Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Mero, Chmielna, 504-752-762 - dawniej Anielewicza

* * * - - 16 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
507 odpowiedzi w tym temacie

miłosz

miłosz

Świeżak

• user
  • 2 postów

Jeszcze o Anielewicza. Mają stronę: www.mero.waw.pl

Ta druga co pracuje z Karoliną to Ania. Dziewczęca uroda drobne piersi. Nie chciała rozebrać się do rosołu. Ma mniejsze obłożenie terminami niż Karolina, mniej mi podobała na pierwszy rzut oka, za to miała fajną seksowną pupę. Masaż i końcówka z zaangazowaniem, poleciały z niej stróżki potu. Zakończenie francuskie w kapturze.

Wspomniane oferty

Salon MasaĹźu Mero - 504752762

Użytkownik andrzejandrzej edytował ten post 12 grudzień 2016 - 16:31

R E K L A M A

zygee33
Re: Mero, Chmielna, 504-752-762 - dawniej Anielewicza

zygee33

Otrzaskany

• +users
  • 75 postów
Anielewicza
Korzystałem z usług młodej szatynki.
Masaż taki sobie, końcówka taka sobie, panienka ma za mały biust, dość kiepski jak na jej wiek. Tyłek ma rewelacyjny. Masuje w majtkach, daje się dotykać. Masaz nie trwa pełnej godziny. Ogólnie kiepsko, ale... oczywiście będę wracać. Dziewczyna ma tyle w sobie nastoletniego uroku, ze czułem sie o połowe młodszy.

Hoża 40
dawno temu byłem tam - dzwoniłem pod numer 505-580-273
Masaż był na prawdziwym stole, po odwróceniu mnie na plecy panna rozebrała się z fartuszka peielęgniarkie do stringów. Była wysoka i dość zgrabna (poza brzuchem). Masaz był średni, zakończenie francuskie w gumie kiepskie.

Gabinet Medycyny Holistycznej ul. Dolna
Byłem nie tak dawno. Według mnie kobieta miała ze 35 lat, była wysoka i szczupła, ale o niebyt ładnej twarzy. Rewelacyjny masaż, ewidentnie dążący do celu, czyli członka. Ale nie docierający do niego a pani nie dała się namówić na wykonanie końcówki. Pierwszy raz mi się zdażyło wychodzic ze wzwodem z masażu :)
Stół profesjonalny, kadzidełka, muzyczka relaksacyjne, czysta łazienka choć z wanną a nie kabiną.

Agnieszka Żoliborz ul. Nocznickiego tel. 668-205-170 lub 668-568-944
Ogłasz sie w "wyborczej" jako masaz tajski albo chiński.
Zgodzę się w zupełności z yarpenem. Panienka, lokal i obsługa tragiczne. Łazienka zarosła brudem a panienka tłuszczem.
Rozpuszczony przez normalne masażystki nie spytałem o dopłaty i też zostałem zaskocznony ceną 300 za 20-to minutowy pseudomasaż z francuzem i końcówce na moim brzuchu.
Chwilę walczyłem ze sobą. Panienka zablokowała sobą drzwi i lekko groziła.
Zaczałem sie śmiac z własnej głupoty i zapłaciłem.

Ogodowa tel. 505-490-004
opisywałem tu:
ogodowa

kaine

kaine

Otrzaskany

• +users
  • 68 postów
Yarpen to jednak jest profesjonalista:)

A z mojej strony krótka recenzja - wybrałem się na Anielewicza do Karoliny (bo ją zachwalali)

No i faktycznie dziewcze śliczne i bardzo młode, tyłeczek niesamowity, ale cyc troche klapniety. Niestety nie chciała sciągnąć majtek, choc sie starałem...hmmm..powiedziała ze tylko dla stałych klientów.

Masaż baaardzo delikatny. Jakby sie bała ze mi krzywde zrobi. chyba mocniej ne potrafi, a na strefach erogennych sie nie zna. prostate omijała szerokim kołem. końcowka byla ok, ale ręczna.

Generalnie lepiej mi było na Bema...a moze trafilem na słabszy dzień?

cena 100zl za 45 minut - troche krótko

hedon

hedon

Praktykant

• +users
  • 26 postów

Czyżby na anielewicza jakis zmiany zaszły? www.mero.waw.pl
Czy juz jest tylko salon na anielewicza a Bema juz nie?

Korzystal, juz ktos z usług Małgorzaty?

H

Użytkownik andrzejandrzej edytował ten post 12 grudzień 2016 - 16:31

hedon

hedon

Praktykant

• +users
  • 26 postów
Na Anielewicza jest kilka nowych Pań,
przetestowałem Oliwię,
sympatyczna zgrabna, biust 3

Uczciwy masaż - co prawda autorski, ale przykłada się dziewczę,
Zostaje w majtkach bez szemrania, sympatyczna i przedewszystkim robi fantastycznego hiszpana! Gorąco polecam! Ciut wczesniej można zakosztować pośredniego masażu prostaty.

H

yarpen

yarpen

GarsoManiak

• Moderator
  • 1528 postów
Kiedyś dziewczyny na Anielewicza bez szemrania zdejmowały wszystko, nie dotyczy to Moniki z Bema, ona zawsze miała opory.

Rusty

Rusty

Praktykant

• +users
  • 12 postów

Kiedyś dziewczyny na Anielewicza bez szemrania zdejmowały wszystko, nie dotyczy to Moniki z Bema, ona zawsze miała opory.

Chcesz powiedziec ze Ania z Anielewicza zdejmowala przy Tobie wszystko ? :chytry: Ta Ania ktora pracowala tam z Karolina ostatnie kilka miesiecy... Jesli tak to respekt Kolego, jestem w szoku :D
Swoja droga szkoda ze odeszla, choc Karoline tez moge polecic ;)

yarpen

yarpen

GarsoManiak

• Moderator
  • 1528 postów

Chcesz powiedziec ze Ania z Anielewicza zdejmowala przy Tobie wszystko ? :chytry: Ta Ania ktora pracowala tam z Karolina ostatnie kilka miesiecy... Jesli tak to respekt Kolego, jestem w szoku :D
Swoja droga szkoda ze odeszla, choc Karoline tez moge polecic ;)

Rusty nawet nie powiedziałem że byłem u Anii, raz byłem umówiony ale po tym jak ją zobaczyłem, poprostu dałem sobie spokój, nie była w moim typie, miała nieciekawą twarz, biust wielkości 0,5. Dlatego u niej nie byłem.
Nie wiem od jak długo tam chodzisz, ale ja tam bywałem a Ewy, Oli i Karoliny i wszystkie zdejmowały wszystko z siebie.
Ze 2 razy byłem też na Bema u Moniki, raz się nie chciała rozebrać, ale gdy powiedziałem że w takim razie wychodzę zdjęła wszystko.
Mam nadzieję że wybór dziewcząt jest teraz lepszy. Po odejściu Oli i Ewy zaglądałem tam bardzo sporadycznie.
Może teraz to się zmieni.
Pzdr.

Postanowiłem sprawdzić jakie zmiany zaszły w lokalu oraz przetestować nową masażystkę.

Lokal bardzo się nie zmienił, ogólnie odświeżony, w pokojach zamontowano lustra, przybył jeden pokój do masażu. Generalnie czysto, jak zwykle duży ręcznik, łazienka taka jak była, może pociągnięta farbą powyżej płytek.

Wybór padł na Małgosię, która wg. mnie ma trochę więcej niż deklarowane 28 lat, jest średniej budowy ciała, podejrzewam że jakiś czas temu ważyła trochę więcej, trochę rozstępów na poniżej linii pośladków, biust 3 przestająca opierać się sile grawitacji. wzrost jakieś 165 cm. Małgosia osóbka bardzo sympatyczna, nie mój typ urody, ale ma w sobie to coś.... dla mnie 6/10.

Masaż autorski jakieś 5/10 - do Ludmiły i Maji to jeszcze sporo brakuje, ale bardzo przykłada się do masażu i słucha poleceń.

Francja w ogumieniu 9/10 - przed przystąpieniem do francji prosiła o informowanie czy ma być szybciej, wolniej mocniej itd. Na wstępie powiedziałem tylko że ma być długo z urozmaiconym tępem., później już nic nie musiałem mówić.
Było wolno i szybciej, dosyć głęboko, było lizanie, ssanie, masaż jąder, tjednoczesne trzymanie w ustach i masowanie trzonu. Małgosia bardzo się przyłożyła do wykonywanego zadania, nie spieszyła się z zakończeniem i wyszedłem naprawdę zadowolony.

Od czasu Ewy nie było w tym lokalu laski, która potrafiła tak dobrze zrobić francuza w gumie.

Z pewnością wróce i pewnie wybiorę opcję z 2 zakończeniami :D

Pzdr.

zygee33

zygee33

Otrzaskany

• +users
  • 75 postów
a ja oczywiscie nie pamietam imienia masazystki u której byłem ostatnio na Anielewicza. Ciemne włosy, grube szkła w okularach. Całkiem przyzwoity masaż, ale końcówka taka sobie - zdecydowanie za szybko dązyła do finału.

drifterr

drifterr

GarsoManiak

• +users
  • 1677 postów
Przejezdzalem kolo Anielewicza, mowie - zadzwonie, jakies odprezenie sie czlowiekowi nalezy.
"Pan zadzwoni za pol godziny"
Ton byl taki ze moja nastepna mysl byla: "NI CH*JA! Na pewno nie zadzwonie".
Zeby to bylo "prosze zadzwonic", "przepraszamy, w ciagu najblizszej godziny sie nie da" lub cos w tym stylu - to OK. To bym zrozumial ale nie ton ekspedientki z czas\ow socjalizmu.
Wprawdzie nie za pol ale za 3.5 bylem u swojej standartowej "budzetowej" dupci ktora jest osiagalna zawsze bo juz mnie zna sporo ponad rok. (byla opisywana tutaj i wtracilem swoje 3 grosze do tamtej dyskusji wiec daruje sobie detale).

optymista555

optymista555

Praktykant

• +users
  • 11 postów
Witam wszystkich forumowiczów

Interesuje mnie gabinet masażu przy Anielewicza. Przeczytałem możliwie wszsytkie napisane przez Was posty dotyczące tego lokalu. Ale z miłą chęcią raz jeszcze zapytam, która z dziewcząt obecnie tam pracujacych Waszym zdaniem należałoby wybrać. Z tego co widzę pracuje tam aktualnie 5 pań - Karolina, Monika, Oliwia, Honorata i Małgosia. Wszystkich, kótrzy tam byli i korzystali z tych erotycznych, niezapomnianych masaży proszę o napisanie o swoich doświadczeniach. A moje pytanie brzmi, która z tych Pań potrafi :
1. Stworzyć naprawdę miłą, erotyczną atmosferę, masuje z uśmiechem i nie traktuje tego jako "zła koniecznego"
2. Która z nich robi to naprawdę erotycznie
3. Która z Pań lubi być dotykana podczas masażu, której również sprawia to przyjemność
4. Czy któraś z Pań masuje całym ciałem ?
5. No i jak widzę w opisach, która z Pań robi najlepeij masaż prostaty dostarczający niezpomnainych wrażeń ? :-)
6.Która z Pań może skończyć francuzem ?
jesli możecie odpowiedzieć na te pytania lub podzielic sie swoimi przeżyciami to byłoby miłe z Waszej strony. Czekam, dzięki z góry, na pewno Wasze wskazówki wezmę pod uwagę przy wyborze jednej z Pań

izaczek

izaczek

Praktykant

• +users
  • 38 postów
Strona www jest troche nieaktualna jesli chodzi o Panie, pracuje nad nowa ktora takze pod inna nazwa do obejrzenia bedzie pod koniec stycznia. Panie ktore sa nieaktualne to Honorata i Oliwia, na stronie nie ma Klaudii, ktora w ogolnym zarysie mozna porownac do Honoraty, robi ona tak jak Oliwia ze wzgledu na swoje walory, tzw hiszpana.
Milo mi ze chcesz zostac naszym klientem, ale Twoje wymagania chyba przewyzszaja nasze mozliwosci, poczytaj posty bywalcow, musialbys zabrac na masaz wszystkie moje Panie, zeby punkt po punkcie spelnily Twoje oczekiwania.
Niemniej zapraszam.....

yarpen

yarpen

GarsoManiak

• Moderator
  • 1528 postów
Optymista, chyba muszę się zgodzić z szefową tego lokalu, aby spełnić wszystkie Twoje "zachcianki" musiałbyś zaprosić wszystkie masażystki :). A tak na poważnie to z obecnie pracujących Pań najbardziej polecam Małgosię, masaż w jej wykonaniu jest przyzwoity, atmosfera bardzo fajna, a francuz rewelacja (mimo iż w gumce). Pozostałe znane mi dziewczęta to: Monika - wg mnie najlepiej masuje, francuz przyzwoity, atmosfera też ok. Karolina - masaż przeciętny, francuz przeciętny, ale atmosfera bardzo ok.
Tak więc jak już wspomniałem polecam Małgosię.
Co do urody to rzecz gustu......
Iza czekamy na nową stronkę i jakieś nowe nabytki
Pzdr.

izaczek

izaczek

Praktykant

• +users
  • 38 postów
Stronka pod koniec stycznia, poinformuje, nowych nabytkow na razie nie bedzie, ekipa jest dobrana, dla kazdego cos milego:-)z nowosci dolaczamy masaz na karimatach i depilacje intymna.

chot

chot

Otrzaskany

• +users
  • 57 postów
Czy na Anielewicza przewidywany jest masaż ciałem ?

izaczek

izaczek

Praktykant

• +users
  • 38 postów

Czy na Anielewicza przewidywany jest masaż ciałem ?

Taki masaz w swojej ofercie ma Karolina, umawiajac się nalezy wspomniec o takowych oczekiwaniach, żeby mogła się przygotowac.

qba111

qba111

Świeżak

• user
  • 7 postów
co masz pod pojęciem masaż ciałem??
Kto byl u Karoliny i może napisać co robi w trakcie masażu?

chot

chot

Otrzaskany

• +users
  • 57 postów
Mam na myśli nagą masażystkę, która po wysmarowaniu klienta oliwką masuje go całym swoim ciałem, nie tylko rękami (tyłem, przodem, stopami,...). Może to odbywać się również w wannie, w pianie.
Tak przy okazji strona www.rellalax.com nie jest już chyba poświęcona temu przybytkowi. Wyświetla się jakieś zagraniczne gówno.

chot

chot

Otrzaskany

• +users
  • 57 postów
Byłem dzisiaj u Karoliny na masażu ciałem. Polecam !

yarpen

yarpen

GarsoManiak

• Moderator
  • 1528 postów
Chot, super że nas poinformowałeś o skorzystaniu z usług Karoliny, ale skoro już usiadłeś do kompa, zalogowałeś się i zacząłeś pisać posta, to napisałbyś troszkę więcej.
To forum służy do wymiany informacji.
Osobiście chętnie bym przeczytał opis takiej wizyty.
Tzw. salony masażu odwiedzam dosyć często (przynajmniej raz w tygodniu) a na masażu ciałem jeszcze nie byłem. Jakoś nie bardzo jestem w stanie sobie wyobrazić taki masaż na stole do masażu, lub na tych "fotelach" które są na Anielewicza, więc proszę o dokładniejszy opis.
Co, jak, gdzie, w jakiej pozycji, przy użyciu jakiej ilości oliwki itd.
Pzdr.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych