Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Mero, Chmielna, 504-752-762 - dawniej Anielewicza

* * * - - 16 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
507 odpowiedzi w tym temacie

abbkk1

abbkk1

Świeżak

• user
  • 5 postów

Ja również dodam swoją opinię o Alisson, bo na nią ostatnio natrafiłem w Mero. Dziewczyna mówi po angielsku, ale zna kilka podstawowych słów i zwrotów po polsku. Jest miła, ale mi kompletnie nie podpasowała. Uroda i cała sylwetka nie były w moim typie, ale oczywiście każdy ma inny gust i niektórym, to co dla mnie jest wadą (duży tyłek i uda) może się podobać. Gwożdziem do trumny okazał się fakt usługi wykonywanej w staniku. Nawet nie pytałem o jego zdjęcie (u innych panien zawsze piersi były odkryte i nigdy nie było problemu z ich dotykaniem), bo po raz pierwszy w tym lokalu chciałem, aby sesja się jak najszybciej skończyła. Do Alisson na pewno nie wrócę!

jar6
Re: Mero, Chmielna, 504-752-762 - dawniej Anielewicza

jar6

Praktykant

• +users
  • 11 postów

Umówienie przez telefon 11/10. Pani telefonistka - kontrolerka lotów - pełny profesjonalizm - na każdym lotnisku znajdzie uznanie. Ostatecznie zniechęcony kontaktem z telefonistką z innego przybytku tej profesji-wylądowałem przy Chmielnej po raz drugi. W zakresie wyboru masażystki - zdałem się na los. Maja. Wita ubrana, potem jest naga (czyli Goya :-)). Na plus miłe przywitanie i pożegnanie. Pani dla amatorów dużej tuszy. Stwarza miłą atmosferę. Masaż na macie. Ciałem, a ciała bardzo dużo. Ogólnie - pozytywne wrażenie. Po - wytarcie plus masaż pleców. Dba. To warte podkreślenia. Było miło. Uniknę ocen - doceniając kunszt i atmosferę. Wyżej oceniłbym usługę niż wrażenia wizualne. Mero trzyma poziom. 200 pln/h.

Godzilla1

Godzilla1

Świeżak

• user
  • 9 postów
Witam ponownie
Byłem ostatnio i padł wybór ma Maja
Dziewczyna fajna kontaktowa trochę puszysta ale za to bardzo aktywna
Masaż bardzo mocny można u niej wybrać kilka metod masażu
Cześć erotyczna fajna ma duży biust
Ustawka 10/10zawsze przez telefonistkę ale zawsze doradzi jest Ok
Lokal 8/10 czysto łazienka mała klapki i gąbka jednorazowe i to na plus
Dziewczyny 10/10 zgodne z opisem i ze zdjęciami
Ogółem polecam

kolmach

kolmach

Świeżak

• user
  • 4 postów

Witam ostatnia wizyta w tym przybytku kilka dni temu lokalizacja znana kontakt bezproblemowy wejście szybkie i również bezproblemowe.

Mój wybór padł na Nikol blondynka jakieś 160 - 165 cm wzrostu ładna sympatyczna wybrałem zakres usług masaż klasyczny średnio mocny z zakończeniem ręcznym plus francuz w gumie cena 140 zł za godzinę

i powiem szczerze jestem zadowolony ze spotkania wszystko sumiennie wykonane dobry solidny masaż dobrze wykonane zakończenie ręczne jak i francuskie bez przycinania na czasie pełna godzina. spotkanie ogólnie przeszło w bardzo sympatycznej atmosferze dobry stosunek usług do ceny.

Pozdrawiam.

ReDyrektor

ReDyrektor

Świeżak

• user
  • 3 postów

Witam,

Kontakt, lokal jak i okolice doskonale opisane, nie będę powtarzał.

Polecam wizytę weekendową, sporo wolnych miejsc parkingowych pod samą bramą.

Jakoże wszystko było organizaowne na ostatnią chwilę, dostałem Anię. Z panną spotkałem się po raz drugi i rzeczywiście zmiana koloru oraz fryzury bardzo na plus.

Sama pani, kwestia gustu, w mój trafiła idealnie, więc mogę tylko peany pisać ;-)
Ania jest raczej małomówna (co mi zupełnie odpowiada), więc spędziliśmy w ciszy prawie całą godzinę.

Masaż średni, lubię mocno i wyraźnie, tutaj było spokojnie i delikatnie (materac za 200PLN).
Końcówka ręczna, z mizianiem ciałem i biustem bardzo mi przypadła do gustu. Można podotykać i pomiziać podczas. Super.
Pani nie jest stworzona dla miłośników dużych biustów, raczej filigranowych kobietek.

Cyferki:
Ustawka 10/10 - telefonistka.
Lokal 8/10 - trochę mrocznie, lokal wygląda na trochę zużyty.
Ania 11/10 - bardzo mi przypadła do gustu.
Łazienka 9/10 - trafiłem pokój na górze z prysznicem. Mało światła w pokoju do kąpieli.

Na minus, zaczepił mnie lokales pytając o cenę i zakres usług, ale typa olałem. Mi to nie przeszkadza ale innym może. Ruch w bramie jak na dworcu.

Godzilla1

Godzilla1

Świeżak

• user
  • 9 postów
Witam
Tym razem wpadłem do Laury
Wysoka blondyna gaduła
Masaż wykonała poprawnie za to zakończenie FBG pozytywnie
Nie będę rozpisywał co i jak bo znany
Ogółem polecam zawsze można testować inne panny ja już 80% sprawdzilem

Pan_Hrabia

Pan_Hrabia

Praktykant

• +users
  • 32 postów

Spotkanie przed kilkoma dniami i duże rozczarowanie, ale po kolei:

Umówienie przez telefonistkę, konkretna rozmowa przez  telefon i ustawienie się na  godzinę, wejście do budynku punktualne - tutaj na plus 10/10. Dalej tylko gorzej , zdecydowałem się na spotkanie z Karoliną, nową dziewietnasto latką, panna blondynka, szczupła, wzrost jakieś 160cm, twarz na 6/10, figura podobnie, niestety laska nie ma dużego pojęcia o tym co robi, MASAŻ WYKONYWANY W RĘKAWICZKACH, zupełnie jakby się brzydziła, w dodatku o  technice nie ma większego pojęcia - typowe głaskanie. FBG niemożliwy, tylko w gumie, wykonanie fatalne, czubek w ustach i machanie ręką, 2/10 bo jakoś doszedłem. Atmosfera od początku dość drętwa, kolejny minus. Zapłaciłem 140zł i wyszedłem i to już na tyle. Zdecydowanie odradzam.

Georges1

Georges1

Świeżak

• user
  • 8 postów

Byłem u Karoliny już dwa razy. Uważam Mero za dobrą pozycję na rynku warszawskich masaży.

Umówienie: 10/10, kontakt telefoniczny, zawsze punktualne umówienie na daną godzinę. Miły głos pani telefonistki, sprawnie i fachowo.

Masażystka: 8/10: szczupła blondynka, wzrost ok. 160cm, ładna twarz, oraz pachnące ciało. W stylu koleżanki z uczelni. Bez tatuaży i innych dodatków/nie zauważyłem. Wiek ok. 25 lat wg. mnie. Miła dziewczyna, można z nią porozmawiać.

Lokal: 9/10: lokal w centrum niedaleko ulicy Żelaznej. Subtelna reklama przed budynkiem, dzięki temu nie muszę już zapisywać numeru lokalu. Lokal przystosowany do masaży, kilka gabinetów. Masowany byłem w gabinecie z własnym prysznicem co uważam za plus. Czysto, widać że dziewczyny są wyszkolone w tym zakresie. Po masażu Pani Karolina zdjęła jednorazową matę ze stołu oraz zaczęła przecierać płynem łóżko. Uważam to za wielki plus. Tak trzymać! Zawsze kilka żeli pod prysznicem. Dodatkowo czysty suchy ręcznik/chyba nawet prasowany, gąbka oraz kapcie. Brak problemów z zaparkowaniem po godz. 17. Profesjonalnie.

Masaż/-e: a) 8/10 za pierwszym razem masaż na stole. Obowiązkowy prysznic przed masażem, następnie położenie się brzuchu. Karolina masuje topless. Zaczyna od nóg następnie strefa intymna oraz plecy i kark. Przy zahaczaniu o strefę intymną należy trochę się podnieść i Karolina intuicyjnie zaczyna bardziej się zajmować "małym". Przewrotka i masaż nóg oraz głównego mięśnia, trochę klatki. Zakończenie FWG, może nie mega profesjonalne ale właściwe. Podobają mi się jej słowiańskie rysy twarzy. Podkręca mnie to. Dlatego daję 8 a nie 7 :)

b) 10/10 za drugim razem masaż na materacu. Wg. mnie super doznanie. Prysznic. Rozpoczęcie od masażu nóg. Trochę masażu pleców, następnie masaż naoliwionym ciałem. Bardzo przyjemnie i zmysłowo, widocznie przypadłem do gustu. Przewrotka na plecy, masaż nóg oraz ocieranie się zmysłowym naoliwionym ciałkiem. Chciałoby się więcej... :) Ciało pachnące! oraz gładkie bez żadnych krost itp. Bardzo ładna, proporcjonalna figura. Zakończenie j/w FWG.

Ogólnie: 8/10. Będę wracał. Polecam!

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych