Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Divy rondo Przeźmierowo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

soldierman

soldierman

Praktykant

• +users
  • 32 postów

Również skorzystałem z FWG u Blondyny.

Po wpisach tu i tam :oczko: szukałem prawie jakiejś miss  :laugh:

Podzielam opinię Tnw - średnio.

Usługa wykonana poprawnie, warsztat jest i tyle.

Dupy nie urywa, ale też nie jest jakoś specjalnie źle.

Po prostu nie ma się do czego przyczepić ani nie ma się na co skarżyć.

Ocena ogólna 7

R E K L A M A

Kustosznwo
Re: Divy rondo Przeźmierowo

Kustosznwo

Praktykant

• +users
  • 16 postów

Czarna Bułgarka dramat... zatrzymałem się bo myślałem, że to jakaś nowa Polka, no i skoro już stanąłem, no to chociaż niech mi obciągnie bo ciśnienie duże. Obciągała może minute, oczywiście w gumie, zdegustowana, że nie dochodzę, mówi "koniec", na to ja, ku*wa, masz tu 5 dych i się wypnij bo ciśnienie musi mi zejść, fajna mała dupka, cipka ogolona, no wyglądało zachęcająco. 2 minuty ruchania od przodu, po czym 2 minuty od tyłu, a ta mi nagle wrzeszczy "koniec, koniec" i wychodzi z auta. Ja pierdole, tylko podniosła ciśnienie, mega źle zainwestowane pieniądze :( Nie polecam!
Cennik: 50/70/100
FWG - 5/10 za krótko!
Sex - 5/10 za krótko!

Użytkownik Kustosznwo edytował ten post 10 lipiec 2018 - 13:26

Tnw

Tnw

Świeżak

• user
  • 3 postów
Potwierdzam każde powyższe słowo. Mi się akurat udało dokończyć, ale w trakcie kilka razy coś tam kwękała pod nosem co tylko przedłużyło całą akcję. Byłem, zobaczyłem, nie powtórzę.

Dodatkowo, dziś tamtędy przyjeżdżam, gdzieś miedzy 9 a 10 a na wylocie z Grzybowej na Skórzewską niebiescy. Pierwszy raz ich tam widzę, więc nie wiem czy stali w powyższej sprawie, czy szykowali się z suszarą.

Użytkownik Tnw edytował ten post 10 lipiec 2018 - 16:20

zyzyx

zyzyx

Praktykant

• +users
  • 13 postów

Byłem w sobotę około 12:00 u blondyny, stała na rogu Grzybowej i Skórzewskiej, skusiły mnie bardzo opalone nogi :) niestety tyłek już był blady :D dziewczyna jest normalnej budowy ciała, w zasadzie ładna i miła. Na drodze raczej próżno szukać ładniejszych dziewczyn jak te na rondzie w Przeźmierowie. (stała jeszcze druga drobna z czarnymi włosami).

Cennik 70 zł - seks, 50 zł - lód, oba - 100 zł

Wybrałem seks. Na prawdę była bardzo miła, nic nie marudziła i normalna z charakteru :)
Z minusów to na pewno duży ruch... jak podjechałem to akurat wysiadała z auta i praktycznie od razu przesiadła się do mnie, a w czasie akcji w okół nas kręcił się jakiś typ samochodem i potem czekał na leśnej drodze na pannę... kolego byś chociaż nie przeszkadzał :)

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych