina

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Zawitałęm do Gądek w zeszłym tygodniu na dwa razy. Mimo, iż było już ciemno o 17:30 nie zastałem nikogo, jednak po powrocie za dwie godzinki natknąłem się na pusty samochód. Jako że miałem trochę czasu stwierdziłem że poczekam - trwało to może ze 20 minut. W międzyczasie podjechał kolejny klient który stanął za Peugotem (chyba chciał mi się w kolejkę wbić :) ). Gdy panna wróciła z akcji na szczęście podeszła do mojego autka, pakujemy się i na miejsce niedaleko torów. Wybrałem FWG za 50 i jak zawsze solidny. Cyce do zabawy ale dziś nic więcej (czasami daje też pobawić się cipką). Ktoś był na czymś więcej niż francuzie? Warto?

R E K L A M A

tom1709
Re: Gądki

tom1709

Świeżak

• user
  • 6 postów

byłem u pani  na   seksie i powiem tak  powala  totalnie  zaczeła od lodzika    potem jak juz  byłem  gotowy   zapytała jak  che   oczywiscie wybralem    na jezdzca  bo lubie taki biust miec przed  soba a ze pani do tego ładna   to  był juz pełny  wypas    bardzo polecam .

panlolek11

panlolek11

Praktykant

• +users
  • 37 postów

witam bylem jakis miesiac temu kobieta troche duza jak dla mnie ludzik poprawny i starannie ale reszta mnie jakos niekrecila brak ocen bo jak dla mnie nie mam co oceniac ja osobiscie nie wroce.

tom1709 sex jaki sex ona tylko robi lody jeszcze sama mi mowila

piotrek31

piotrek31

Bywalec

• +users
  • 101 postów

ze względu, że diva z mieszkaniówki wystawiła postanowiłem że spróbuje po drodze zaliczyć pierwszą przygodę z drogówką. Zjazd z S11 na Szczodrzykowo, na centrum Raben bordowego peugeota, który soi przy lesie widać z S11 i wiadomo czy warto zjeżdżać. Peugeot stoi przy lesie po lewej stronie jadą od Rabena miał lekko wgniecione drzwi. Podjechałem krótko przed 22 ale panny w aucie nie było więc jedna rundka dookoła i po 10 minutach jak wróciłem diva już siedziała w aucie więc puszczam awaryjne i diva od razu podchodzi pytanie czy się znamy i cennik 50/60/80 z zaznaczeniem że dzisiaj tylko francuz próbuje namówić na sex ale diva nic z tego więc dziękuję i odjeżdżam, spróbowałem jeszcze do divy na mieszkaniu ale nie odbierała a ciśnienie miałem więc wróciłem zaryzykować. Diva uśmiechnięta podchodzi i mówi to jak jedziemy? Mówię, że jak nie ma sexu to poproszę loda i hiszpana panna na to ok. Prowadzi koło torów w zajezdnie porośniętą krzakami, prosi o zgaszenie świateł i do dzieła. Panna ochoczo ściąga bluzkę i jak zobaczyłem jaki ma duże jędrne cycki to byłem zaskoczony bo nie spodziewałem się takiej jędrności tym bardziej że diva ma dobrze kobiece kształty. na początek lekka robota ręczna ale zaraz poprosiłem o pobudzenie małego biustem panna sprawiała bardzo zadowolonej na tą propozycję i prze 5 minut na zmianę hiszpan i francuz. Dała również pobawić się cyckami, które nieźle pomacałem i uciskałem podziwiając taki jędrny biust na drogówce. Później zapytała się gdzie chcę skończyć w ustach czy na cyckach wybrałem w ustach więc panna zakłada gumę i robi zajebistego loda porównywalnego jak u Majki o czym wspomniał jeden ze szwagrów. Francuz ze zmiennym tempem i głębokością nie miała oporów przed lekkim dociskaniem głowy. Finał zaliczony a diva jeszcze bawi się malym i wyciąga resztki soków do gumy. Po wszystkim chusteczki nawilżone pilnuje żeby zabrać ze sobą opakowanie od gum zużytą gumę i chusteczki. w drodze powrotnej miła rozmowa z zachętą na następny raz który na pewno będzie.

Atmosfera 9/10

Diva 9/10

Biust 10/10

Higiena jak na drogówkę 10/10

Całość spotkania 9,5/10

Seagatepl

Seagatepl

Praktykant

• +users
  • 12 postów
Miejscówka tak jak opisują poprzednicy. Panna jak na moje oko nie jest zbyt urodziwa oraz trochę puszysta. Atmosfera spoko. Wybrałem loda za 50zl. Piersi sama uwolnila bez pytania i tutaj duży plus, bardzo jędrne. Coś tam pojekiwala. Lodzik poprawny.
Mówi że przyjmuje od 18 do 22.

Panna 5/10
Atmosfera 6/10
Lodzik 6/10

Można wbijac. Nie odradzam.

koguar

koguar

Praktykant

• +users
  • 11 postów

Ciepło na dworze więc ja równeż postanowiłem odwiedzić bohaterkę tematu. Potwierdzam przedmówców, panna lekko przy kości ale mi osobiście to nie przekszadzało. Biust rewelacja, jest czym się pobawić. Brak humorków ze strony panny za co duży plus. Ogólnie pani kontaktowa i rozmowna.

Miejsce akcji jak wspomniano: za krzakami przy torach. Osobiście dla mnie miejsce średnie ale przynajmniej nie naraża na mandat za wjazd do lasu :) Szkoda, że nie przyjmuje na mieszkaniówce, bo chętnie bym się z nią na spokonie pobawił.

Osobiście mogę polecić.

FWG: 7/10

Pani: 7/10

atmosfera 9/10

Użytkownik prozac edytował ten post 25 maj 2017 - 18:26

Darkoss92

Darkoss92

Świeżak

• user
  • 3 postów

Witam zawitałem ostatnio na słynnego lodzika, miejscówka w Gądkach znany wszystkim peugeot. Panna od razu podchodzi i pyta czy na lodzika. Może troszkę przy kości, blond włosy(lekkie czarne odrosty). Jazda w krzaki niedaleko i do dzieła. Po drodze miła krótka pogawędka, 50 zł zmienia właściciela, panna wywala biust na wierzch i zaczyna obróbkę. Biust można macać (bynajmniej nie protestowała). Po zakończeniu zabiera dowody zbrodni i zaprasza ponownie. Mówiła że przyjmuje od poniedziałku do piątku. Osobiście polecam, pewnie wrócę.

Atmosfera 10/10

Diva 8/10

Biust 10/10

Higiena  10/10

Całość spotkania 9,5/10

mornis

mornis

Praktykant

• +users
  • 19 postów

Wie ktoś czy w porze zimowej Panna stoi? Jeśli tak to w jakich godzinach/dniach?

whitelex

whitelex

Otrzaskany

• +users
  • 68 postów

Wie ktoś czy w porze zimowej Panna stoi? Jeśli tak to w jakich godzinach/dniach?

Stała w zeszłym tygodniu około godziny 19, podjechałem na FWG, technika ta sama tzn. cycki na wierzch, obciąganie i sprzątanie "po"
Koszt 50 PLN

Dla mnie to opcja wyłącznie "po drodze" na zrzucenie ciśnienia. Specjalnie dla niej w tym kierunku nie jeżdżę.

Użytkownik whitelex edytował ten post 28 styczeń 2018 - 13:23

piotrek31

piotrek31

Bywalec

• +users
  • 101 postów

diva stoi również zimą od pon do piątku 18-22 chyba, żę oczywiście coś jej wypadnie albo nie ma w ogóle ruchu to zdarza się niezwykle rzadko to kończy wcześniej, z tego co mówiła to jesienią zimą jest większy ruch bo wcześniej jest ciemno bo latem jak jest długo widać to niektórzy szwagrowie nie zjeżdżają z trasy

bartas321

bartas321

Świeżak

• user
  • 3 postów

Jakies info stoi panna ?

10/10

prozac

Użytkownik prozac edytował ten post 06 kwiecień 2018 - 15:43

tomas16

tomas16

Świeżak

• user
  • 3 postów

Witam. Wczoraj tj. 04.04.2018 przejeżdżając na trasie Kórnik Poznań ok godz 19 stał na poboczu czerwony peugeot. Świadczy o tym że Pana pracuje. Pozdrawiam

10/10

prozac

Użytkownik prozac edytował ten post 15 kwiecień 2018 - 12:28

PoznanskiBywalec

PoznanskiBywalec

Świeżak

• user
  • 5 postów

Jechałem dziś Szczytniki - Koninko - Tulce, nic przy wlotach na S11 nie stało. 

10/10

prozac

Użytkownik prozac edytował ten post 15 kwiecień 2018 - 12:28

jakubos09

jakubos09

Praktykant

• +users
  • 25 postów
Byłem i ja.

Pojechałem w godzinach około 19.30-20.00 w okolice Rabena. Postój przed Peugeotem i wychodzi diva.

Pani około 40-45 lat , cyc calkiem fajny w dotyku. Zostałem na FWG za 50. Jedziemy na lokalizację przy torach. Pani całkiem rozmowna. Warsztat bardzo solidny , wie jak to się robi. Bardzo mało pomaga sobie ręką. Można pobawić się cycuszkami.

Generalnie jestem zadowolony

Pani po sobie sprząta. Ma cały ekwipunek;)

Polecam jeśli ktoś będzie przejeżdżał.

Atmosfera 9/10
diva 8/10
Cycuszki 10/10
Lodzik 9/10

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych