Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Lena - czyli jak przeleciec wymarzona Mamuske:)

- - - - -

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

yannickstopyra

yannickstopyra

Praktykant

• +users
  • 37 postów
Jakis czas temu zalogowalem sie na pewnej stroie internetowe proponujacej erotyczne spotkania we 2.
Strona bardzo przejrzysta i fajnie prowadzona dla dobra Leny nie podam linku powien tylko ze platna.
Przegladajac kilkanascie ofert malolatek ktore niby chca sie bzykac pomyslalem ze moze uderze dostarszej i skoro sie tu oglaszaja to pewnie szukaja huja do dupy.
Napotkalem na Lene 36 - wymienilismy kilka informacji a Ja dla zbadania terenu rzucilem kilka ostrych textow zeby zobaczyc czy panna nie sciemnia - okazalo sie ze nie.
Byl piatkowy wieczor ok godziny 19:00 gdy podala mi swoj nr telefonu pogadalismy chwilke i umowilismy sie ze wpadne do nie okolice Zeran fso do domu ,,pogadac,,.
Pech chcial ze mialem full roboty i zadzwonilem raz jeszcze ze sie spoznie troszeczke,wtedy ona zaczela mi gadac ze jest brzydka gruba nie atrakcyjna i ma dziecko... jednymslowem nzwala sie potworem bez figury i kobiecosci..
Ja sie nie zniechecilem bop zobaczylem jej zdjecie tylko twarzy oczywicscie iw oczach wyczulem kurwiki kobieta na fotce wyszla fajnie - pomyslalem wiec zaryzykuje !
Po wyjsciu z tyry zadzwonilem raz jeszcze pogadalismy osexie chwilke ale zaznaczyla ze dojdzie moooooze do czegos jak sie poznamy i Polubimy no i na okniec wez piwo mowi.
OK kupilem piwko uderzylem do niej do mieszkania . chyba z 15 pieter schodami , pukam otwiera mi wielki pies,a za dzrzwiami wysoka kobieta ok 181 cm wzr z zaciagnietymi spodniami pod sam biust i okropna bluzka anty sexualna pomyslaem ale fajniutka chatka naprawde super wiec mysle pogadamy i spadam.
Na lozku lezalo dziecko -spalo wiec poszlismy na balkon gadac gadka ok 1h o roznych rzeczach nie kleilo sie mysle porazka.Nagle ona mowi :
wyjdz z psem prosze!~?
ja mowie co kurwa?!
oszalalas nie!
oj prosze prosze
nie!
Ok to wyjdz z psem i idz po piwo byla juz delikatine wcieta wiec dala mi na 10 browarow.
Mowie sobie dla browarka pojde kupilem chyba z 8 i wrocilem po 40 min.
Lozeczko w tym czasie bylo poscielone dziecko spalo gdzie indziej wiec mysle pewnie chce cos teges...ale nie!
gadka dalej tak gadalismy ze oboje sie zrobilismy niezle ona byla pod wrazeniem tego co mowie a Ja jA zwyczajnie polubilem :)
Minelo kilka godziny gdy postanowilemsie do niej zblizyc,wiec zaczelem ja dotykac po rekach i po nogach nie protesowala usmiechala sie ale pozniej gdy pare razy chcacy zachaczylem o cycka powiedziala dlaczego robie to w taki glupi sposob.
Troche glupio sie zrobilo przeprosilem a ona nie ma za co to nic zlego tylko mnie troche klasy chlopcze:)
Zaciagnalem ja do lozka zaczelem rozbierac nie stawiala oporow gdy lezala tak nago od pasa w dolo zapytalem czy moge jej wylizac cipke,powiedziala ze pewnie jej sie nie spodoba i ze pewnie tego nie lubie tylko chce byc mily Ja jednak to lubie i dzialalem panowie !
lizalem cudowna praktycznie nie przeruchana cipke smaczna ladnie podgolona mokra i wspaniale pachnaca lizalem i lizalem nie moglem przestac a ona ciagle gadala nie nie jak ja dawno nic takiego nie robilam!
gdy ja sie rozebralem polozylem sie na plecach ona na mnie usiadla zdjela okropna bluzke i fatalny stanik moim oczom ukazaly sie najcudowniejsze cycki swiata poprostu magia jedrno - miekka 85d supeerrr!
zrobilismy 6/9 pozniej hiszpnski,nastepine w gumce w kuchni,na tapczanie,po jakims czasie jeszcze przed orgazmami poszla zapalic:) na balkon zalozlismy szlafroczki ona palila papieroska a Ja lizalem jej szparke,potem podalem fiuta do pyska wrocilismy i dalej akcja sex po oporach,ruchansko,hiszpan ,francuz
gdy juz naprawde dluugo to trwalo wyjalem fiuta i dokonczylem recznie paluszkami ona sie wila jak waz doszla i skulila sie jak dziecko,dokonczyla raczka u mnie i tak finiszowalismy.Usmiechala sie do mnie ta Mamusia samotnie mieszkajaca z dzieckiem pieknymi zebami i najsexowniejszymi ustami jakie widzialem,krotkie kruczoczarne wlosy dopiely na klamre Lene jako moj ideal kochanki.
Powiem tak bylem zadowolony na 90% zw wszystkiego jestem fetyszysta i lubie szpileczki kozaczki oraz bielizne i tylko tego zabraklo dla mnie magia czar pozdrawiam i polecam szukajcie a znajdziecie.

darejos
Re: Lena - czyli jak przeleciec wymarzona Mamuske

darejos

Weteran

• +users
  • 655 postów
skoro otrzymaliśmy wspaniały elaborat - może dostaniemy jakiegoś linka do tego "cuda"???

Rakija

Rakija

Praktykant

• +users
  • 25 postów
Nie no w ogóle to fajna recenzja tylko czy to na pewno odpowiednie forum? Wnioskuje, że seksik był za frajera a tutaj się rozskmnia tylko płatne wątki. Jakieś namiary chociaż na ten serwis można prosić?:)

yankiee

yankiee

cham

• PersonaNonGrata
  • 187 postów
Kolego, a możesz mi powiedzieć po co cała ta opowieść, jeżeli nie podałeś linka to tej panny? Z twojej opowieści wynika że laska popuszcza szparę za kasę i reklamuje się w necie. Więc albo podaj linka, albo poproś moda o przeniesienie wątki do forum z bajkami.

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych