Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

GądkiS11 Kórnik - Poznań

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

masterinio

masterinio

Bywalec

• +users
  • 101 postów
a jak tam w Gądkach przed Poznaniem?? kiedyś był fajny teren...nieraz korzystałem...przeważnie Ukrainki. a jak teraz?? nie jestem z tych rejonów więc nie wiem co i jak teraz... ale niedługo będę przejeżdżał więc prosiłbym o jakieś info.pozdrawiam

R E K L A M A

rubix0
Re: Gądki

rubix0

Praktykant

• +users
  • 14 postów
a ja mam pytanie gdzie one stoja w gadkach ? nieraz tam przelatuje i jeszcze nic nie widzialem...
Teraz jak sie zjezdza od strony poznania mostem to w prawo czy w lewo ? tam są wszedzie magazyny nie ? chyba raben jest dalej itp ? gdzie one tam stoją ?

Ptasznik25

Ptasznik25

Stary wyjadacz

• +users
  • 436 postów
panowie pomoge wam, NIGDZIE TAM NIE STOJĄ, jakies poł roku temu stala jedna lala ale jak z wwybiegu, ale po 2 tygodniach sie ulotniła. Aktualnie są tam pustki ale niedaleko na kórnik czy mosine jest już lepiej

Futrzak

Futrzak

Weteran

• +users
  • 908 postów
NIE STOJĄ bo trasę POZNAŃ-GĄDKI_KÓRNIK przerobiono na droge expressowa,pozamykano zjazdy. Po prostu nie ma jak bezpiecznie zjechać i divy zrezygnowały.

_Kapelusznik_

_Kapelusznik_

Kapelusznik. I jak to oni...

• +uzytkownik
  • 5670 postów
Stoją, stoją, ale na trasie bocznej. Koło Rabenu w lesie - widać z trasy - stoi często dziewczę z autem własnym... To chyba dla bywalców. I z całą pewnością nie stoi tam tylko po to, żeby mierzyć ruch na trasie, tudzież płodność miejscowych zajęcy

karlos77

karlos77

GarsoManiak

• +users
  • 1661 postów
ta ktora stoji w srebrnym VW Polo na PO numerach jest tam od zawsze- pamietam jak stala tam z jakies 10lat temu. Suka nie do zarzniecia::)

pawbar79

pawbar79

Świeżak

• user
  • 1 postów
aktualnie stoją dwie. ta z vw polo ma aktualnie bmw 1 i fakt jest nie do zajechania i jest druga z alfem w peugeocie 307, ale u niej byłem tylko raz i to b. dawno

karlos77

karlos77

GarsoManiak

• +users
  • 1661 postów
w tym 307 to pewnie Marta? taka lekko przy kosci z duzymu dydlami?? stala tam juz jak bylem jeszcze na studiach:)

Ptasznik25

Ptasznik25

Stary wyjadacz

• +users
  • 436 postów

w tym 307 to pewnie Marta? taka lekko przy kosci z duzymu dydlami?? stala tam juz jak bylem jeszcze na studiach:)

hmm, a moze ktos opisze jak juz korzystał? (nawet kiedys)...?

karlos77

karlos77

GarsoManiak

• +users
  • 1661 postów
korzystalem z uslug Marty dosc dawno temu- jak jeszcze sie tak nie rozpasla. pamietam zadbane paznokcie oraz pachnaca myszke. Raz wzialem ja na hotel. Lodzik poprawnie wykonywany- zreszta za 40zl mozecie sami sprawdzic

Ptasznik25

Ptasznik25

Stary wyjadacz

• +users
  • 436 postów
Koledzy zjechalem ostatnio kilka razy w prawo jak wylatujesz z poznania, na miejscowość KONINKO. Za każdym razem nic, to jest ten zjazd czy całkiem cos pojebałem. Dodam ze troche tam krążyłem...

karlos77

karlos77

GarsoManiak

• +users
  • 1661 postów
pojebales- musisz zjechac do Rabena - taka boczna droga co idzie wzdłuż katowickiej

Ptasznik25

Ptasznik25

Stary wyjadacz

• +users
  • 436 postów
karlos wczoraj to wyczaiłem i tam trafilem. Zjechalem na następnym zjeździe (jechalem od strony poznania), następnie w lewo pod expresówką, jak sie później okazało na miejscowość ROBAKOWO. Zaraz jak wyjechalem spod S11 ujrzałem "RABEN" po prawej stronie. Bylo tam kilka rozwidleń ale pojechalem prosto aż do danej miejscowości. Wróciłem sie , ni widu ni słychu. To gdzieś tam???????? Czy jeszcze coś innego?? sorry ale nie znam tych terenów a pisaliście ze gdzieś koło Rabenu.

karlos77

karlos77

GarsoManiak

• +users
  • 1661 postów
prawdopodobniez tego co piszesz trafiles dorze tylko swin nie bylo... z drogi s11 widac jak stoja- polo albo 307 albo jakies przechadzajace sie zdziry

michal1232

michal1232

Weteran

• +users
  • 610 postów
jak tam teraz wyglada zjazd? ciagle te same 2 dziewczyny? czy mi sie wydaje czy stoja one rowniez w nocy? Moze ktos je opisac, bo mam zamiar sie skusic?

karlos77

karlos77

GarsoManiak

• +users
  • 1661 postów
pewnie stoi ta stara blondyna co zawsze tam stala- srebrne polo
no i Marta przy kosci z duzym cycem (pare lat temu fajna babka)- ostatnio jak widzialem siedziala w kombi peugeocie granatowym

Ptasznik25

Ptasznik25

Stary wyjadacz

• +users
  • 436 postów
Bodajże w Piątek godziny popołudniowe wczesno popołudniowe - cisza, wjechalem z ciekawosci bo jeszcze nigdy nikogo tam nie widzialem a pisaliscie ze cos sie kreci, jednak nic mi sie nie objawiło... a w taką pogode powinno:)

karlos77

karlos77

GarsoManiak

• +users
  • 1661 postów
Ptasznik25 pewnie miales pecha- stoja dziewki stoja- widzialem wczoraj jedna, ktora krecila sie kolo Rabena

po77

po77

Bywalec

• +users
  • 227 postów
Kolo Rebena zero akcji, tak jak na calej autostradzie do samego Kórnika. Kiedys bylo tam fajnie, teraz niepotrzebnie stracilem 30 min. Lekko sie podirytowalem. Jako ciekawostke moge podac fakt, iz jakies pare miesiecy temu w nowej agenturze na ul. Liebelta przyjmowala cycata blond, co stalo na trasie za Borówcem, przez dlugi okres czasu.Moze od Kornika robi sie ciekawie? Ci co mieszkaja to wiedza.

Użytkownik po77 edytował ten post 19 kwiecień 2010 - 16:44

michal1232

michal1232

Weteran

• +users
  • 610 postów
divy kolo rabena stoja, ale po zmroku.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych