Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Mero, Chmielna, 504-752-762 - dawniej Anielewicza

* * * - - 16 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
516 odpowiedzi w tym temacie

abbkk1

abbkk1

Świeżak

• user
  • 7 postów

Ja również dodam swoją opinię o Alisson, bo na nią ostatnio natrafiłem w Mero. Dziewczyna mówi po angielsku, ale zna kilka podstawowych słów i zwrotów po polsku. Jest miła, ale mi kompletnie nie podpasowała. Uroda i cała sylwetka nie były w moim typie, ale oczywiście każdy ma inny gust i niektórym, to co dla mnie jest wadą (duży tyłek i uda) może się podobać. Gwożdziem do trumny okazał się fakt usługi wykonywanej w staniku. Nawet nie pytałem o jego zdjęcie (u innych panien zawsze piersi były odkryte i nigdy nie było problemu z ich dotykaniem), bo po raz pierwszy w tym lokalu chciałem, aby sesja się jak najszybciej skończyła. Do Alisson na pewno nie wrócę!

R E K L A M A

jar6
Re: Mero, Chmielna, 504-752-762 - dawniej Anielewicza

jar6

Praktykant

• +users
  • 12 postów

Umówienie przez telefon 11/10. Pani telefonistka - kontrolerka lotów - pełny profesjonalizm - na każdym lotnisku znajdzie uznanie. Ostatecznie zniechęcony kontaktem z telefonistką z innego przybytku tej profesji-wylądowałem przy Chmielnej po raz drugi. W zakresie wyboru masażystki - zdałem się na los. Maja. Wita ubrana, potem jest naga (czyli Goya :-)). Na plus miłe przywitanie i pożegnanie. Pani dla amatorów dużej tuszy. Stwarza miłą atmosferę. Masaż na macie. Ciałem, a ciała bardzo dużo. Ogólnie - pozytywne wrażenie. Po - wytarcie plus masaż pleców. Dba. To warte podkreślenia. Było miło. Uniknę ocen - doceniając kunszt i atmosferę. Wyżej oceniłbym usługę niż wrażenia wizualne. Mero trzyma poziom. 200 pln/h.

Godzilla1

Godzilla1

Świeżak

• +users
  • 10 postów
Witam ponownie
Byłem ostatnio i padł wybór ma Maja
Dziewczyna fajna kontaktowa trochę puszysta ale za to bardzo aktywna
Masaż bardzo mocny można u niej wybrać kilka metod masażu
Cześć erotyczna fajna ma duży biust
Ustawka 10/10zawsze przez telefonistkę ale zawsze doradzi jest Ok
Lokal 8/10 czysto łazienka mała klapki i gąbka jednorazowe i to na plus
Dziewczyny 10/10 zgodne z opisem i ze zdjęciami
Ogółem polecam

kolmach

kolmach

Świeżak

• user
  • 4 postów

Witam ostatnia wizyta w tym przybytku kilka dni temu lokalizacja znana kontakt bezproblemowy wejście szybkie i również bezproblemowe.

Mój wybór padł na Nikol blondynka jakieś 160 - 165 cm wzrostu ładna sympatyczna wybrałem zakres usług masaż klasyczny średnio mocny z zakończeniem ręcznym plus francuz w gumie cena 140 zł za godzinę

i powiem szczerze jestem zadowolony ze spotkania wszystko sumiennie wykonane dobry solidny masaż dobrze wykonane zakończenie ręczne jak i francuskie bez przycinania na czasie pełna godzina. spotkanie ogólnie przeszło w bardzo sympatycznej atmosferze dobry stosunek usług do ceny.

Pozdrawiam.

ReDyrektor

ReDyrektor

Świeżak

• user
  • 3 postów

Witam,

Kontakt, lokal jak i okolice doskonale opisane, nie będę powtarzał.

Polecam wizytę weekendową, sporo wolnych miejsc parkingowych pod samą bramą.

Jakoże wszystko było organizaowne na ostatnią chwilę, dostałem Anię. Z panną spotkałem się po raz drugi i rzeczywiście zmiana koloru oraz fryzury bardzo na plus.

Sama pani, kwestia gustu, w mój trafiła idealnie, więc mogę tylko peany pisać ;-)
Ania jest raczej małomówna (co mi zupełnie odpowiada), więc spędziliśmy w ciszy prawie całą godzinę.

Masaż średni, lubię mocno i wyraźnie, tutaj było spokojnie i delikatnie (materac za 200PLN).
Końcówka ręczna, z mizianiem ciałem i biustem bardzo mi przypadła do gustu. Można podotykać i pomiziać podczas. Super.
Pani nie jest stworzona dla miłośników dużych biustów, raczej filigranowych kobietek.

Cyferki:
Ustawka 10/10 - telefonistka.
Lokal 8/10 - trochę mrocznie, lokal wygląda na trochę zużyty.
Ania 11/10 - bardzo mi przypadła do gustu.
Łazienka 9/10 - trafiłem pokój na górze z prysznicem. Mało światła w pokoju do kąpieli.

Na minus, zaczepił mnie lokales pytając o cenę i zakres usług, ale typa olałem. Mi to nie przeszkadza ale innym może. Ruch w bramie jak na dworcu.

Godzilla1

Godzilla1

Świeżak

• +users
  • 10 postów
Witam
Tym razem wpadłem do Laury
Wysoka blondyna gaduła
Masaż wykonała poprawnie za to zakończenie FBG pozytywnie
Nie będę rozpisywał co i jak bo znany
Ogółem polecam zawsze można testować inne panny ja już 80% sprawdzilem

Pan_Hrabia

Pan_Hrabia

Praktykant

• +users
  • 33 postów

Spotkanie przed kilkoma dniami i duże rozczarowanie, ale po kolei:

Umówienie przez telefonistkę, konkretna rozmowa przez  telefon i ustawienie się na  godzinę, wejście do budynku punktualne - tutaj na plus 10/10. Dalej tylko gorzej , zdecydowałem się na spotkanie z Karoliną, nową dziewietnasto latką, panna blondynka, szczupła, wzrost jakieś 160cm, twarz na 6/10, figura podobnie, niestety laska nie ma dużego pojęcia o tym co robi, MASAŻ WYKONYWANY W RĘKAWICZKACH, zupełnie jakby się brzydziła, w dodatku o  technice nie ma większego pojęcia - typowe głaskanie. FBG niemożliwy, tylko w gumie, wykonanie fatalne, czubek w ustach i machanie ręką, 2/10 bo jakoś doszedłem. Atmosfera od początku dość drętwa, kolejny minus. Zapłaciłem 140zł i wyszedłem i to już na tyle. Zdecydowanie odradzam.

Georges1

Georges1

Praktykant

• +users
  • 14 postów

Byłem u Karoliny już dwa razy. Uważam Mero za dobrą pozycję na rynku warszawskich masaży.

Umówienie: 10/10, kontakt telefoniczny, zawsze punktualne umówienie na daną godzinę. Miły głos pani telefonistki, sprawnie i fachowo.

Masażystka: 8/10: szczupła blondynka, wzrost ok. 160cm, ładna twarz, oraz pachnące ciało. W stylu koleżanki z uczelni. Bez tatuaży i innych dodatków/nie zauważyłem. Wiek ok. 25 lat wg. mnie. Miła dziewczyna, można z nią porozmawiać.

Lokal: 9/10: lokal w centrum niedaleko ulicy Żelaznej. Subtelna reklama przed budynkiem, dzięki temu nie muszę już zapisywać numeru lokalu. Lokal przystosowany do masaży, kilka gabinetów. Masowany byłem w gabinecie z własnym prysznicem co uważam za plus. Czysto, widać że dziewczyny są wyszkolone w tym zakresie. Po masażu Pani Karolina zdjęła jednorazową matę ze stołu oraz zaczęła przecierać płynem łóżko. Uważam to za wielki plus. Tak trzymać! Zawsze kilka żeli pod prysznicem. Dodatkowo czysty suchy ręcznik/chyba nawet prasowany, gąbka oraz kapcie. Brak problemów z zaparkowaniem po godz. 17. Profesjonalnie.

Masaż/-e: a) 8/10 za pierwszym razem masaż na stole. Obowiązkowy prysznic przed masażem, następnie położenie się brzuchu. Karolina masuje topless. Zaczyna od nóg następnie strefa intymna oraz plecy i kark. Przy zahaczaniu o strefę intymną należy trochę się podnieść i Karolina intuicyjnie zaczyna bardziej się zajmować "małym". Przewrotka i masaż nóg oraz głównego mięśnia, trochę klatki. Zakończenie FWG, może nie mega profesjonalne ale właściwe. Podobają mi się jej słowiańskie rysy twarzy. Podkręca mnie to. Dlatego daję 8 a nie 7 :)

b) 10/10 za drugim razem masaż na materacu. Wg. mnie super doznanie. Prysznic. Rozpoczęcie od masażu nóg. Trochę masażu pleców, następnie masaż naoliwionym ciałem. Bardzo przyjemnie i zmysłowo, widocznie przypadłem do gustu. Przewrotka na plecy, masaż nóg oraz ocieranie się zmysłowym naoliwionym ciałkiem. Chciałoby się więcej... :) Ciało pachnące! oraz gładkie bez żadnych krost itp. Bardzo ładna, proporcjonalna figura. Zakończenie j/w FWG.

Ogólnie: 8/10. Będę wracał. Polecam!

pikuś

pikuś

Praktykant

• +users
  • 15 postów

ja trafiłem do Nikoli.

Dziewczyna bez zdjęcia na stronie ,mogłaby się wydawać trochę tajemnicza a w rzeczywistości mega inteligentna i fajnym poczuciem humoru.

Byłem "osłabiony" dniem poprzednim - masaż,rozmowa i duża dawka śmiechu postawiła mnie na nogi

trudno o kolejne oceny lokalu, ogólnie znane

Masaż, Nikola, nastrój 9/10 ( zawsze może być lepiej :)

knees

knees

Świeżak

• user
  • 7 postów

Witam

Bardzo przykre sprawa z ustawka i polecam ostroznosc.  Umowilem sie na spotkanie z ulubiona od wielu miesiecy dziewczyna sms-em i poszedlem na spotkanie w firmie. Po jakims czasie telefonistka odpisze nagle i wielokrotnie (jak zostawilem telefon na stole i z kims rozmawiam) z grozbami ze anuluje spotkanie o ile nie podaje pelne swoje imie w trakcie kilku minut.  trzy sms-y a potem - zadzwonila do mnie podczas spotkania. Siedze na spotkaniu i kolezanka z pracy mi podaje telefon i swieci numer  z Chmielniej! I na koncu jeszcze sms ze spotkanie anulowano. 

Jak tylko wyszedlem z spotkania, oddzwonilem by nowu sie umowic i telefonistka tylko poinformuje ze jestem juz osoba non gratis.  Absolutnie nie przyjela do wiadomosci ze moze byc ostro niedyskretne by oddzwonic do klientow.  

Chodze do Mero od ok 10 lat lub wiecej, od czasow wielkiego talentu Alicji. i juz.

ustawka  0/10     zal sporo

k

izaczek

izaczek

Praktykant

• +users
  • 39 postów

Witam

Bardzo przykre sprawa z ustawka i polecam ostroznosc.  Umowilem sie na spotkanie z ulubiona od wielu miesiecy dziewczyna sms-em i poszedlem na spotkanie w firmie. Po jakims czasie telefonistka odpisze nagle i wielokrotnie (jak zostawilem telefon na stole i z kims rozmawiam) z grozbami ze anuluje spotkanie o ile nie podaje pelne swoje imie w trakcie kilku minut.  trzy sms-y a potem - zadzwonila do mnie podczas spotkania. Siedze na spotkaniu i kolezanka z pracy mi podaje telefon i swieci numer  z Chmielniej! I na koncu jeszcze sms ze spotkanie anulowano. 

Jak tylko wyszedlem z spotkania, oddzwonilem by nowu sie umowic i telefonistka tylko poinformuje ze jestem juz osoba non gratis.  Absolutnie nie przyjela do wiadomosci ze moze byc ostro niedyskretne by oddzwonic do klientow.  

Chodze do Mero od ok 10 lat lub wiecej, od czasow wielkiego talentu Alicji. i juz.

ustawka  0/10     zal sporo

k

Telsfonistka/właścicielka/konkurencja:)
Wielbicieli posługujących się takim językiem rzeczywiście nie umawiamy;)
Rzadko się wypowiadam ale chyba kogoś główka rozbolała;)
Pozdro dla Wszystkich merowiczow
Recenzje naszych odwiedzających są szanowane i respektowane.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Zapomniałaś, że aby wypowiadać sie w tym miejscu trzeba mieć zgodę moderatora? 10 dni +10%

A co do języka, to nie przyszło Ci do głowy, że nie każdy musi znać biegle język polski, jeśli nie jest Polakiem?

Użytkownik marco111 edytował ten post 24 październik 2017 - 23:21

jar6

jar6

Praktykant

• +users
  • 12 postów

Kolejna wizyta w Mero. Jak zwykle bardzo sprawne umówienie i punktualność 10/10. Nikola. Dziewczę drobne, 160cm, blond, bez piersi, ale może się podobać.  Zgrabna figura, bardzo ładna twarz. Masaż na macie.  Leżąc na brzuchu otrzymałem bardzo przyzwoity masaż pleców 8/10. Potem już tylko gorzej. Masaż ciałem to mizianie pośladków piersiami, w ogóle bez położenia się na masowanym. Przód, nieco lepiej, ale specyficzne poczucie humoru oraz manewry aby nie być dotykaną, sprawiły że odpuściłem ciąg dalszy. Atmosfera i masaż ero 2/10. Z Nikolą, tak  jak z wręczonymi jej 200 zł,  pożegnałem się na zawsze.

and_as

and_as

Otrzaskany

• +users
  • 64 postów

Do Mero wróciłem po paru latach i po kilku karnetach wygląda to całkiem nieźle. Koncentrując się jednak na plusach ujemnych wymienić należy świeży nabytek, tj. koleżankę Jagodę. Dziewczę może się podobać, młode, szczupłe zza wschodniej granicy i tutaj kończą się pozytywy. Masaż słabiutki, mizianie takie z chęcią przycięcia na czasie. Totalna klapa to atmosfera już od samego wejścia - gdyby nie próby jej ratowania, to przez godzinę pada 10 słów: cześć, czego się napijesz, możesz się obrócić, jakie zakończenie, cześć. Jeśli chodzi o zakończenie, to wybór jest pomiędzy ręcznym, a FWG. Panna albo mocno wycofana, albo zupełnie nie czuje się w tym, co robi. Przyznać trzeba, że jakieś minimum standardu obsługi klienta jest spełnione, ale jest to minimum jak przy wyjściu do mięsnego - niby wracasz z kawałkiem kupionej kiełbasy, ale niesmak pozostaje.

Bruce666

Bruce666

Świeżak

• user
  • 4 postów

Witam Szwagrów, otóż wróciłem do Mero po dłuższej nieobecności (chodzę do nich od wielu lat). Umówienie bez komplikacji (jak zawsze) 10/10. Trafiłem do Niny ( fajna, uśmiechnięta filigranowa brunetka), jak dla mnie ogromny plus za aparycję 9/10. Dziewczę jest bardzo empatyczne, na początek miła konwersacja, coś do picia i zaproszenie pod prysznic. Pomieszczenie z prysznicem (to poza pokojem) niestety "trąci myszką" i tutaj dygresja do włodarzy : warto zainwestować w lifting !!! Przechodząc do meritum, Nina masuje rewelacyjnie , nie jest to masaż sportowy, lecz mega relaksacyjny. Dziewczę potrafi masować i odprężyć, styl w jakim masuje świadczy, iż robi to już dość długo (zna się na rzeczy). Ma wyczucie i fajną technikę 9/10. O zakończeniu nie będę pisał, gdyż byłoby to zbyt subiektywne. Reasumując : Lokal zaczyna odczuwać upływ czasu, natomiast Nina jest jak najbardziej jasną stroną tego salonu.

Georges1

Georges1

Praktykant

• +users
  • 14 postów
Byłem u Anny. Jestem pod wrażeniem.

Anna: 9/10 wysoka, szczupła blondynka. Ładna i komunikatywna. Po 30stce, zadbana. Mały biust ale mi to nie przeszkadzało.

Masaż 9/10: mocny, prawie sportowy. Panna zna się na masażu. Jest zahaczanie stref intymnych. Zakończenie manualne ocieranie o biust i energiczne ruchy. Ciekawe widoki na Annę i jej ciało. Opalona oraz zadbana.

Będę wracał! Profesjonalny erotyczny masaż. Szkoda, że zakończenie ręczne. Wolałbym FWG. Nie wiem czy możliwe ponieważ Panna nie dała mi wyboru...

cehate

cehate

Świeżak

• user
  • 2 postów

Byłem niedawno u Jagody. Nie było problemów z umówieniem. Lokal zadbany, dziewczyny dbają o prywatność, więc jeżeli to dla kogoś ważne to duży plus. Byłem w pokoju na dole i prysznic jest na korytarzu, więc jeżeli to dla kogoś to ważne żeby mieć prysznic w pokoju to można o to zapytać przez telefon.

Jagoda to taka girl next door, szara myszka. Delikatna i filigranowa. Ma małe piersi, przyjemne w dotyku i pasujące do obrazka. Ja bym dał 7/10.

Wybrałem masaż ciałem na macie i byłem dosyć pozytywnie zaskoczony. Na początku delikatne masowanie, potem trochę mocniej przy użyciu przedramion. Potem zaczęła masaż ciałem i faktycznie tego kontaktu było dużo i bardzo przyjemnie się po mnie suwała i dosyć długo. Jak przewróciłem się na plecy to było trochę tego mniej. Masaż 8/10

Niestety najgorym elementem była atmosfera i podejście dziewczyny. Od początku wyglądała na nieśmiała, wręcz wystraszoną. Próby podjęcia jakiegoś dialogu przeze mnie zbywała. Jak zaczęła masować mnie ciałem, jak leżałem na plecach to zdecydowanie unikała kontaktu wzrokowego z miną księżniczki porwanej do haremu. Atmosfera 1/10, przynajmniej na mnie nie krzyczała.

Zakończenie ręczne, pytałem o oralne, to tylko FWG na który się skusiłem i to była strata czasu, bo był tragiczny. Chaczenie zębami, ślimacze tempo no i oczywiście brak jakiegokolwiek entuzjazmu. Poprosiłem o skończenie ręką, no i tu w sumie było nieźle. Nie za mocno, bez zbędnego pośpiechu, nie wiem czy zamierzone, ale mi się podobało, jakby jeszcze można było więcej podotykać i popatrzeć to byłbym bardzo zadowolony. Może nieświadomie, ale dziewczyna celuje armatą w kierunku twarzy, co stwarza ryzyko oberwania rykoszetem dla strzelców wyborowych, więc może warto o tym wspomnieć. FWG 2/10 Ręka 7/10

Reasumując- masaż przyjemny, zakończenie ręką też i gdyby tylko atmosfera była na poziomie to z chęcią odwiedziłbym jeszcze nie raz. Niestety podejście dziewczyny tragiczne, zwaszcza że zazwyczaj miałem wesołe masażystki i z pewności pozwala się to zrelaksować i czyni cały zabieg przyjemniejszym. Może jakoś jej nie przypadłem wyjątkowo do gustu, albo miała zły dzień, ale zawsze staram się być miły. Więcej Jagody nie odwiedzę, ale z chęcią spróbuję innych masażystek.

abbkk1

abbkk1

Świeżak

• user
  • 7 postów

Również trafiłem ostatnio do Jagody i chcę się podzielić swoją oceną. Jagoda pochodzi zza wschodniej granicy. Uroda jest kwestią gustu, ale osobiście określiłbym jako neutralną: ani brzydka, ani super laska. Masuje w jednym z dwóch pokoi na dole, czyli pod prysznic udajemy się na drugą stronę korytarza. Wybrałem masaż na stole. Był niestety bardzo przeciętny. Zakończenie ręczne bardzo kiepskie i brak pytania, czy ten rodzaj preferuję a nie FWG. Atmosfera jednak to tragedia! Sztywno jak na pogrzebie. Rozmowa kompletnie się nie kleiła. Dziewczyna kompletnie nie pasuje do tego miejsca. Z innymi dziewczynami zawsze można porozmawiać, jeśli się ma ochotę lub dać delikatnie do zrozumienia, że chcemy się odpreżyć i zainteresowani jesteśmy tylko masażem, bo taki mamy dzisiaj humor. U Jagody jest tylko jedna opcja: cisza!!! Odnoszę wrażenie, jakby dziewczyna nienawidziła tego miejsca i przebywała tam za karę. U mnie jest spalona. Dodam, że najbardziej mi odpowiadała Laura, która już nie pracuje, a obecnie stawiam na Maję. Masuje bardzo dobrze, niestety ma sporo tatuaży (dla mnie minus) i nie jest szczupła, a takie preferuję. Laura tatuaży nie miała i była szczupła, więc pasowała idealnie w mój gust.

PS: Maja przyjmuje również w pokoju na dole, więc prysznica w tym pomieszczeniu nie ma (podobnie jak w pokoju Jagody).

Użytkownik abbkk1 edytował ten post 17 styczeń 2018 - 09:52

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych