Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

MezoMasaże, Bukowińska (kiedyś Niepodległosci), 511-355-355

* * - - - 3 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
123 odpowiedzi w tym temacie

Leewood

Leewood

Otrzaskany

• +users
  • 62 postów
Pojawił się nowy przybytek - Salon Masażu MEZO

Skuszony fotkami z odlotów i z braku info na forum ruszyłem na rekonesans.

Masażystka Monika
http://www.odloty.pl...oducts_id/14936

Salon ma też swoją stronkę gdzie owa Monika występuje jako Ola.
http://mezomasaze.pl/index.html

Niestety nie udało mi się dostać do Moniki/Oli (na pewno dostanę się następnym razem), ale zaproponowano mi inną masażystkę w pasującym mi terminie, czyli Izę (fotki na stronie salonu).

Lokalizacja salonu na skrzyżowaniu Al. Niepodległości i Wawelskiej ćwiartka północno-wschodnia. Trochę trudno zaparkować w tych okolicach ale daje się. Można wejść domofonem albo od Niepodległości ale bliżej jest od Wawelskiej. Mylący napis na domofonie - Hurtownia Rajstop, hi hi.

Wchodzę, lokal odnowiony jeszcze nie do końca urządzony, białe gołe ściany, trochę luster, trzy masażystki i jedna łazienka- będą przepychanki do prysznica... Na wejściu dostaję pytanie o napój, potem duży ręcznik i jeszcze większy szlafrok oraz klapeczki wszystko z wyszytym logo salonu i bialutkie, łazienka wyposażona, dużo płynów, jest OK.

Wracam wykąpany do pokoiku masażu, i okazuje się że Iza jest moją "starą" znajomą z Mero jeszcze z Anielewicza gdzie występowała jako Ewa.
Masaż milutki jak poprzednio, troszkę delikatny ale raczej dobry, dziewczyna wesolutka hihoce tak samo jak to zapamietałem z Anielewicza.
Salon oferuje zakończenie ręczne w zabezpieczeniu lub bez za dopłatą, Nie ma natomiast planowego francuskiego (jak np. w Mero) -szkoda, ale pewnie idzie się czasem dogadać z masażystką. Masażystki mogą zdjąć fartuszek ale też nie muszą jeśli nie chcą. Podobno. Moja masażystka została tylko w majteczkach.
Tak więc po masażu była końcówka ręczna i hiszpańska gdzie też wylądował materiał genetyczny.
Czas zleciał miło i szybko. Potem rozliczenie i powrót do pracy.
Raczej wrócę.
Pozdrawiam.

Wspomniane oferty

MasaĹźystka Monika 21 - 511355355
MasaĹźystka Kasia 27 - 511355355
MasaĹźystka Julia 22 - 511355355
MasaĹźystka Nicola 22 - 511355355
MasaĹźystka Ada - 511355355
Salon MasaĹźu Mezo - 511355355
MasaĹźystka Karolina 25 - 511355355
MasaĹźystka Olivia 21 - 511355355
MasaĹźystka Oktawia 23 - 511355355
MasaĹźystka Ola Vip 19 - 511355355
MasaĹźystka Sara 25 - 511355355
MasaĹźystka Kasia 27 vip - 511355355
MasaĹźystka Wiktoria 22 vip - 511355355
Sara masaĹźystka 25 - 511355355
Salon MasaĹźu Mezo - 511355355
Veronika - 511355355
Edyta - 511355355
Anita - 511355355

Użytkownik Leewood edytował ten post 04 maj 2009 - 01:04

papasfritas
Re: MezoMasaże, Bukowińska (kiedyś Niepodległosci), 511-355-355

papasfritas

Praktykant

Czy ta sama Ewa która masowała razem z Kasią w czasach gdy funkcjonowała filia na Bema? Generalnie masowały mnie chyba wszystkie warte uwagi laski z Mero, ale jakoś innej Ewy sobie nie przypominam... - mimo wszystko chcę to doprecyzować bo.....to by dopiero była afera - na niejednym forum odchodzą do tej pory tęskne achy za tą dziewczyną.

Leewood

Leewood

Otrzaskany

• +users
  • 62 postów
Chyba jednak nie ta, Ta Ewa była na tylko Anielewicza w czasach po Viki, wtedy też mniej wiecej pojawiła się Natalia.

jk15

jk15

Bywalec

• +users
  • 161 postów
Ja byłem u Moniki/Oli.Przedstawiła mi się jako Monika.
Mam nieco mieszane uczucia.Telefonistka poinformowała o cenie 120 zł, podczas gdy panna zażyczyła sobie +50 za "zakończenie ręczne".Podobno pozostałe masażystki są wyspecjalizowane w masażu erotycznym i biorą 120 zł ,w tym może być FWG.Monika nie robi francuza i się nie rozbiera.Tyle minusów.
Reszta OK.Dziewczyna bardzo ładna, średni wzrost, biust duża 4.Wygląd można ocenić na 9/10.
Masaż bardzo dobry , widać ,że ma doświadczenie.Potrafi dostosować tempo do sugestii klienta.Za sam masaż 8,5/9.
Zakończenie 6/10.Trochę zbyt monotonne.Widać ,ze do tej pory nie zajmowała się chyba takimi masażami.Pewnie poprawi to szybko bo jest podatna na uwagi.
Atmosfera 7/10.
Podsumowując , może być jeśli się zaakceptuje cenę dość wysoką jak na warszawskie standardy.

elcia

elcia

AUTOPROMOCJA/KLON

• PersonaNonGrata
  • 4 postów
Witam WSZYSTKICH odwiedzających forum a ponieważ pojawiły się wpisy dotyczące salonu Mezo chciałabym wyjaśnić sprawę masażystki OLI osoba z bardzo dużym doświadczeniem w masażach mimo młodego wieku można nazwać ja profesjonalistką , samo zakończenie wykonuje tylko ręczne i prawdą jest ze to jej pierwsza praca w erotyce. Koszt masażu z zakończeniem ręcznym w zabezpieczeniu to 120zł a dopłata 50 zł jest za zakończenie bg. TAK są informowani wszyscy chętni na zabieg . Mam nadzieje ze taki masaż otrzymałeś czyli zakończenie ręczne bg . a co do ceny tu można dyskutować czy to dużo czy mało tak zostało to ustalone zawsze możesz wykupić karnet na 5 zabiegów za 500zł wtedy masaż będzie Cię kosztował 100zł godz (ale żeby nie było nie domówień za zakończenie bg i tak będziesz musiał dopłaćic 50zł)Zapraszamy do salonu i wpisów na forum zawsze jesteśmy otwarci na sugestie i podpowiedzi żeby poprawić ,umilić naszym klientom te chwile pobytu u nas.

jk15

jk15

Bywalec

• +users
  • 161 postów
Elciu
Masaż jak napisałem był OK
O dopłacie informacja powinna być podana nieco jaśniej i nieco wcześniej (np przez telefon).Stwierdzenie masażystki - "trzeba było się zapytać" jest nie na miejscu, jeśli na stronie internetowej (także na odlotach)jest cennik.
Pozdrawiaam

Moocny

Moocny

Otrzaskany

• +users
  • 51 postów
Ja przepraszam ale proszę o wyjaśnienie !
właściwie to nie do końca wiem o co proszę
nie rozumiem
zakończenie ręczne w zabezpieczeniu ? !
mogę prosić o jakiś komentarz ?
chyba Elę
jak może jestem niedouczony
ale jakie są podstawy "prawne" ?
to się stosuje ?

Użytkownik Moocny edytował ten post 07 maj 2009 - 20:55

elcia

elcia

AUTOPROMOCJA/KLON

• PersonaNonGrata
  • 4 postów
Mocny jak rany......ja też nie wiem o co ci chodzi....jesteś dużym chłopcem,bywalcem salonów i nie wiesz co to jest zakończenie ręczne w zabezpieczeniu! ojjoj moze to przedyskutujemy tel?
Pozdrawiam Elcia

Moocny

Moocny

Otrzaskany

• +users
  • 51 postów
Elllla
jak rany
może i potrafię sobie wyobrazić o co biega
ale wyjaśnij mi jaki jest sens?
po co ?

wojtekqwerty

wojtekqwerty

Stary wyjadacz

• +users
  • 463 postów
proste, facet raczej woli wystrzelić na panienkę a nie na siebie, a panienka raczej woli nie zmywać spermy obcego faceta z siebie (choćby z rąk), więc robi to w gumce i jest czysto, nic się nie klei, a jak ktoś bardzo chce strzelać na biust, to niech dopłaci tyle ile fbg w innym miejscu. Rynek zweryfikuje czy to dobry pomysł... Ja na razie się nie wybieram, oczekuję bardziej erotycznego zakończenia niż strzepanie ręką zakapturzonego konia.

MakiWawa

MakiWawa

Rayban's Fan

• Emeryt
  • 2853 postów
Ok,
Moocny dostał wykład o technice, wszyscy wszystko wiedzą- zapraszam do pisania opinii

Maki

Ksawery

Ksawery

Praktykant

• +users
  • 30 postów
No więc byłem u Oli.
Niestety nie zostałem poinfpormowany o dopłacie z tytułu wymasowania laski nieodzianej w gumę.
Panna młoda, ładna. Na moje pytanie czy nie zechciałaby się również rozebrać odpowiedziala stanowczo NIE. Poinformowala mnie, że dziewczyny w tym lokalu maja zakaz rozbierania się w obecności klientów.... hmmmm
W tym momencie zacząłem wspominac Ludmiłę z Biosolar.
Może nie była tak młoda i urodziwa masażystka ale w klasie nierozbierających się pozostaje niedościgniona. na pewno super masowała i budowała bardzo fajną atmosferę.
Ola natomiast masuje dobrze ale nie na tyle dobrze aby popadać w jakiś wielki zachwyt. Na pewno jej usługa nie jest warta 170 zł!!!!!!

Ciekaw jestem jak pozostałe panie w tym lokalu?

markky12

markky12

Praktykant

• +users
  • 45 postów
Tera to ja się pogubiłem.
Jest kilka opinii i co najmniej 2 wersje. Rozbiera się i się nie rozbiera (mówimy o Monice), pozwala strzelać na cyce czy nie pozwala.

jk15

jk15

Bywalec

• +users
  • 161 postów
Kolego Markky
Ja widzę dwie opinie o Monice.Według obydwu ta dziewczyna nie rozbiera się.

jacekplacek888

jacekplacek888

Świeżak

• user
  • 7 postów
a testowal ktos Maje ?

a takze ciekawi mnie, czy ktos zamawial taka masazystke do hotelu i jak wowczas wyglada spotkanie?

sauer303

sauer303

Świeżak

• user
  • 5 postów
potwierdzam co poprzednicy mowili,przez tel.nie informuja o "dopłacie "za zjazd reczny bez gumy,informuja błednie o FWG,WSPOMNIANA oLA NIE ROBI TEGO I NIE ROZBIERA SIE
oczywiscie dowiadujesz sie tego po fakcie
uogólniajac jak dla mnie sciemnianie i naciaganie proponuje załozyc kartoteke z ostrzezeniem ze KANTUJA !!!
ewentualna przyjemnosc z masazu idzie do kosza jak uswiadamiasz sobie ze cie WYDYMALI
NIE POLECAM ze wzgledu na podejscie do klijenta
sam masaz ok,bez zastrzezen

elcia

elcia

AUTOPROMOCJA/KLON

• PersonaNonGrata
  • 4 postów
sauer303 przeczytaj dobrze post z 7.05 i dopiero napisz coś logicznego dobrze wiem co mowie bo sama umawiam spotkania w Mezo.Każdy klient jest informowany tak samo zakończenie ręczne i francuskie jest w cenie 120zł godz w zabezpieczeniu Ten temat przerabiamy od początku jeśli poczułeś się oszukany i usługa nie spełniła twoich oczekiwań trzeba było od razu oddzwonić.Myślę ze coś zle zrozumiałeś poza Olą która robi tylko zakończenie ręczne ,są dwie masażystki Iza i Maja które robią Fwg i taka usługa jest w cenie 120zł dopłata jest za zakończenie ręczne lub francuskie bez gumy.Myślę że pisze to po raz ostatni.

Adamus69

Adamus69

Weteran

• +users
  • 634 postów
Zawitałem do Mezo całkiem niedawno. Moje spostrzeżenia są takie:

1) Ceny podano mi zgodne z prawdą i nikt nic nie kręcił, więc nie rozumiem za bardzo skąd całe hallo? No chyba, że jednych oszukują innych nie ... dziwne.

2) Stawki za dodatki dość wysokie. Uważam, że zakończenie ręczne powinno być nieco tańsze, bo to w końcu element masażu. Co do francji to zawsze można iść do agentury a nie na masaż. Pewnie i tak sam rynek zweryfikuje cennik.

3) Pani Ola robi fajny masaż relaksacyjny. Finał ręczny i szczerze mówiąc wyszedłem całkiem zadowolony. Myślę że to opcja dla tych co chcą masaż + finał jako dodatek, a nie na odwrót finał + masaż dodatek.

Link na odlotach się posypał.

Aktualny tutaj:

Salon masażu Mezo

Użytkownik Adamus69 edytował ten post 07 lipiec 2009 - 14:56

jacekplacek888

jacekplacek888

Świeżak

• user
  • 7 postów
ponawiam pytanie o Maje? nikt nie testowal?

czy to ta sama Maja ktora robila masaze gdzie indziej (byla opisywana) i miala kiepskie recenzje?

marcinpoczalski

marcinpoczalski

KŁAMCA

• +users
  • 11 postów
Witam,

nie udzielałem się do tej pory, tylko korzystałem z Panów wiedzy, za co z góry przepraszam.
Nadrabiając zaległości, i niejako wywołany do tablicy odnośnie rzeczonej Maji informuje co następuje:
Panna jest OK, sympatyczna, miła.
Co do masowania 6/10; masaż poprawny ale nic wielkiego. Maja na moją prośbę zrzuciła fartuszek, niemniej była tym faktem nieco skrępowana. To było nawet przyjemne. Cyc średniej wielkości. Na koniec zachwalała hiszpana, ale ja uparty mimo wszystko poprosiłem o wschodniego sąsiada wspomnianego Hiszpana. Zrobiła to bez dopłaty, ale sam francuz bardzo średni. Za dużo używa ząbków. Ale dla sprawiedliwości dodam, że za całość zapłaciłem "jedynie" 120 zł.

W razie daodatkowych pytań chętnie odpowiem.

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych