Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Co to znaczy jak diva znika z Odlotów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Rex_polskichuj

Rex_polskichuj

Tester nowych funkcji forum

• +Premium user
  • 1394 postów
Po jednej wizycie u pewnej pani (agencja) nagle jej anons znikł. Przyznam że trochę spanikowałem bo strasznie mi przypasowała i koniecznie chciałem ją jeszcze widzieć a nawet chodzić tylko do niej. Co to może znaczyć? Może jest na wakacjach? Ale jeśli zmienia lokal i nie będzie się juz ogłaszać to jak ją znajdę?

Rozmawiałem z koleżanką o moich przeżyciach i powiedziała mi że uprawiałem z tą Divą specjalny rodzaj seksu. Nazwała to teutonic albo tautonic czy coś w tym rodzaju. Nie wiem dokładnie ale nie mogę znaleźć na necie żadnych informacji. Czy może ktoś wie jak dokładnie się to pisze. Chodzi o taki czuły rodzaj seksu z dotykaniem wrażliwych punktów.

Rex_polskichuj
Re: Co to znaczy jak diva znika z Odlotów

Rex_polskichuj

• +Premium user
  • 1394 postów
No wreszcie sam sobie znalazłem. Chodziło mi oczywiście o Tantric Sex.

kami

kami

Matka wszystkich i wszystkiego :)

• JEDYNA
  • 32182 postów
Co to znaczy jak diva znika z Odlotów?

Opcji może być wiele.... poniżej kilka z możliwych wersji :D

- nie zapłaciła za ogłoszenie
- stwierdziła, że nie opyla się reklamować jej na odlotach i się wypięła ogłaszając się na innych stronach
- odeszła sobie z zawodu
- miała chusteczkowe opinie i postanowiła zmienić ksywkę, telefon i udaje, że ona to nie ona :D
;)

ps. a która to laska? bo nie podałeś żadnych szczegółów :D a ja ciekawska jestem

Użytkownik kami edytował ten post 11 październik 2008 - 13:40

Rex_polskichuj

Rex_polskichuj

• +Premium user
  • 1394 postów

ps. a która to laska? bo nie podałeś żadnych szczegółów :D a ja ciekawska jestem

A to taka męska przypadłość. Jak im się coś spodoba to od razu chcą mieć to tylko dla siebie. Nie chcę jej tak bardzo reklamować bo sama chyba też nie chciała się tak bardzo eksponować i jestem pewnien że nigdzie indziej poza Odlotami jej nie było (szukałem). Zdjęcia były bardzo konserwatywne i w pełnym rynsztunku, ona sama cichutka bo jak przyszły wszystkie żebym sobie wybrał to nie odezwała się ani słowem. Ale najzgrabniejsza była i strzał w dziesiątkę. Wiem że jestem kolejnym osłem który sie zadurzył i jedyne co mnie może uratować to znależć coś równie fascynującego. Problem w tym że przed nią byłem u trzech innych po rynkowej cenie (nie najtańszych) i nie ma porównania. Nie wiem kiedy mi się znowu takie zjawisko przytrafi.

kami

kami

Matka wszystkich i wszystkiego :)

• JEDYNA
  • 32182 postów

Jak im się coś spodoba to od razu chcą mieć to tylko dla siebie.

samolub :beee:

Conan

Conan

Barbarzyńca

• +Premium user
  • 9445 postów
Kami, jest jeszcze jedna opcja:

- pani na chwilę się przyczaiła i wejdzie za krótki czas jako nowość (tak robią jak wylecą z nowości i wpadną w tygiel z 1300 innymi laskami)

wilkor

wilkor

• +Premium user
  • 4537 postów
Trochę offtopowo, ale teutoński seks to jest mniej więcej to, co na obrazku... :P

Dołączona grafika

gpz500

gpz500

Expert

• +Premium user
  • 2913 postów

Kami, jest jeszcze jedna opcja:

- pani na chwilę się przyczaiła i wejdzie za krótki czas jako nowość (tak robią jak wylecą z nowości i wpadną w tygiel z 1300 innymi laskami)

I jeszcze jedna. Panna chciała spróbować jak to jest "za kasę". Spróbowała i już wie.
Znam taką :-)

Mangusta

Mangusta

Innocence proves nothing

• Inkwizytor
  • 11347 postów

Trochę offtopowo, ale teutoński seks to jest mniej więcej to, co na obrazku... :P

OMFG Wilkor !!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Człowieku ja w pracy jestem zważ co piszesz bo się ludzie na mnie popatrzyli dziwnie jak z krzesła spadłem ze śmiechu :laugh: :laugh:
+10

p.s. "W zawodzie Wikinga najbardziej cenię sobie gwałcenie" :oczko:

wilkor

wilkor

• +Premium user
  • 4537 postów
Mangusta, masz rację z tym cenieniem sobie... ale pamietaj, że życie Wikinga obfituje również w ryzykowne niespodzianki...

Dołączona grafika

Mangusta

Mangusta

Innocence proves nothing

• Inkwizytor
  • 11347 postów
Znałem znałem :) ale znów spadłem z krzesła :laugh: :laugh: :laugh: Touche !

weronikaprv

weronikaprv

Expert

• Baba
  • 2118 postów
oczywiście, ze to wszystko o czym napisaliście może być powodem zniknięcia z Odlotów. jest jeszcze jeden - lenistwo. Jak ktoś odchodzi z prywatki "na swoje" i chce zrobić sobie nowe ogłoszenie to często brakuje werwy, żeby coś zmienić by być na Odlotach jako świerzynka.Nie chce się umawiać z fotografikiem i wali "podstawki".Bo łatwiej jest w zaciszu znaleźć zdjęcia niż się wyginać.

Conan

Conan

Barbarzyńca

• +Premium user
  • 9445 postów

jest jeszcze jeden - lenistwo. Jak ktoś odchodzi z prywatki "na swoje" i chce zrobić sobie nowe ogłoszenie to często brakuje werwy, żeby coś zmienić by być na Odlotach jako świerzynka. Nie chce się umawiać z fotografikiem i wali "podstawki". Bo łatwiej jest w zaciszu znaleźć zdjęcia niż się wyginać.

Może troszkę nie na temat, ale musiałem ;)

Tu nie chodzi o werwę. Jak się chce zrobić nowe ogłoszenie musisz wydać kasę i to jest cała tajemnica.
200 zł odloty + zdjęcia. W 500 zł powinnaś się zamknąć.
Ale Wy wolicie dać na tydzień na "próbę" na odloty (za free), fotki lewe (za free) i startówka Orange (max 15 zł)
Tu Was boli. Wy jesteście oszczędne ale jak my nie chcemy rzucać kasą ponad miarę, to jesteśmy skąpi...

Rozumiem ciąg do własnego biznesu. Ale same wiecie, że aby wyjąć trzeba najpierw włozyć.
Sądzę że żadna nie odchodzi z prywatki mając 100 zł w kieszenii. Tyle to wy wydajecie na kurs taxi po waciki.

Wynajmujecie jakieś nory (zeby taniej), własciciel nie wie co się dzieje, nie potraficie się zachowywać cicho
i eksmisja gotowa a kaucja idzie się jebać. Nowe startówki nastawione są raczej na kolejnych frajerów a nie stałych gości.
Czemu niektóre divy mają ten sam numer przez kilka lat a wynalazki po 2 miesiącach znikają.
Tak samo zaczynając na własnym od walenia w chuja na lewych fotkach nie zrobicie kariery.
Dział ŚCIEMA jest pojemny i całkiem poczytny. A wieść gminna i opinia z ust do ust się przenosi tak jak błyskawica

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych