Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Divy rondo Przeźmierowo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

Cezzz

Cezzz

Zajęty do końca życia

• user
  • 2879 postów
Rondo w Przeźmierowie

R E K L A M A

dendronek
Re: Divy rondo Przeźmierowo

dendronek

Świeżak

• +users
  • 10 postów
W poniedziałek ok 11 tuż przed rondem jadąc od ławicy zabrałem taką chudą blondynkę. Ceny stadnart, oral poprawny praktycznie bez użycia rąk. Bede ją odwiedzał częściej:)

zielinski

zielinski

Praktykant

• +users
  • 23 postów
Dziś wracając z Poznania w stronę skórzewa tak jak kończy się las testowałem jedną divę. Z Wschodniej granicy blondi farbowana spodenki jeansowe. Ciśnienie było tak wysokie, że chciałem sexik :) A więc ją do samochodu 50 metrow dalej na masce Heyah :D Cena za sex chciała 70 zł. ale po negocjacjach zeszła na 50. Co by nie mówić ciśnienie rozladowane a materiał dowodowy został spuszczony :D Polecam kontaktowa diva i bardzo uległa na propozycje.

po77

po77

Bywalec

• +users
  • 227 postów
Na Bukowskiej jedna stoi. Blond, starsza, dziwnie ubrana, raczej uciekać niż korzystać. W kierunku Wysogotowa stoi brunetka, wygląd ok, zmienia sie chyba z kolezanką, która też bardziej straszy niż przyciąga. Ogólnie za bardzo jeszcze nic sie nie dzieje.

Grek2009

Grek2009

Świeżak

• user
  • 5 postów
Problem w tym, że straż miejska też nie próżnuje i wali mandatami po 5 stów!!!

gorzki

gorzki

Praktykant

• +users
  • 31 postów
ograniczaja tez ilosc zjazdow. jadac od ronda w kierunku skorzewa zablokowali I zjazd w lewo (zawsze tam stala tez taka blondyna)

renegat

renegat

Stary wyjadacz

• +users
  • 274 postów
wczoraj przejeżdżałem i jadąc od ronda w kierunku skórzewa stała po prawej włosy blond ale raczej tylko w desperacji bym korzystał u niej :( na bukowskiej od centrum do ronda nie stało nic, ale pełno drogowców więc warunki raczej nie sprzyjają

Użytkownik renegat edytował ten post 17 kwiecień 2010 - 16:16

po77

po77

Bywalec

• +users
  • 227 postów
Dzisiaj też słabo. W kierunku Wysogotowa stała jedna nowa blond, słabiutko i nowa czarna kawalek dalej. Ta sama stoi też wieczorami na mieście. Wygląd ok, ale raczej coś szwankuje z IQ.

po77

po77

Bywalec

• +users
  • 227 postów
W wyjeździe na Wysogotowo stoi od paru tygodni lacha, chyba Marta, ok 20 lat. Brunetka, z urody ok, dość sexownie ubrana. Widać, ze jest ruch w interesie. Nie podjechałem jeszcze, bo ciągle coś załatwiam. Ktoś testował?

po77

po77

Bywalec

• +users
  • 227 postów
Chciałem podać lancę ww opisywanej wczoraj, ale jakos chyba na weekendy lub inne dni znika. Byla za to ta inna, dosc atrakcyjna, ale z głowką coś mega nietak...plus u niej podobno jest full service, wiec zbyt hardcorowo jak dla mnie...trzeba byc bezpiecznym...

straznik

straznik

GarsoManiak

• +users
  • 1125 postów
brunetka za rondem dość kontaktowa na plecach tatuu....fajna rozmowa nieby krótko w temacie 2 miesiace ...ale kto zaczyna od drogówki :/ lodzik poprawny innych rzeczy nie probowalem z zasady cena 50 - panna 6/10

po77

po77

Bywalec

• +users
  • 227 postów
Gracias:) mówimy o tej przewaznie stojacej w czerwonej kurtce ? bo o ta mi chodzilo a nie o ta tez dosc ok z wygladu, ale nie hallo z glowka:), ktora ja zastepuje:) ale w sumie 2 miesiace to by sie zgadzalo:), bo tamta kojarze z miasta z zeszlego roku.

Ja tez w klimatach drogowki tylko lanca i to porzadnie zapakowana. Ostroznosc ponad miare. Stay safe.

po77

po77

Bywalec

• +users
  • 227 postów
Fajnej Marty już od dawna nie ma. Jest tylko ta co nie hallo z głowką, ale jej wyglad jest ok. Kawałek przed nią stoi jakąs nowa blond. Mega duża i w ogóle średnia.

po77

po77

Bywalec

• +users
  • 227 postów
Wczoraj ok 18 stala jakas nowa za rondem. Brunetka dla mega desperatów. Moze pojawi sie cos ciekawego pozniej...

rocker

rocker

Otrzaskany

• +users
  • 64 postów
Trzeba odkurzyć stary temat!

Dziewczyna ma na imie Beata (chyba, bo nie mam pamięci do imion - zresztą jak zapłacisz to będzie miała na imię jak zechcesz ;p) seksowna blondynka, niestety trochę przy kości, (wzrostu ok 178, wagi jak już wspomniałem troszkę za dużo) Spokana ok 10:30 na znanej wszystkim ul. Grzybowej za rondem w Przeźmierowie.

Cennik 60/50

Oral poprawny, raczką masuje nabiał, nie wybrzydza jak niektóre panny - że już nie daje rady i musi przejść na ręczny, cały czas poprawne ssanie, co jak na tego typu usługi na świeżym powietrzu jest raczej żadko spotykane. Można z nią miło porozmawiać, nie jest wulgarna, co pozostawia miłe wrażenie. Jedyne do czego mozna sie przyczepić to to, że chwilami czuć jej ząbki - nie każdy to lubi, ale jest podatna na sugestie więc wszystko można wyprostować. Z tego co pamiętam Panna już od dosyć dawna tam urzęduje. Kilka miesięcy temu korzystałem z seksu i też bylem zadowolony. Jedyny minus jaki sie nasuwa - to jej figura. Dziewczyna moła by troszkę zrzucić - ale zapewne wszystko jest kwestią gustu.

Cyferki:

Figura 5/10
Buźka 7/10
Biust 5/10 (jak dla mnie za duży, bo grawitacja jest nieugięta)
Oral 8/10
Stosunek 7/10
Atmosfera 9/10
Ekosystem 10/10 (dba o środowisko ;p)

Ogólnie dobrze wydana kasa, jak na spuszczenie ciśnienia.

Mario2190

Mario2190

Praktykant

• +users
  • 21 postów
W zeszłym tyg podjechałem do Blondyny na franzuca , laska troche puszysta jak już kolega wyżej wspomniał (fanom dużych cycków przypasuje) nie moje gusta ale ciśnienie oraz bliskość sprawiły że się skusiłem i muszę powiedzieć że nie żałuje , pięć dyszek za dobrego lodzika.
Na coś wiecej mimo wszystko bym się nie skusił , nie moj gust.

swingrocco

swingrocco

Praktykant

• +users
  • 49 postów
może zasłuże na bana, Szwagry w którym to miejscu dokladnie ?:)

rocker

rocker

Otrzaskany

• +users
  • 64 postów
Jak jedziesz z Przeźmierowa w kierunku Bukowskiej, mijasz rondo w kierunku na Wrocław (tak jak do Skórzewa) i jest to druga ulica w prawo (Grzybowa)o ile pamięć mnie nie myli.

soldierman

soldierman

Praktykant

• +users
  • 33 postów
StreetView

swingrocco

swingrocco

Praktykant

• +users
  • 49 postów
w jakich to godzinach najlepiej Panny spotkac?

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych