Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Mero, Chmielna, 504-752-762 - dawniej Anielewicza

* * * - - 17 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
526 odpowiedzi w tym temacie

Georges1

Georges1

Praktykant

• +users
  • 19 postów
Jakiś czas temu odwiedziłem Justynkę.

Umówienie: 10/10 telefonicznie, profesjonalnie. Zawsze na konkretną godzinę. Dodam, że zdarzało się że musiałem odwołać masaż. Odbywało się to bez żadnych fochów ze strony telefonistki. Profesjonalizm tak trzymać.

Lokal: 9/10 daleka Chmielna, możliwość zaparkowania w okolicy. Po godz. 17 można łatwo znaleźć miejsce postojowe przy lokalu. Lokal profesjonalnie urządzony, cztery pokoje w tym dwa z prysznicami. Pozostałe dwa pokoje posiadają oddzielny prysznic. Nie ma różnicy który pokój. Czysto i higienicznie do tego zapach kadzidełek.
Bez zastrzeżeń. Kilka żeli do wyboru.

Masażystka: 8/10 jeżeli odpowiada typ studentki to jak najbardziej pozytywne wrażenie. Blondyneczka, ładna, zgrabna. Nie chuda lecz tez nie gruba. Świeżynka dopiero się ucząca. Jeżeli ktoś poszukuje erotycznej divy to nie ten typ. Można miło porozmawiać, inteligentna dziewczyna.

Masaż: 7/10 rozpoczęcie od masowania nóg. Standardowo na początku delikatnie później mocniej. Nie jest to klasa mistrzowska ale ucząca się. Po paru minutach odnalazła swój rytm i z miziania olejkiem zaczęła dobrze masować. Szczególnie plecy. Niestety prawie brak zahaczania o najważniejszy mięsień. Przewrotka na plecy i masowanie nóg z lekkim zahaczaniem. Później masaż i wystrzał. Nie było to trzepanie ale masaż. Byłem nią onieśmielony, wiec nie nalegałem na inne zakończenie.

Ogólnie:8/10 jeżeli poszukujesz świeżynki, studentki a nie mistrzyni przyjemnych masaży to polecam. Dziewczyna dopiero się uczy, jest miła, przyjemna i inteligentna. Nie jest to typ divy, nie ma tatuaży (nie zauważyłem).

R E K L A M A

kolmach
Re: Mero, Chmielna, 504-752-762 - dawniej Anielewicza

kolmach

Świeżak

• user
  • 5 postów

Witam szanownych szwagrów chciałbym podzielić się swoją opinią ze spotkania kilka dni temu a mianowicie trafiłem do nowej osoby w lokalu Magdy

Umówienie / Lokal - 10/10 - Bez zarzutu 

Masażystka - 8/10 - Sympatyczna ładna taka dziewczęca uroda od samego wejścia stara się tworzyć dobry klimat spotkania.

Masaż - 8/10 - Bardzo mi się podobał nie jestem specjalistą od masażu ale był ład i skład w tym co robiła brak zahaczania o okolice ale masaż  sam w sobie dobry.

Finał - 8/10 - Ręczny dobrze wykonany na duży plus otoczka pocałunki przytulanie widać ze pani ma swój pomysł na tą część spotkania to na pewno duży plus .

Ogólnie polecam do powrotu .

Czuwaj .

Yaskier

Yaskier

Weteran

• +users
  • 526 postów

W końcu i ja miałem okazje sprawdzić legendarną już masarnię na mapie stolicy. I muszę przyznać, że jest bardzo dobrze. Profesjonalnie i postawa mocno pro kliencka. Lokal przystosowany do tego typu biznesu. Jest wszystko, co powinno być; świeży ręcznik, jednorazowe klapki, żele...

Masowała mnie Oliwia. Młoda, dość atrakcyjna dziewczyna. Zażyczyłem sobie masażu sportowego i taki też otrzymałem. Fajna technika masażu, sam masaż dość mocny. Takie lubię.

Część erotyczna poprawnie. Ot, takie miłe zakończenie masażu. W tą część Oliwia może się przesadnie nie angażowała, ale mimo wszystko była przyjemnie.

8/10. Wrócę.

Czołgiem!

Georges1

Georges1

Praktykant

• +users
  • 19 postów
Lubię sprawdzać „na sapera”. Odwiedziłem Luizę.

Lokalizacja i lokal 9/10: centrum, ul Chmielna, po g. 17 nie ma problemu z parkowaniem. Lokal profesjonalnie przygotowany. Profesjonalny salon masażu. Pokój na górze po prawej stronie. Prysznic w pokoju.

Masażystka 8/10 ładna blondynka, raczej w wieku ponad 30 lat (nie 26lat jak podano w odlotach, dlatego odejmuję -1 ), w tym przypadku wiek nie ma znaczenia. Pani masażystka seksowna, obejrzałbym się na ulicy. Masuje w bardzo zmysłowej bieliźnie. Wielki plus! Bezpośrednia, można porozmawiać.

Masaż: 9,5/10 w tym salonie nigdy się nie zaliczyłem wtopy. Masaż zawsze relaksacyjny i profesjonalny. Jeżeli zależy wam na masażu to polecam to miejsce. Luiza zaczyna od masażu nóg, następnie masuje plecy. Do tego można Ją podziwiać w lustrze. Ciekawie masuję kroczę, poprawia bardzo ukrwienie zakończenie FWG, bardzo erotycznie...mistrzostwo. Lekkie ząbki ale to chyba specjalnie. Prawie bez rączki. O to właśnie chodzi. Po akcji kontynuacja masażu.

Ogólnie: 9/10 będę wracał. Sprawdzone miejsce, trzyma bardzo wysoki poziom wykonywanych masaży. Zawsze dobrze rozmasowane mięśnie po siłowni. Idealne masaże dla zdrowia i przyjemności

Yaskier

Yaskier

Weteran

• +users
  • 526 postów

Ja również byłem u wspomnianej Luizy. I wrażenia mam nieco inne.

Faktem jest, że Pani (szczególnie w stroju) prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Niestety do deklarowanego wieku należy dodać z 8-10 lat. Jak dla mnie to jest zbyt duży rozjazd między ofertą, a rzeczywistością. Dodatkowo również mogę potwierdzić, że Luiza jest inteligenta oraz rozmowna, ale jednocześnie trochę zdystansowana.

Wybrałem opcje masażu na materacu (body to body). Sam masaż to było takie mocniejsze mizianie toteż myślałem, że ta druga część będzie na wyższym poziomie. Niestety w porównaniu do dotychczasowych tego typu atrakcji ten masaż wypad tylko poprawnie. Po krótkim masażu piersiami Luiza przeszła od razu do robótek ręcznych i tak też zakończyła spotkanie. Body to body to chyba jednak nie było...

Atmosfera na wysokim poziomie, Pani atrakcyjna, ale serwis tylko poprawny - generalnie 6/10.

Być może trafiłem na słabszy dzień, może jeszcze kiedyś wrócę, ale najpierw odwiedzę inne masażystki w tym przybytku ;)

Czołgiem!

Yaskier

Yaskier

Weteran

• +users
  • 526 postów

No i jeszcze Alison... :D

Wpadłem bardziej z ciekawości zweryfikować osobiście jak prezentuje się czarnoskóra masażysta. I muszę przyznać, że jest całkiem OK :) Budowa powiedziałbym typowa dla kobiet z tamtego regionu świata. Szeroki biodra i "murzyńska pupa", fajna i bardzo jędrna. Biust bardzo mały, nie można dotykać. W ogóle raczej z tym dotykaniem to tak przeciętnie.

Jeżeli chodzi o masaż to było nieźle, ale nic nadzwyczajnego. HJ z kolei raczej z obowiązku żeby sprawić klientowi przyjemność, ale technika jedna, byle szybciej do końca. Atmosfera na przyzwoitym poziomie, Alison zdecydowanie chętniej komunikuje się po angielsku niż polsku.

Poszedłem, sprawdziłem i (raczej) nie wrócę. Całość 7/10.

Czołgiem!

Użytkownik Yaskier edytował ten post 09 kwiecień 2018 - 17:00

and_as

and_as

Otrzaskany

• +users
  • 84 postów

Odwiedzona Luiza (jeszcze po starych pieniądzach, ale o tem poniżej). Za pierwszym razem było na tyle fajnie, że postanowiłem sprawdzić za drugim razem, czy pójdziemy dalej, czy był to jednak 'chłyt maketingowy'. No i był to jednak 'chłyt', ale po kolei... Luiza wpada powoli w kategorię MILF, ale jest sympatyczna, raczej atrakcyjna, z biustem gravity 4 i ma coś do powiedzenia. Całokształt jednak wypada dość średnio - jest średni masaż, średnie zakończenie i średnie zaangażowanie. Jakkolwiek Luiza się stara - nie ma tu mowy o wtopie, ale nie ma tu miejsca na uniesienia. Luiza nie robi(ła) FBG. Całokształt wpisuje się w standard Mero, czyli mocne 6/10.

A tymczasem w Mero zmienili ceny - szczegóły na stronie Saloonu. Przed podwyżką mieli przyzwoite ceny za przyzwoity masaż. Teraz słabo się to składa, bo porównując zakres i ceny z MD, to... nie ma porównania - masaż na materacu + FBG = 300 PLN, że o wykonaniu nie wspomnę. Widać jednak poszli drogą swojej  byłej masażystki Seleny, która zastosowała zamotany cennik i z braku klientów jest główną bohaterką swojego wątku. Jak dziewczyny posiedzą kilka tygodni bezrobotne, to się podstawową cenę za masaż obniży do 150 PLN ;)

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych