Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Marki - trasa 631, Zielonka-Nieporęt

* * * * - 8 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1050 odpowiedzi w tym temacie

columbus

columbus

Pan Domyślający się

• PersonaNonGrata
  • 1226 postów
Wyjeżdżając z Warszawy Radzymińską zaraz za Markami jest wiadukt i trasa 631 na Nieporęt (w lewo) i Zielonkę (w prawo).

Miałem okazję wiele razy tamdędy jeździć w obu kierunkach i widziałem dosyć dużo Pań lubiących świeże powietrze.

Z tego co widziałem urody dosyć pośledniej 3/10 ale trafiały się też rodzynki które miałyby spore branie w agach 7/10

Nie miałem okazji testować bo wolę inną formę aktywności na wolnym powietrzu :D ale ostatnio jadąc do Zielonki (grudzień, gęsto padający śnieg) zauważyłem nową formę spędzania prze nie wolnego czasu.
Ulepiły sobie bałwana i przystroiły go balonikiem z prezerwatywy :laugh:

Pozdrawiam
C.

Bysio
Re: Marki - trasa 631, Zielonka-Nieporęt

Bysio

Świeżak

• user
  • 4 postów
Stając przy tych pannach usłyszysz krótkie pytanie" łaska czy psykanko".Rumunki z krwi i kości."Łaska" 50 zł ( w gumie oczywiście ), "psykanko" 70zł.Całość rozgrywa się w lesie przy drodze , uwaga na śnieg ,można się zakopać i prowokować głupie uśmieszki kierowców prosząć o pomoc przy drodze. Ogólnie sport extremalny dla nad wyraz oszczędnych lub przyciśniętych. :hi:

modern

modern

Świeżak

• user
  • 7 postów
Po pierwsze na tej trasie obowiązuje cennik:
lasencja-40zł
sex-50zł
Po drugie swego czasu bardzo ładne dziewczyny tutaj stały ale to było 2 lata temu teraz dominuje Bułgaria i Rumunia
Po trzecie czasami (bardzo rzadko) trafiaja się prawdziwe perełki które w burdelu kosztuja 300zeta a tutaj za 50PLN w nieco niedogodnych warunkach co prawda
Po czwarte w sezonie letnim być moze bedzie dostawa z Ukrainy i z pólnocnych kresów Polski:P
Po piate w lato można na swiezym powietrzu na kocyku posród ćwierkających ptaszków doswiadczyć miłych doznań

jbnusz

jbnusz

Bywalec

• +users
  • 143 postów
Panowie zdarzyło mi się przejezdrzać tamtędy w piątek dwa razy i raz w sobotę około godz 15 . Mianowicie od Zielonki do Nieporętu, to co zaobserwowałem nie wiem jak wytłumaczyć . Zaraz po wyjeździe z Zielonki stało tylu chętnych panów że normalnym urztkownikom trudno się tam było poruszać. W sobotę wracając zobaczyłem jak jakaś blondynka wysiadała z samochodu a już podjezdżał następny i kilka czekał albo się niecierpliwie kręciło. Może by tak wprowadzic społeczną listę , kiedyś tak było na poszukiwany towar . A moze pojawiła się jakaś panienka ciekawa bo pozostałe na tej trasie to nic szczególnego. Czy ktś coś wie więcej? A może to pierwsze słońce i wiosna tak działa.

jarox

jarox

Świeżak

• user
  • 8 postów
Raport z trasy 631 Zielonka - Nieporęt:
Jadąc od Zielonki:
1. Ok 2km przed skrzyżowaniem z drogą Marki - Radzymin stoi chyba Polka ok 35 lat, blond, twarz paskudna, niesłe cycki i figura ubrana w brązowe, obcisłe spodnie.
Nie byłem aż tak zdesperowany i pojechałem dalej.
2. Kilkaset metrów dalej dwa obrzydliwe kaszaloty z importu w różowych kostiumach. Zgroza.
3. Jeszcze parę metrów i następny wieloryb wzrostu ok 140 w wielkim wiszącym brzuchem.

Za trasą Marki-Radzymin 0 (słownie: zero).

Jednym słowem straszna nędza, może dlatego, że byłem po 17. Oczywiście tego dnia nie zamoczyłem :unhappy:

P.S
Kiedyś stała tam niezła, młoda blondyneczka - Polka (chociaż dobrze ciągnąć ani rżnąć to ona nie potrafiła).

PS2
Trzeba, cholera, uważać na tłumik albo jeździć terenówką.

holder

holder

Świeżak

• user
  • 9 postów
wsrod tych balaganow jest jedna perelka
z Marek w prawo, nie na Nieporet, drugi zjazd w prawo (asfaltowy na duzy paking), jest panna, jakies 160cm , biuscik okraglutka 3, wlosy ciemne do ramion, za 150 lodzik bez gumy i to taki ze musialem ja oderwc bo bym finiszowal, bardzo gleboki i mocny, ale jak ja polozylem i zapiolem na pagonach to naprawde soki jej puscily, , sama bawi sie sutkami, a jak sami wiecie w takiej sytuacji to wiele juz nie trzeba

dla zmeczonego kierowcy, cos milego...

duuki

duuki

Świeżak

• user
  • 7 postów
Jak sie jedzie z centrum W-wy trasa na Białystok to w która strone odbić zeby spotkać ta panienka???

Kemor

Kemor

Stary wyjadacz

• +uzytkownik
  • 323 postów

Jak sie jedzie z centrum W-wy trasa na Białystok to w która strone odbić zeby spotkać ta panienka???

W prawo, zaraz przed Zielonką wjazd w prawo do parkingu leśnego ale trzeba uważać na policję z lubością tam sie kręcą!
To na razie.

Użytkownik Kemor edytował ten post 06 czerwiec 2006 - 14:12

Jotek23

Jotek23

Świeżak

• user
  • 10 postów
Mozecie dokladnie napisac jak tam dojechac, np; zacznijcie opisywac od ronda gdzie jest salon HARLEYA

Kemor

Kemor

Stary wyjadacz

• +uzytkownik
  • 323 postów

Mozecie dokladnie napisac jak tam dojechac, np; zacznijcie opisywac od ronda gdzie jest salon HARLEYA

Jadąc od Zielonki od ronda z owym salonem motocyklowym, po tablicy oznaczajacej koniec obszaru zabudowanego, skręcasz w pierwszą w lewo, prościej nie można, teraz chyba trafisz?
Pozdrawiam. ;)

Jotek23

Jotek23

Świeżak

• user
  • 10 postów

wsrod tych balaganow jest jedna perelka
z Marek w prawo, nie na Nieporet, drugi zjazd w prawo (asfaltowy na duzy paking), jest panna, jakies 160cm , biuscik okraglutka 3, wlosy ciemne do ramion, za 150 lodzik bez gumy i to taki ze musialem ja oderwc bo bym finiszowal, bardzo gleboki i mocny, ale jak ja polozylem i zapiolem na pagonach to naprawde soki jej puscily, , sama bawi sie sutkami, a jak sami wiecie w takiej sytuacji to wiele juz nie trzeba

dla zmeczonego kierowcy, cos milego...

NAPISZ DOKLADNIE GDZIE, nie kojarze

Kemor, czyli jade od ronda w strone NOWEGO DWORU, i pozniej jest wjazd * po lewej na tzw,CZARNY STAW ....., pozniej 2 uliczka tez w lewo z tabliczka ( MARKI 2 - bodajze ) CO DALEJ ??
sory e tak pisze i sie pytam ale nie jestem z zielonki :P

Kemor

Kemor

Stary wyjadacz

• +uzytkownik
  • 323 postów
[quote name='Jotek23' date='8.06.2006, 17:27' post='28706']
NAPISZ DOKLADNIE GDZIE, nie kojarze

Jedziesz od Zielonki drogą na Nieporęt, za Zielonką jest najpierw skręt w prawo do cegielnii,
a póżniej po 300-400 m w lewo na lesny parking!
Powodzenia ;)

Milf Hunter

Milf Hunter

Praktykant

• +users
  • 22 postów

W prawo, zaraz przed Zielonką wjazd w prawo do parkingu leśnego ale trzeba uważać na policję z lubością tam sie kręcą!
To na razie.

Żebyś wiedział - raz się qrdę skusiłem:
Dwa lata temu, blondi z biustem około 6-7 (wcale nie przesadzam) - pomyślałem że szkoda coś takiego przepuścić i to mnie zgubiło....
Skręciłem w leśną ścieżkę, Diva z boku, wszysko pięknie ale jako że miałem mały samochód postanowiłem zostawić go przy owej leśnej dróżce a z Divą udać się nieco w las. Diva zdążyła się nieco rozebrać i nagle zobaczliśmy dwóch policjantów zmierzeających w stronę samochodu. Podeszli i zaczęli zaglądać do środka - kazałem Divie się ewakuować po cichu do trasy a sam podszedłem do samochodu.
O rozmowie z mendami długo by opowiadać - w skrócie - moja wersja była taka że zatrzymałem się za potrzebą, ich wersja że przyjechałem z Divą w wiadomym celu. Za moją zgubą przemawiał fakt ze samochód stał w miejscu pełnym wszelkiej maści śmieci typu prezerwatywy, opakowania od nich i oczywiście husteczki.
Mendy zabrały się do robienia zdjęć i zaczłęły straszyć że w takiej sytuacji to nawet przy rozwodzie żona dostaje 80% majątku (!).
Skończyło się na łapówce 200 - mniej suki nie chcieli wziąć.

Odjechałem, znalazłem Divę przy trasie, wsadziłem ją ponownie do samochodu, odjechałem chyba z 10 km, skręciłem w las i zrobiłem swoje. Diva mocno protestowała, że odjeżdzamy ale odwiozłem ją na miejsce i było spoko.

Koszt 70 zł tzw komplet czyli laska plus dymanie w krzakach + 200 łapówka dla mendziarzy = 270

Za tą cenę można na mieście wydymać porządną Divę (w Private Luxie to nawet i trzy Divy się da za to mieć i wszystko bezstresowo w przyzwoitych warunkach) więc generalnie polecam innego typu rekreację na świeżym powietrzu...

1_gregory_1

1_gregory_1

Świeżak

• +users
  • 10 postów
wziołem dzisiaj jedna panne z trasy(jadac w strone Nieporentu,zaraz za wiaduktem w Markach po prawej stronie),wygladala na 18-19 lat i tak sie zachowywala :P Mlodziutka gadatliwa i lubiaca swoja prace. Laska 40,sex 50,komplecik 70 Ocena pozytywna

marcinl78

marcinl78

Praktykant

• +users
  • 32 postów
Dawno nie bylo mnie na tej trasie wiec dzis postanowilem ze odwiedze traske
wiec zaczne od strony zielonki zaraz za zielonka (za cmentarzem krzyzowka w prawo do cegielni) dzis stały dwie Bułgarki lub Rumunki nawet nawet -stałe bywalczynie
Nastepnie zjazd w lewo na parking lesny stały dzis dwie stare panienki :(.
następnie krzyżówka ze skretem do Marek stała jedna Bułgarka kiedys u Niej byłem i powiem tak panienka ok ale nie przyklada sie jest za leniwa
Nastepnie za jakies 2-3 km znów na lewo stała starsza (Bułgarka lub Rununka) z daleka nawet nawet ale z bliska koszmar.
Od niej jakies 2-3 km w strone Nieporetu nastepna polanka po lewej stronie (uwaga na podwozie bo jest tam duzy uskok i mozna cos sobie urwac) chyba najlepsza na tej trasie co wazniejsze Polka (dzis stała w ubrana na czerwono włosy czarne ok 21-22 lat. 40 francja 50 numerek. nie trafiłem bo ruch duzy dzis miala.
Potem juz za wiaduktem stały 4 Polki (z wygladu) i 3 bulgarki nawet jedna z Bulgarek nawet nawet. dzis była ubrana w spodenki. i miala dzis duzy ruch.

tom88

tom88

Bywalec

• +users
  • 132 postów
polecam wam taką czarną laskę z długimi włosami świetnie sprawdza sie na francuza koszt 40 zł .
stoi jadąc od widuktu ( trasa na Białystok ) w stronę zielonki ( jakieś 1,5 km ) Polka

neverfear

neverfear

Praktykant

• +users
  • 32 postów
temperatura spadla i jakos ich sie malo porobilo... az dziwne... ;]
dzisiaj byly tylko 3
do jednej zajechalem ale od razu mi sie odechcialo
czemu one wszystkie z daleka wygladaja zachecajaco :)

tom88 -> juz kilka razy probowalem upolowac ta o ktorej mowisz i nawet raz mialem czysta sytuacje by do niej zajechac a jakos sie zawachalem i teraz strasznie zaluje ;] to jest jedna z nielicznych ktora daje rade ;]

tom88

tom88

Bywalec

• +users
  • 132 postów
naprawde polecam ją do laski ( sexu z nią nie próbowałem z zasady )
Powiedziała mi że pojawi się w styczniu - mówiła że na świeta wyjeżdza

Puuuudliszki!

Puuuudliszki!

Otrzaskany

• +users
  • 74 postów
byc moze to ta sama laska ktora obslugiwala mnie ostatnio. slala jadac od zielonki zaraz za wiaduktem po prawej stronie. czarna polka z bialymi pasemkami. wygladna nawet. a laske robila po mistrzowsku. cudo,serio. jedna z lepszych lasek jakie mialem robione. szybko z zaangazowanie i bez okazywania zmeczenia. raczek zero.

pablo801

pablo801

KLON - AUTOPROMOCJA

• PersonaNonGrata
  • 39 postów
zgadza sie jechałem teraz tą trasa jest najlepsza na tej trasie ale samochody stoj,a w kolejce!
Ona nie ma nawet czasu sie napić:)
Nie mam pojecia ilu musi miec dziennie klijentów. Reszta na tej trasie to badziewie!

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych