Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Trasa Kórnik - ŚremDW434

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
137 odpowiedzi w tym temacie

Cezzz

Cezzz

Zajęty do końca życia

• user
  • 2879 postów
Kórnik - Śrem

R E K L A M A

xonx80
Re: Trasa Kórnik - Śrem

xonx80

white breasts

• +uzytkownik
  • 649 postów
Nikt nie pisze to ja coś skrobnę. Na tej trasie 5 div jak wczoraj leciałem i generalnie jedna do polecenia. laska siedzi przed miejscowością Zbrudzewo. Opisywałem ją w wątku " na trasach : Miał, sympatyczna, duży cycek, ale też niestety duży brzuch. Laska sie stara wczoraj walczyła ze mą jakieś 20 min i nawet słowem nie wspomniała, że za gorąco że zmęczona że za długo. ja jak będę przelatywał to będę ją odwiedzał.
pozdrawiam

renegat

renegat

Stary wyjadacz

• +users
  • 274 postów
dziś jechałem około 13 na tej trasie i stało może z 5 dziewczyn, jedna taka stara gruba polka, a reszta bułgaria, jedna była w miarę młoda, szczupła blond i się zdecydowałem, nie było najgorzej w sumie, ale jak mi zaczela zajeżdzac tym ich jezykiem to nic nie moglem zrozumiec i to mnie wkurwiało nieco, jadąc dalej do mosiny nie widziałem żadnej!! ciekawe? mam tu pytanie czy na tek trasie stoją laski jak rok temu, czy chociaz w czerwcu b.r. czy może one później zaczynają, rok temu wybór był spory i większość była polek.

isalanczyk

isalanczyk

Praktykant

• +users
  • 20 postów
Dziś 5 pań na tej trasie - 2 typowo uroda bałkańska raczej bliżej 40-stki 1 grubaska rozwiązująca krzyżówki :D 1 wysoka blondyna z dużym cycem i 1 malutka brunetka często tam siedząca w króciutkich spodenkach - to ją wybrałem:
Ceny dość wysokie 50 laska 50 sex 80 kpl Wziąłem laskę - w gumie (nie pytałem czy robi bez) niezbyt głęboko ale za to z niezłą wprawą i praktycznie bez użycia rąk, pozwala się wszędzie dotykać w tym czasie.
Ogólnie:
Wygląd 6/10
Oral 7/10
pozdr

p32

p32

Praktykant

• +users
  • 18 postów
Wczoraj na trasie 4 panie. Jedna czy dwie o bałkańskiej urodzie ,jedna bardziej centralnoeuropejska grubaska i szczupła brunetka ,drobna na parkingu po prawej patrząc od Śremu.
Panna "techniczna" ,oczywiście jak wybierasz laskę (40zł) i wyciągasz 100zł to mówi ,że nie ma wydać i automatycznie proponuje "komplet 80zł" i ma oczywiście wydać - mówisz że dasz 100 jak się postara i jak zwykle popełniasz błąd bo się i tak nie postara.
Jak zwykle strata czasu i pieniędzy. Automat bierze do otworu gębowego jakieś 3cm po tym jak podciąga ku górze bluzkę pokazując lekko obwisłe małe piersi.Po dwóch minutach obraca się tyłem ,ściąga majty i mówi że już czas ,no więc start i oczywiście panna stara się żeby jej głębiej nie posunąć.
Koniec no i dobrze. Jak zwykle bywa po przydrożnej akcji pozostaje niesmak - lepiej było zainwestować w porządny obiad

Ceny: laska 40, sex 60 ,komplet (heh) 80
Prezencja: 7/10
Nota techniczna 3/10
Śmietnik w miejscu akcji - dyskwalifikacja.

Dariusz86

Dariusz86

Bywalec

• +users
  • 104 postów

i 1 malutka brunetka często tam siedząca w króciutkich spodenkach - to ją wybrałem:
Ceny dość wysokie 50 laska 50 sex 80 kpl Wziąłem laskę - w gumie (nie pytałem czy robi bez) niezbyt głęboko ale za to z niezłą wprawą i praktycznie bez użycia rąk, pozwala się wszędzie dotykać w tym czasie.
Ogólnie:
Wygląd 6/10
Oral 7/10
pozdr

To pewnie Magda - tak się przedstawiła, zwiąłem ją i żaluję. 5 dych wywalonych. Laska zmęczona, ciągle coś marudziła i robiła przerwy. A to za gorąco, a czemu wszyscy dziś chcą laskę. Ogólnie nie prezentuję się najgorzej jak na 29 lat. Cycek już trochę traci na jędrności :( . Miejsce akcji też nie należy do odludnych. Jak skończyłem to ktoś 3 metry obok mnie przejeżdżał, a tu drzwi otwarte jak szeroko :D . Ciągnie dość solidnie z pomocą ręki. Ale koniec tragedia. Ja jej, żeby przyspieszyła, bo będę kończył, a ona ucieczka, tylko szybko to końca ręką. Kurwa mać to ma być oral :wsciekly: ? Byłem taki zaskoczony, że nie zdążyłem przytrzymać jej głowy. I potem cześć i z samochodu. Ja do niej nie wrócę.

Ogólnie potwierdzam, że na trasie jest 5 div. Dwie Bułgarki widać nie mają dużego wzięcia, bo nawracałem i ciągle stały, duża blondyna na chyba 51,5 km. Przed Zbrudzewem akurat nic nie widziałem.

jacus28

jacus28

Otrzaskany

• +users
  • 96 postów
jadac od sremu do kornika widzialem super czarnule spodenki mila krotkie czarne i posladki na wierzchu kto cos o niej wiecej wie???

kabr

kabr

Otrzaskany

• +users
  • 55 postów
Witam.
Jechałem jakiś tydzień temu ok Kórnika w stronę Śremu. W lesie przed Czmoniem stały w sumie cztery.
Zatrzymałem się przy jednej, czarnej. Ubrana zachęcająco, miniówka, dekold... Wygląd zachęcający 7/10.
Bułgarka.
Ceny: laska - 40, sex - 50.
Wziąłem laskę. Ogólnie jestem zadowolony. brała głęboko i z wyczuciem, choć troszkę pomagała sobie ręką.
Można się pobawić cyckami (dość duże 4 może nawet 5) i cipką.

Ocena: 6/10.

Pozdrawiam.

rubix0

rubix0

Praktykant

• +users
  • 14 postów
Witam :)
Dzisiaj w drodze do śremu (koło godziny 15) po lewej na parkingu w lasku stała zgrabna brunetka kolo 30, Bawiła się telefonem. Wracając zajechałem na ten parking, wysiadła z jakiegoś starego kateda i wycierała usta, jakoś mnie to odrzuciło troche i pojechałem. Ale ogólnie fajnie wyglądała krótkie spodenki kozaczki i czerwona kurteczka. Wie ktoś coś o niej ? czy to nie przypadkiem ta Magda z postów opisanych powyżej ?

Wygląd : 7/10

Pozdrawiam

Użytkownik rubix0 edytował ten post 18 październik 2008 - 19:51

Dariusz86

Dariusz86

Bywalec

• +users
  • 104 postów
Daj sobie stary spokój, poszukaj jakiejś innej. Po rozpakowaniu efekty wizualne średnie, a atmosfera, gadka czy technika to dno. Już lepsza ta duża w peruce, choć też bez rewelacji (w pobliżu po prawej stronie jakiś skręt do lasu).

renegat

renegat

Stary wyjadacz

• +users
  • 274 postów
dzisiaj około 14 zabrałem Kasię- polka stała jako pierwsza od ronda w stronę Śremu, młoda czarne włosy może troszkę gruba, ale nie jest źle, mówi ze ma 20 lat i na tyle wygląda, cena: sex 70, ale stanęło na 50, wygląd ok, młoda dziewczyna zadbana, sex-niestety tylko klasycznie, całkiem przyzwoicie, po ostatnich przygodach z blondyna z bułgarii, bylem z Kasi zadowolony, generalnie to mozna polecić z uwagi na młody wiek i zadbane ciało,

rubix0

rubix0

Praktykant

• +users
  • 14 postów
A wiem widziałem ją w poniedziałek 20 października koło 12 godziny (wcześnie stała bo wiecej div nie widziałem) też zaraz za rondem po prawej młoda brunetka czarne jeansy i czerwone stringi aczkolwiek wygląd to 2/10 z daleka widać że w biodrach szeroka :) Ceny i jakość usług nie znam, nie miałem czasu się zatrzymać.

Użytkownik rubix0 edytował ten post 24 październik 2008 - 22:12

jacus28

jacus28

Otrzaskany

• +users
  • 96 postów
Widujecie taka laske stoi na parkingu lesnym chyba to jest czmoń...jak wam sie podoba?ja podjechalem bo z daleka wydawala mi sie w miare...niestety kiepska jak zaczalem sie targowac zaczela przeklinac i byla niemila...chciala juz brac swoje reklamowki i wsiadac mi do fury ale podziekowalem...cos mowila ze jestem pierwszym klientem a to juz byla 18..chcial 50 za loda w gumie...wiecie cos o niej wiecej?

rubix0

rubix0

Praktykant

• +users
  • 14 postów
Dzisiaj tam leciałem koło 19 śliczna blondynka za rondem od kurnika po prawej młoda wygląd 10/10 :) wie ktoś coś o niej ?

mrslim

mrslim

Świeżak

• user
  • 3 postów
Jechalem na Srem i postanowilem skorzystac - polka, blondyna, duze piersi, nie za mloda .... stala drozke przed wjazdem do jakiegos zajazdu - nazwy nie pamietam
staly cennik - sex 60, lodzik 50 - wzialem lodzika .... zaczela w gumce ale powiedzialem ze to nie to i nie ma przyjemnosci - chyba miala dobry humor - i dokonczyla bez :))) duzo pomaga sobie reka, ale ciagnie mocno i wyraznie :)) wystawia swoje wielkie cycuszki ktore mozna mietolic :))) jak najbardziej polecam na przyszlosc ;) fajnie sie z nia gada :) szczegolnie o pilce noznej :)

Użytkownik mrslim edytował ten post 05 maj 2009 - 17:34

marcinkowski28

marcinkowski28

Praktykant

• +users
  • 19 postów
Witam też u niej cennik 40 zł laska i 60 sex..wygląd tak jak opisywał kolega: blondynka, duże piersi i pupa, generalnie bardzo miła i kontaktowa..wybrałem opcje za 40 zł ale skonczyło sie sexem i to bez dopłaty co mnie zaskoczyło...jak na warunki przydrogowe oceniam 9/10.

apple0

apple0

Bywalec

• +users
  • 107 postów
Zabawa z młodą bułgarką zakończyła się mandatem straży leśnej w wysokości 500 zł. Panna wygladała dośc fajnie, nie przypominała tych czarnych diabłów, które się czasem spotyka, młoda, ubrana w cos w rodzaju białej halki, zgrabna. Nie chciała zdjąć stanika, a jak ja zdjałem spodnie to przed maską zatrzymał sie wóż straży miejskiej (co oni do cholery robia w lesie). Spłoszyli mi towar i wrąbali mandat za wjazd do lasu. Ale po wszystkim dogoniłem pannę, wjechałem tym razem już na skraj lasu tylko i dokończyłem dzieła na masce od tyłu. Dziewczę było nie skłonne do negocjacji i nie chciało wjechac głębiej w pole, więc przejezdzające obok auta miały niezły ubaw. Podejrzewam, ze ktos mógł nawet zadzwonic na policje, bo minąłem się z patrolem, który dziwnie zwolnił koło mnie, ale ja juz leciałem w przeciwnym kierunku. Cała akcja słabo się opłacała i wymaga sporych nerwów do zabawy w kotka i myszkę z różnymi służbami publicznymi. Panowie strażnicy powiedzieli, że w ten sposób walcza z prostytucją na tym odcinku. Podobno dziennie otryzmuja kilkanaście skarg od mieszkańców Kórnika i okolic. Wydaje mi się, że w tej okolicy nie da się podać lub pruchać bez duszy na ramieniu. Czy koledzy to potwierdzają? Nawet bułgarka twierdziła, że sporo ukaranych klientów nie wraca już nigdy.

Pesto

Pesto

Bywalec

• +users
  • 129 postów
ja słyszałem ze co drugi /co trzeci klient dostaje mandat...

renegat

renegat

Stary wyjadacz

• +users
  • 274 postów
z moich obserwacji wynika że bułgarki z tej trasy przeniosły się na krajową 5, z kolei polka która stała dawniej w okolicach stęszewa wysłała mi SMS że stoi teraz bliżej śmigla, bo w rejony drogi 5 bliżej Poznania przeniosły się bułgarki a nie chce stać z nimi :) we wtorek miałem się wybrać w rejon kórnika, ale po tym to tu przeczytałem pewnie się przejadę ale korzystał nie będę :) ostatnio jak jechałem dobry miesiąc temu to stały tylko same bułgarki także i tak nie było nic ciekawego,

karlos77

karlos77

GarsoManiak

• +users
  • 1661 postów
Rubix0- ta mala stoji juz na starej a2 przed Kostrzynem Wlkp- musiales szyybko jechac ze tak sie podjarales. ogolnie nic ciekawego- lodzik 50zl w ogumieniu pomaga rekoma dosc plytko. sex nie probowalem.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych