Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Mero, Chmielna, 504-752-762 - dawniej Anielewicza

* * * - - 10 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
424 odpowiedzi w tym temacie

lacek

lacek

Praktykant

• +users
  • 34 postów
Nie bylo chetnych do zamieszczenia opinii o nowej pannie z Anielewicza, wiec dla dobra ogolu...
Pani z wieku ok 30 latek, buzka OK, biust... brak, ta 2 w opisie na stronie zdecydowanie przesadzona.
Masaz bardzo delikatny, mozna powiedziec ze to bardziej glaskanie niz masowanie. pod koniec rozbiera sie i milo przytula
koncowka jest zdecydowanie najmocniejszym punktem programu. Panna zna sie na rzeczy wiec ciezko dlugo wytrzymac.

jako ze ostatnio poziom uslug na Anielewicza spadal, ta panna stara sie go dzwigac na wyzszy poziom.
ogolnie polecam

wojtekqwerty
Re: Mero, Chmielna, 504-752-762 - dawniej Anielewicza

wojtekqwerty

Stary wyjadacz

• +users
  • 463 postów
Biustu faktycznie ta pani nie ma - ot taka mięciutka połóweczka, bo nawet nie jedynka chyba. Masaż taki sobie, choć pani się nawet stara, ale za dużo w nim głaskania a za mało masowania. Część erotyczna zdecydowanie lepsza, choć brak piersi ją zdecydowanie zubaża :)

Ale właśnie zerknąłem na stronę mero.waw.pl i jest nowa masażystka z duuużym biustem. Niestety nieco obwisłym - stercząca czwórka to albo cud albo silikon - jak ją przetestuję to dam znać. A może ktoś mnie ubiegnie?

leobenfucker

leobenfucker

Świeżak

• user
  • 9 postów
witam. powitania są chyba w innym wątku, ale przywitam się tutaj, bo trafiłem na to forum w poszukiwaniu opinii o masażystkach. właściwie dopiero zaczynam przygody z masażami i dzięki Waszym opiniom może uda mi się uniknąć tych nieprzyjemnych. ale do rzeczy.

chcąc umówić się na masaż, skorzystałem z odlotów.
masażystka Anita - na zdjęciach pokazuje twarz, więc może nie piękna, ale przynajmniej wiadomo jak wygląda. http://www.odloty.pl...roducts_id/9056
niestety (a po tym co przeczytałem o tej pani na tym forum to chyba 'na szczęście'): nie ma takiego numeru.

no to lecimy dalej
Domi: http://www.odloty.pl...roducts_id/9757 - dziewczyna odbiera uwodzicielskim głosem, ale niestety przyjmuje w innych godzinach niż podane na odlotach, więc mi nie pasuje. pytanie: czy ktoś u niej był? obiecałem, że jeszcze zadzwonię, ale nie wiem, czy warto dotrzymywać słowa ;)

kolejna próba, tym razem Dominika - - http://www.odloty.pl/masaze/product_info_p...roducts_id/8871 - i mam wrażenie, że to ten sam głos co przed chwilą! terminy zresztą tak samo nieaktualne. Domi i Dominika to prawdopodobnie ta sama dziewczyna. W obydwu ofertach ciało rzeczywiście podobne, a główna różnica to inne włosy. czy ktoś jest w stanie potwierdzić albo zaprzeczyć? czy ktoś był u Dominiki? jeśli tak, też chciałbym poznać wrażenia.

ale jak mówi stare polskie powiedzenie 'z braku laku i kit dobry'. wybrałem się do Moniki na Anielewicza, pomimo że zdjęcia z ich strony były mało zachęcające. zadzwoniłem tam jeszcze zanim znalazłem to forum, a więc nie znając opinii.

plusy:
- dziewczyna miła
- naprawdę zna się na masażu. rzeczywiście, mogłaby to nazwać 'usługą medyczną'.
- masaż rzeczywiście trwał prawie pełne 60 minut.
minusy:
- hm... ten masaż był relaksacyjny, a nie erotyczny. w ogóle mnie nie podniecił. poczułem się bardzo odprężony i rozluźniony, ale słowo 'erotyczny' wg mnie oznacza coś zupełnie innego... ale może to kwestia indywidualna co kogo podnieca...
- dziewczyna była ubrana nawet nie w bieliznę, ale w stanik i spódnicę. poprosiłem, żeby zdjęła spódnicę, ale stwierdziła, że w soboty nie zdejmuje, bo jest zmęczona po całym tygodniu...

podsumowanie? miło spędzona godzina w miłym towarzystwie, choć jeśli chodzi o erotykę, było jej tyle co przy wizycie u lekarza. ale mimo tego nie jestem zły, bo sam masaż jako masaż był naprawdę dobry. a nawet na podstawie wpisów na tym forum można stwierdzić, że masażystek, które wiedzą co to jest masaż nie ma w Warszawie wielu.

wojtekqwerty

wojtekqwerty

Stary wyjadacz

• +users
  • 463 postów

Domi i Dominika to prawdopodobnie ta sama dziewczyna.

wybrałem się do Moniki na Anielewicza, pomimo że zdjęcia z ich strony były mało zachęcające.

poprosiłem, żeby zdjęła spódnicę, ale stwierdziła, że w soboty nie zdejmuje, bo jest zmęczona po całym tygodniu...

Domi i Dominika to ta sama panna. Widać po piersiach, jak się człowiek przyjrzy. U "zadnej" z nich nie byłem, choć planuję kiedyś "je" przetestować. Potwierdzam, że jest słodziutka przez telefon - ale już raz się na taką słodycz naciąłem, więc jestem sceptyczny.

Monika z Anielewicza to porażka. Mnie też kiedyś masowała totalnie ubrana. Końcówka tak fatalna, że nie mógł mi porządnie stanąć!!!

sonlar

sonlar

Bywalec

• +users
  • 174 postów
Byłem raz u Moniki.. i mnie się podobało.
Miła, sympatyczna dziewczyna, z ładnym opalonym ciałkiem.
Na masażu zna się nie najgorzej. Można też sensownie porozmawiac.
Końcówki owszem miałem lepsze, ale z odrobina sugestii z mojej strony było OK.
Owszem była ubrana.. ale Panowie.. nie zapominajcie, ze to nie agencja.

Ps. Po ostatnim wzroscie cen przestałem (niestety) już tam chodzic.
Wroce jak pojawi sie ktos pokroju Ewy.

Użytkownik sonlar edytował ten post 13 lipiec 2008 - 20:43

Chopin71

Chopin71

Świeżak

• user
  • 4 postów
Cześć ! Gdzie mogę znaleźć kontakt na Anielewicza ? Pozdrawiam

wojtekqwerty

wojtekqwerty

Stary wyjadacz

• +users
  • 463 postów
http://www.mero.waw.pl

oki

oki

Praktykant

• +users
  • 23 postów
Ps. Po ostatnim wzroscie cen przestałem (niestety) już tam chodzic.
Wroce jak pojawi sie ktos pokroju Ewy.
[/quote]

MAM DOKŁADNIE TAKIE SAME ODCZUCIA.
I TAKŻE CHĘTNIE ZOBACZYŁBYM TAM ZNÓW EWĘ.

Chopin71

Chopin71

Świeżak

• user
  • 4 postów
Dzięki serdeczne, to do której najlepiej udać się na początek ?

fakar1

fakar1

Praktykant

• +users
  • 42 postów
BYłem pół roku temu u Moniki fajnie prostate masuje.

wojtekqwerty

wojtekqwerty

Stary wyjadacz

• +users
  • 463 postów
Mnie się nie podobało. Po wierzchu mnie tylko pogłaskała i już. Inna pani z tego przybytku (nie pamiętam niestety która, ale na 99% jedna z tych co odeszły) to mi dopiero porządnie prostatę wymasowała. Ale ona nałożyła rękawiczkę i pół palca wsadziła (zresztą sam nie wiem ile, nie patrzyłem :) ). I to był masaż prostaty, a nie jakieś tam głaskanie tyłka...

A przy okazji... byłem u tej nowej Kasi. Jak wygląda to widać, cyc duży ale obwisły, panna nie chce zdjąć stanika, a nie namawiałem. Kasia ma nieszablonową fryzurę, jest sympatyczna i wygadana... trochę za bardzo. Masuje w porządku, ale bez rewelacji. Za to w ogóle nie stwarza atmosfery przy zakończeniu - stawiała mi maszt ręką opowiadając o swoich koleżankach, z którymi czasem spotyka się w centrym handlowym :wsciekly: Inne panie przynajmniej jakoś się łaszą, głaszczą, cyckami pomasują (np. Wioletta), a ta gada i stawia. Dobrze, że przynajmniej przy francji się zamknęła :)

Chopin71

Chopin71

Świeżak

• user
  • 4 postów
Dzięki Panowie !!! A u której (na Anielewicza) nie byliście ? Mogę odwiedzić i opisać "wrażenia" :-))).

Użytkownik Chopin71 edytował ten post 20 lipiec 2008 - 21:49

yarpen

yarpen

GarsoManiak

• Moderator
  • 1525 postów

Inne panie przynajmniej jakoś się łaszą, głaszczą, cyckami pomasują (np. Wioletta)

Wojtek czemu nie opisałeś wizyty u Wioletty?? Jakby nie było na Anielewicza jest nowa i chyba jeszcze nie opisana.

wojtekqwerty

wojtekqwerty

Stary wyjadacz

• +users
  • 463 postów

Wojtek czemu nie opisałeś wizyty u Wioletty?? Jakby nie było na Anielewicza jest nowa i chyba jeszcze nie opisana.

Opisałem (dosyć skromnie): http://www.garsonier...p...st&p=156896

Użytkownik wojtekqwerty edytował ten post 21 lipiec 2008 - 19:16

trop

trop

Praktykant

• +users
  • 20 postów
Panowie może zakończmy temat Anielewicza ten lokal jest poprostu spalony. Poszukajmy nowych interesujących masażystek. Podzielmy się opinniami na temat np. pań z GW.

yarpen

yarpen

GarsoManiak

• Moderator
  • 1525 postów
Trop w takim razie czekamy na jakieś Twoje recenzje, nie widziałem ani jednej recenzji w Twoim wydaniu,

yarpen

yarpen

GarsoManiak

• Moderator
  • 1525 postów
Z uwagi na brak możliwości edycji wypadł post pod postem. :(

Trop, w dzisiejszym wydaniu wyborczej jest około 20 namiarów na salony masażu, po odsianiu (wykluczeniu salonów bez erotycznego zakończenia i już tutaj opisanych, oraz tych gdzie nikt nie odbiera) pozostaje 6 lokali do sprawdzenia. Przed urlopem, czyli jeszcze w tym tygodniu postaram się sprawdzić przynajmniej jeden lokal, jak czasowo dam radę to może więcej.

A co do Anielewicza, to nie uważam tego lokalu za spalony, po prostu w tej chwili nie ma tam takich gwiazdek jak kiedyś Ewa, Natalia, czy na początku Wiktoria. Nie miałem okazji sprawdzić Wioletty ale po urlopie postaram się to nadrobić, pomimo dosyć lakonicznej opinii Wojtka ;)

Z pewnością zamieszczę recenzję.

Użytkownik yarpen edytował ten post 22 lipiec 2008 - 16:00

wojtekqwerty

wojtekqwerty

Stary wyjadacz

• +users
  • 463 postów
Byłem ostatnio u tej nowej z Anielewicza a w zasadzie teraz to z Chmielnej.
http://mero.waw.pl/i...amp;girl_id=101

Babka średniego wzrostu, w miarę zgrabna, choć trochę przy kości, biust chyba mała trójka, dosyć kształtna, ale za to jest wystający brzuszek. Brunetka, ciemna karnacja (może solarium?). Mało kontaktowa i chyba średnio jej pasuje to całe masowanie. Niemniej masuje fajnie, dość mocno, szybko przebiera palcami - to nie jest masaż amatorski. Odczucia interesujące, jeśli chodzi o sam masaż, choć u mnie trwał on około pół godziny, po czym nastąpiła tzw. część erotyczna. Dodam, że spóźniłem się chwilę no i musiałem wziąć prysznic, więc część erotyczna zaczęła się mniej więcej 20 minut przed końcem. Miałem apetyt i nadzieję na coś fajnego, ale się przeliczyłem. Myślałem, że będzie jakiś masaż piersiami (jej piersi się do tgo nadają), ale nic. Od razu zabrała się za ptaka, nałożyła gumę i zaczęła go trzepać ręką lekko wkładając w usta. Stała z boku, poza zasięgiem moich rąk. Na kilka moich sugesti nie zareagowała, a więc wystrzeliłem, bo przedłużanie tego spektaklu było bezcelowe. Jak tylko zobaczyła, że strzeliłem, to wypuściła małego z ręki i zakończyła część erotyczną. :angry:

Podsumowanie

Lokal 9/10 (nowy lokal, elegancki, ale lustro jest na wprost stołu a nie z boku, więc mało przydatne, no i brak klimy/wentylacji, jak dla mnie za jasno, wolę bardziej intymnie)
Panna 7/10
Masaż klasyczny 9/10
Masaż erotytczny 0/10
Francuz 1/10

Dla amatorów masażu ale nie erotycznego.

Użytkownik wojtekqwerty edytował ten post 14 sierpień 2008 - 10:07

pawel24_waw

pawel24_waw

Otrzaskany

• +users
  • 59 postów
Witam

Odwiedziłem niedawno lokal na Chmielnej (dawniej Anielewicza), wcześniej się zraziłem i miałem dość długą przerwę ale postanowiłem dać firmie "szansę".

Na początku parę słów o nowej lokalizacji:
Dojazd: Chmielna blisko skrzyżowania z Żelazną, czyli centrum - łatwo dojechać trudniej zaparkować (nie to co na Anielewicza)
Lokal: wyraźnie wyższy standard - chyba najwyższy w Warszawie, pokój w którym byłem jest jak widać po niedawnym remoncie, ładne meble, nowe wygodne łóżko, wielgachne lustro na ścianie - jak dla mnie 10/10. Łazienka też bardzo ładna - z przyzwoitą kabiną (nawet bicze wodne jeszcze działają), na uwagę zasługuje fakt że dostałem dwa ręczniki - jeden normalny kąpielowy a drugi mniejszy - pod nogi - jak dla mnie super, męskie płyny do kąpieli i to nie jakieś z biedronki tylko adidas. Ogólnie widać że starają się wyraźnie podnieść jakość w nowym lokalu - duży plus i jak dla mnie brak zastrzeżeń jeśli chodzi o lokal.

Masażystka - Wioletta, przez telefon spytałem czy któraś z pań robi masaż ciałem (w stylu Wiktorii lub Natalii) i okazało się że robi go tylko Wioletta. Na wstępie zaznaczę że (przynajmniej na razie) do Wiktorii i Natalii (w najlepszym jej okresie) opisywanej pannie jeszcze trochę brakuje ale stara się, jest bardzo miła, ładna (choć to nie zupełnie mój typ urody). Masaż najpierw standardowo - plecy i nogi, bez rewelacji ale trudno się w zasadzie czepiać, po ok. 15 min. każe mi się odwrócić na plecy - myśle sobie co jest czyżby z godziny zrobiła się tzw. godzina lekcyjna, no ale nic odwróciłem się - pani po namaszczeniu całego przodu olejkiem, rozebrała się do tzw. topless i zaczęła masować mnie piersiami, rękami, co jakiś czas językiem po jajkach, ptaku, i sutkach - ogólnie bardzo miłe wrażenie, po ok. 25 minutach takiego masowania - finisz bez kaptura (bo tak zamówiłem) ale na zewnątrz, po czym pani kazała odwrócić się ponownie na brzuch i przez pozostały czas masowała mi plecy, co zasługuje moim zdaniem na dużą pochwałę. Podsumowując uważam że panna ma duży potencjał i choć nie widziałem pozostałych "nowych" masażystek to czuje że może ona być najlepszym wyborem na chwilę obecną.

Czy wrócę - hmmm, no nie wiem, wszystko niby ok. ale ta cena - 170 zł (czyli 1h masażu plus FBG) jest niewiele mniejsza niż godzina z super divą i full opcją
W każdym razie będę śledził rozwój firmy - bo widać że starają się poprawiać jakość usług (przynajmniej takie odniosłem wrażenie)

Pozdrawiam

p.s. zauważyłem na stronie że oprócz masaży, mają w ofercie zabiegi kosmetyczne dla panów - manicure, pedicuere i inne takie - może kogoś to zainteresuje.

Użytkownik yarpen edytował ten post 13 kwiecień 2013 - 15:19

wojtekqwerty

wojtekqwerty

Stary wyjadacz

• +users
  • 463 postów

męskie płyny do kąpieli i to nie jakieś z biedronki tylko adidas

Taaa, butelka PO PŁYNIE adidas faktycznie jest. Znam ją od kilku miesięcy, jeszcze z Anielewicza :)

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych