Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Trasa Kórnik - ŚremDW434

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

zellff8198

zellff8198

Świeżak

• user
  • 9 postów
Również skorzystalem z usług blondi. Bylo to jakies 2-3 dni temu. Podjazd i wjazd do lasu, wyjatkowo calkiem spory ruch panował na lesnej drodze. Dojazd na miejsce ,wyskok z auta, spodnie w dół i jazda. Gdy panna zabrała się za robotę od poczatku zauwazylem ,ze jest nastawiona na ilosc a nie na jakosc. Francja na szybko, bez zmiennego tempa z nadzieja na szybki spust. Trwalo to troche ,bo nie naleze do "szybkostrzelnych", ale nie marudziła. Po skonczonej akcji odwozka na miejsce.

Cennik : 50/70
FWG : mimo wszystko lepiej, niż Bułgarka - 4/10
Panna : ...sympatyczna ;)

Przestrzegam rownież szwagrów przed (mam wrażenie)
wzmożoną aktywnością straży miejskiej. Spotkanie kosztowalo mnie wiecej niz 50 zł

Podsumowujac - nie polecam ,ale tez nie odradzam.

Czarny_Kocur
Re: Trasa Kórnik - Śrem

Czarny_Kocur

Otrzaskany

• +users
  • 72 postów

Przy skrzyżowaniu z drogą na Czmoniec:

Drobna szczupła ładna brunetka zrobiła sobie przerwę świąteczną, wróci pod koniec stycznia.

Bułgarki od jakiegoś czasu nie widać.

Jest średniej wielkości blondynka, twarz i nogi całkiem fajne, sympatyczna w kontakcie, jak na razie bliższej znajomości nie zawarłem. Bywa że stoi w głębi, kilka metrów od DW434, nie widać jej z daleka, więc jakby ktoś chciał skorzystać i nie mieć przy tym stłuczki, to niech przed skrzyżowaniem zwolni i skręci na Czmoniec. 

Użytkownik Czarny_Kocur edytował ten post 25 grudzień 2016 - 21:35

inzaghi

inzaghi

Praktykant

• +users
  • 13 postów
Przejazd trasą przed swiętami po godz 10. Mały wybór,wręcz pustki,na dróżce na Czmoniec pusto.Jedynie wpadła w oko czarnulka na parkingu po lewej stronie jadąc na Śrem.Jak na nienajlepsze warunki pogodowe ubrana odważnie,kurteczka a nóżki odsłonięte,dodam ze calkiem zgrabne nóżki choć panna niewysoka.Krótka rozmowa,chyba jakis wschodni akcent,wjazd w las nie za głęboko,lisci brak przeswit i widocznosc dobra czyli nici z rozrabiania w aucie.Ze wzgledów opisanych powyżej skorzystalem tylko z lodzika ale obiecalem sobie że wpadne na numerek jak sie zrobi dyskretniej :) Sam lodzik w gumie 50pln.calkiem poprawny,bez poganiania i marudzenia.Panna dba o czystosc zaznacza by nie smiecic na jej terenie pracy.Mimo iż preferuję wypady na mieszkaniówki z tej akcji byłem zadowolony także polecam.

piotrek31

piotrek31

Otrzaskany

• +users
  • 92 postów

Witam

chciałem spróbować miejscowej drogówki z racji na okres zimowy temepratura powietrza ok 5 stopni na plusie. Stała tylko jedna diva przy skręcie przed zajazdem Marzymięta na pierwszy rzut oka niezła brunetka wydawało się że biust całkiem spory. Podaje cennik 50/70 komplet 100 pytam czy można pobawić się cyckami on widziałem żę słabo rozumie ale jak pokazałem to z uśmiechem kiwa że tak więc chce wsiadać i dopiero wtedy zauważyłem duży brzuch tak jakby ciążowy pytam czy w ciąży chyba nie rozumiała, wyczułem takie jakby zmieszanie więc przeprosiłem i odjechałem. Gdyby nie ten brzuch to na pewno bym skorzystał. Wniosek taki, że lepiej polować wiosną latem kiedy z daleka widać figurę divy. Czy ktoś korzystał i wie czy jest w ciąży czy tylko ma taką dużą oponę?

penisimo

penisimo

Świeżak

• user
  • 4 postów

Dwa dni temu przejazdem do Poznania miedzy Śremem a Kurnikiem koło zajazdu Marzymięta stała blondyna w długich czerwonych butach z ładną buźką(bardzo miła i sympatyczna polka mi rozmowa się nie kleiła ale wnioskuje że można z nią pogadać ). 50 lodzik/ 70 sex/ 100 komplet. przystałem na to ostanie , szybka pałka później ruchanko od tyłu. Wszystko robione na szybko dłużej jechaliśmy na miejsce niż trwała sama akcja ale lodzik mimo że w gumie to bardzo przyjemny. Po drugiej stronie ulicy stała jakaś czarnulka ale nie korzystałem.

supertramp

supertramp

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Seksu na tej trasie na pewno nie polecam...Oral tylko w gumie! Nie inaczej!

Zalecam zapoznanie się z regulaminem.

v.

Użytkownik virtuoz edytował ten post 03 kwiecień 2017 - 21:36

123456t

123456t

Praktykant

• +users
  • 11 postów
Witam jakiś tydzień temu jechałem tą trasą między kórnikiem a śremem stały trzy panie pierwsza po lewej Bułgarka z dużym cycem następnie po prawej polka blond dość fajna wysoka .Trzecia po drugiej stronie drobna szczypla brunetka spieszylem się wiec nie skorzystałem.

kaziu1985pn

kaziu1985pn

Świeżak

• user
  • 3 postów
Pol godziny temu, parking lesny blondyna loki, widzialem od tylu nawet nie najgorsza figura.

Skrzyżowanie kawałek dalej zgrabna brunetka mloda pod parasolka.

virtuoz

virtuoz

Limited edition

• Moderator
  • 6694 postów
I co w zwiazku z tym?

kaziu1985pn

kaziu1985pn

Świeżak

• user
  • 3 postów
A to juz nie jest temat informacyjny gdzie i jakie stoją ? Ostatnio tam było pusto albo jakiś kaszalot a te dwie sa sensowne.

virtuoz

virtuoz

Limited edition

• Moderator
  • 6694 postów

Nie, to nie jest informacja turystyczna dla nabijaczy postów. 

Szczegóły tutaj i tutaj

pinocio1

pinocio1

Świeżak

• user
  • 9 postów

witam

Przed Marzymiętą stały dwie panny długowłosa blondynka i brunetka w krótkich włosach.

Wybrałem brunetkę

Zgrabna, miła i jak na warunki drogowe to dość ładna.

Lodzik 50 zł (w gumie)

wjazd głęboko w las

wygląd 8/10

usługa 8/10

raczej wrócę

jacek530

jacek530

Praktykant

• +users
  • 18 postów

Witam

Dzisiaj jadąc z Poznania do Śremu skorzystałem z usług młodej pani która stała po lewej stronie przed Marzymiętą.Długonoga blond koleżanka ma urlop.Ale do rzeczy większość widziała tą panią,młoda na oko około 21 może 22 lata ponieważ nie pytałem o wiek.

Wygląd ładna opalona wzrost około 160 cm,waga daje plus minus 52 kg.

Cennik lodzik 50,sex 70 ,komplet 100.

Dzisiaj było dobrze ale bez zachwytu .Jak na warunki drogowe w 100% polecam.

Jeszcze jedno dzisiaj spytałem ją dlaczego nie przyjmuje w jakimś mieszkaniu, odpowiedz była krótka to nie są jej klimaty.

matrix21

matrix21

Praktykant

• +users
  • 13 postów

tydzień temu Panna odwiedzona, Czarnulka niska skąpo ubrana. Stoi przed Marzymiętą po lewej stronie jadąc od Poznania. Lodzik w opakowaniu 50zł. wjazd do lasu dość głęboko. Panna nie śpieszy się, można podotykać ale nie ściąga ciuszków. lodzik poprawny, atmosfera w miare przyzwoita, Panna niezbyt rozgadana. Warsztat poprawny.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych