Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Trasa Kórnik - MosinaDW431

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
331 odpowiedzi w tym temacie

Cezzz

Cezzz

Zajęty do końca życia

• user
  • 2879 postów
Kórnik - Mosina

R E K L A M A

xonx80
Re: Trasa Kórnik - Mosina

xonx80

white breasts

• +uzytkownik
  • 655 postów
Witam
Wczoraj znów leciałem tą trasą i niestety nie mogę natrafić na tą cycatą blondynkę co opisywał kiedyś kolega incident, stała tylko ta szczuplutka czarna zaraz za miejscowością Mieczewo.

xonx80

xonx80

white breasts

• +uzytkownik
  • 655 postów
Byłem i sam ją odnalazłem:) chyba to była on. Dość wysoka , grubaska , z wielkimi cycami, włosy blond w warkoczyki , dziara na ramieniu i na plecach. Generalnie stoi zaraz pierwszy wjazd do lasu za rondkiem na Mosine od Kórnika. Jedzie sie daleko w lasa diva średnio miła i gadatliwa, loda rozpoczęła w aucie ale co chwile coś, a to nie wygodnie a to coś, cycków nie chciała wywalić:( bo jej będą przeszkadzać:), ja jej mówie że nie będą bo sie nimi zajmę. Później poprosiła żebym wyszedł mówię sobie to może teraz będzie lepiej i głęboko:), ale było średnio cycków i tak nie wywaliła więc musiałem się przez bluzkę przepychać :). Jakoś szybko oddałem strzał i do domu:) generalnie ciągnie mocno i dość głęboko, ale żeby ją posunąć w twarz jak to kolega opisywał wcześniej to chyba nie ma takiej opcji, a szkoda bo na to sie nastawiałem. powiem tak może jeszcze kiedyś spróbuję, może miała zły dzień.
pozdrawiam

renegat

renegat

Stary wyjadacz

• +users
  • 274 postów
chyba wiem o którą ci chodzi, stoi jako pierwsza jadąc od strony Mosiny, około rok temu byłem u niej, miła, ciało Ok, około 30 lat, dawno jej nie widziałem, jedynie co ze chciała dość szybko skończyć i wyjechała tekstem "może ci dokończę ręką" ja na to może nie, przyspieszyłem i skończyłem ale za ten teks już do niej niestety nie wrócę, chociaż z wyglądu całkiem OK, generalnie na tej trasie mam niemiłe doświadczenia stoją tam też dwie z czarnymi długimi włosami, jedna lepsza cwaniara od drugiej, wolę jechać kawałek dalej kórnik ->śrem większy wybór, w najbliższym czasie wybieram się, mam nadzieję ze znajdę czas i coś piszę.

gwiazdor75

gwiazdor75

Otrzaskany

• +users
  • 92 postów
Odnośnie tej szczupłej blondynki to widziałem ją pare razy jak biegała wzdłuż drogi i krzyczała , machała rękoma. Sprawiała wrażenie nieźle naszprycowanej.

Raz podjechałem do niej. Zachęcała mnie na komplecik za 70 pln w tym FBG
Jednak zaczęła coś bełkotać i się na nią niezdecydowałem

Mam nadzieję że to o tą chodzi. Dupeczka z niej całkiem całkiem.
Walory zewnętrzne dałbym jej 8/10.
Reszty nie oceniam

renegat

renegat

Stary wyjadacz

• +users
  • 274 postów
gwiazdor, mi chodziło o inną, ta o której Ty piszesz jest rozjebana ma maxa, ma leb zryty w huj, zawsze tańczy i wywija dupskiem jak sie jedzie, z wyglądu to ona jest nawet niezła, raz ja miałem w aucie, ale sie tak wkuriwłem ze przejechalem kawałek i ja wyjebałem (pusciała jakas dretwą gadkę, w stylu już nawet mi przypominać nie chce, coś tam "znam huju pały z twojego miasta dojadą cie i takie tam" ja hamulec i wypierdalaj do niej, nie chciała suka wyjsc jeszcze na koniec mi zajebała czy bym jej nie dał 10 na papierosy lol ogólnie to sprawiała wrażenia jakby naćpana była, widziałem ja kiedyś przy sklepie w Czmoniu(kórnik-śrem) jak łapała stopa

incident

incident

Bywalec

• +users
  • 152 postów
Blondynka, Polka, ok 170cm wzrostu, ok. 30 lat, szczupła, najczęściej ubrana w dżinsy, najczęściej stojąca przed Świątnikami od strony Mieczewa?
Jeśli piszecie o tej co myślę to zachowuje się całkiem normalnie. Owszem pomacha czasami ręką do kierowców ale to chyba żadna dewiacja.
W marcu lub w kwietniu zabrałem ją do auta. Bardzo sympatyczna i miła osoba - żadnych odchyłów w stanach jej świadomości nie odkryłem. Francuz bardzo poprawny, głęboki i ze zmianami tempa. Nie było problemu aby potarmosić jej biust lub tyłek. I uwaga płatność po i co niespotykane nawet z wydaniem reszty co jak dobrze wiemy zwykle w takich sytuacjach kończy się stwierdzeniem że nasza usługodawczyni nie ma jak wydać. A tu niespodzianka.
Mile ją wspominam aczkolwiek dawno jej nie widziałem.

incident

incident

Bywalec

• +users
  • 152 postów
Ponownie zgarnąłem do auta panne z tego posta: http://www.garsonier...p...st&p=112461
I mając na uwadze moją konkluzję po poprzednim razie nie trzeba było tego robić. Tzn. panna nadal bardzo zgrabna, w miarę rozmowna ale jeszcze bardziej księżniczka niedotykalska niż wówczas. Oberwało mi się za próby tarmoszenia jej biustu. Sama sobie winna bo wówczas skonczyłbym znaczne szybciej a tak musiała się męczyć - co zaczęło ją irytować i skłoniło do przeplatania technik oralnych z "wyrafinowanymi" technikami ręcznymi. Co ciekawe jej tyłek spokojnie mogłem pomacać.
Generalnie jej mniemanie o samej sobie wyraźnie wzrosło co nieco dziwi w przypadku osoby ciągle wykonującej tak podły fach.
Aha. Stawka za francję wzrosła do 50 zet.

Użytkownik incident edytował ten post 03 sierpień 2008 - 16:35

jacus28

jacus28

Otrzaskany

• +users
  • 96 postów
zrobilem wczoraj rundke i tak..jadac od kórnika stala ta co tak po trasie lata fajnie ubrana miala taki jakby szal przezroczysty zielony i staniczek pozniej blizej mosiny dwie czarne tez fajne suki siedzialy sobie po prawej stronie i pozniej ta blodyna w dzinsach ta super pomachala mi az mi stanal ale jak sie nawrocilem juz jej nie bylo..niemam jakos odwagi na taka dive ale popatrzec lubie;) przejedzcie sie trasa sroda jarocin tam te sa...

isalanczyk

isalanczyk

Praktykant

• +users
  • 20 postów
Dziś miałem okazję jechać tą trasą dwukrotnie - ok. 13 i ok.17 i co..... pustka, totaln zero div :(

renegat

renegat

Stary wyjadacz

• +users
  • 274 postów
byłem dzisiaj u wysokiej blondyny, włosy w warkoczyki, dziara na ramieniu i plecach, pisał o niej xonx80 pierwszy wjazd od strony ronda przed Kórnikiem jak sie jedzie z Kórnika do Mosiny. wygląd okolo 30 lat, dość gruba, opalona na brzuchu dość duża szrama po cesarce - "bliźniaki" :P cena 50 laska w gumie, sex 60, stanęło na krótkim FBG+sex oczywiście w gumie za 60 zł

wygląd: 7/10, chuda nie jest
FBG 9/10
sex 8/10

raczej wrócę :)

p32

p32

Praktykant

• +users
  • 18 postów
Panowie! Unikajcie szczupłej blondynki na tej trasie! - tej o której napisał gwiazdor75. Totalnie zryty beret. Kilka dni temu popełniłem błąd zabierając tę wariatkę do auta. Naćpana albo kompletnie niepoczytalna. Teksty z kosmosu. Zaliczyła wylot po 30 sekundach jazdy więc skopała mi auto. UWAGA!!!

isalanczyk

isalanczyk

Praktykant

• +users
  • 20 postów
W zeszłym tygodniu jadąc od Kórnika dorwałem czarnulkę za Mieczewem - pojechaliśmy w pole po strasznych wybojach - jak na divy stojące przy drogach naprawdę ładna i zgrabna, wygolona cipka. Sam sex - jak z dmuchaną lalą - głowa w dół zero ruchu zero zaangażowania.
Wygląd 8/10
Sex 3/10

Aha ceny standard - 40//50

gwiazdor75

gwiazdor75

Otrzaskany

• +users
  • 92 postów
Testowałem ją na laseczce.
Wygląd jak najbardziej pozytywny jednak na tym się skończyło.
Charakterystyczny był malutki kolczyk w nosie.

rubix0

rubix0

Praktykant

• +users
  • 14 postów
Dzisiaj tam przelatywałem koło 15 stała niezła suczka brunetka czarne kozaczki jeansowa miniówka, czarna kurteczka i biała opaska na głowie. Wyglądała naprawde apetycznie. Muszę ją teraz jakoś wychaczyć i przetestować. Czy to nie ta czarnulka z postów powyżej ? Nie wiecie czy to polka czy bułgarka ?

incident

incident

Bywalec

• +users
  • 152 postów
Przeczytaj post nr 8 z tego wątku. To ta sama dziewczyna.

p32

p32

Praktykant

• +users
  • 18 postów
Kilka dni temu jadąc od strony Mosiny tuż za Rogalinem po prawej stronie skorzystałem z wysokiej blondynki ,Polka nie jakaś szczupła -raczej też nie otyła - duża ogólnie .
FBG - 60zł - poprawnie wykonany ,dość głęboko ,zmiany tempa na życzenie ,bez marudzenia, laska sympatyczna ,niemłoda. bez tragedii, może być...

kruczysko

kruczysko

Otrzaskany

• +users
  • 67 postów
Ta z opaską to Polka, kiedyś widzialem jak spacerowała po Kórniku. Usługa OK. Lodzik poprawny, sex na siedzeniu pasażera z wywalonymi nogami przez otwarte drzwi. Podciąga miniówkę i heja!

kruczysko

kruczysko

Otrzaskany

• +users
  • 67 postów
Aaaa. No i pojawiła sie nowa Pani, na parkinku w stronę Czolowa. Brunetka, szczupła, ale jeszcze nie testowałem.

isalanczyk

isalanczyk

Praktykant

• +users
  • 20 postów
Albo jest tak, że zimno i szybko zapadający zmrok odstraszają panienki, albo mam wybitnego pecha. Trasa standardowa Śrem-Kurnik-Mosina. Pierwsza środa miesiąca na całej trasie tylko jedna zakapturzona grubaska przed Marzymiętą i nic poza tym :/ Druga niedziela miesiąca tylko opisywana przeze mnie wcześniej czarnula za Mieczewem, dziś znów tylko ona. wszystkie wizyty około godziny 16. Może wiecie kiedy można spotkać panienki albo gdzie się poulatniały?

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych