Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

SOGO Warszawa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
309 odpowiedzi w tym temacie

Marian22337777

Marian22337777

Praktykant

• +users
  • 12 postów

Witam. Za jakiś czas się tam wybieram. Czy cena 100 zł płatna w barze jest faktycznie nie do ominięcia? Jest opcja dogadać się z panną? Bywały czasy, że tańczyły nawet za 30 zł aby coś zarobić

R E K L A M A

sala_kser
Re: SOGO Warszawa

sala_kser

Praktykant

• +users
  • 16 postów

Kumpel z roboty był w weekend i tak się jakoś zgadaliśmy na ten jakże wciągający temat  :zeby:  Zadałem mu mniej więcej Twoje pytanie @Marian22337777.

Mówi, że może to płacenie jest co nieco upierdliwe, ale ogólnie do zniesienia. Może być tak, że pochodzi tamtejsza barmanka i wtedy inkasuje kaskę za żeton dla tancerki. Podobno nie jest z tym źle. Pytany co do klimatu, mówi, że w porządku, chociaż niektóre dziewczyny napalone na kasę jak fretka na indyka, w dodatku chyba tańce jakieś takie szybkie (pewnie management naciska :oczko:), więc lepiej wykorzystać je na maxa i nacieszyć się w pełni :)

Użytkownik sala_kser edytował ten post 27 marzec 2018 - 12:41

Marian22337777

Marian22337777

Praktykant

• +users
  • 12 postów

Czyli żeton i chcą jeszcze coś wydębić?

sala_kser

sala_kser

Praktykant

• +users
  • 16 postów

@Marian22337777 tego już nie wiem, pewnie wtedy zaczyna się sprawa "indywidualnego podejścia do klienta" :oczko:

Freier

Freier

Otrzaskany

• +users
  • 87 postów

Witam. Za jakiś czas się tam wybieram. Czy cena 100 zł płatna w barze jest faktycznie nie do ominięcia? Jest opcja dogadać się z panną? Bywały czasy, że tańczyły nawet za 30 zł aby coś zarobić

Za 30 to chyba jakieś desperatki przed fajrantem albo króciutki taniec na zachętę przed tym właściwym. Generalnie przez lata płaciło się 50 zł za taniec (zazwyczaj jedna piosenka), jesienią ub.r. podnieśli do 100 i wprowadzili płatność na barze i ciekaw jestem, jak się teraz tańce sprzedają. Aż się chyba z tej ciekawości wybiorę któregoś dnia zobaczyć, jak się sprawy mają. Bo nie chce mi się wierzyć, żeby ludzie raptem zaczęli ochoczo płacić 2 razy więcej za to samo.

sygawor

sygawor

Praktykant

• +users
  • 28 postów

Byłam, polecam...chociaż jest trochę nie dociągnięć. Ogólnie mocna 7/10.

franciszekolo

franciszekolo

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Hej,

ostatnimi czasy, tj. po wprowadzeniu żetonów jest zdecydowanie gorzej. Ciężko ugadać się z panną jak kiedyś, tancerek dużo mniej i jakieś takie mniej urodziwe. Moim zdaniem to miejsce nigdy nie powalało z nóg, ale teraz jest tam cienko.

Czołgiem!

Użytkownik franciszekolo edytował ten post 18 maj 2018 - 20:40

rotsen

rotsen

Świeżak

• user
  • 8 postów
Witam, odwiedzam klub od kilku lat
W dawnych czasach ocena byłaby lepsza
Ostatnio byłem kilka tygodni temu, w weekendzie
Wstęp tradycyjne 30zł , szatnia chyba 10zl lub 5zl nie pamiętam
Drinki po 15 -20zl
Tańce po 100zl od jakiegoś czasu płatne w barze
Dziewczyny w weekendzie około 20-25 , o różnej urodzie i wieku M niektóre nawet bardzo ładne ale cechujace się nachalnoscia

Ogólna ocena 3+

Freier

Freier

Otrzaskany

• +users
  • 87 postów

W końcu odwiedziłem Sogo po długiej przerwie. Mimo weekendu było dość pusto, co ma swoje plusy i minusy. Tańce po 100 zł płatny przy barze i widzę 3 rozwiązania. W ogóle nie tańczyć, brać 1 taniec od wyjątkowo podobającej się nam dziewczyny albo dogadać się tak z dziewczyną/dziewczynami, żeby np. tańczyła 2 kawałki w ramach 1 tańca, w zamian za co weźmie się więcej tańców; można też jakiegoś tipa pannie dać.

TheMagician1

TheMagician1

Świeżak

• user
  • 5 postów
Bylem po dluzszej przerwie. Moim zdaniem klub zjezdza po rowni pochylej. Dlaczego? Panny nachalne sa caly czas, ale teraz za kazdy taniec trzeba kupic zeton przy barze, ktory kosztuje 100zl, czyli jest 2x drozej niz np w Sofii. Uwazam ze Panny tez coraz gorsze, wiec jedyny plus to wielkosc klubu gdzie nawet w weekendy przy duzej liczbie klientow kazdy znajdzie dla siebie miejsce. Ja raczej nie polecam, daje ogolna note 5/10

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych