Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Uliczne PoznaniankiMarcinkowskiego

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

Cezzz

Cezzz

Zajęty do końca życia

• user
  • 2879 postów
al. Marcinkowskiego

R E K L A M A

macek282
Re: Uliczne Poznanianki

macek282

Praktykant

• +users
  • 35 postów
Jadąc Marcinkowskiego od ulicy Solnej po prawej stronie jest parking.

Robiłem wczoraj mały objazd i stały tam 3 laski, dwie rzucały się w oczy: czarna i blondi.

Wziąłem blondynkę na lodzika. Wjazd na parking 6 PLN + lodzik ZG 50 PLN.

Obok stał radiowóz więc pewnie parking prowadzi jakiś emerytowany milicjant.

Dziewczyna naprawdę bardzo ładna, zgrabniutka, szczuplutka, opalona, biust dość mały.

Super skóra w dotyku, lodzik poprawny, bardzo szybko robi, kasa oczywiście PO.

Ogólnie OK, dla wrażeń estetycznych bardzo polecam.

Byłem około 00.15.

Ktoś testował inne laski z tego parkingu?

xxxboy

xxxboy

Praktykant

• +users
  • 36 postów
Jechałem tamtędy ok 23.30 i zastanawiałem się którą wybrać. Wrażenia estetyczne bardzo dobre. Również chciałem o to zapytać, ale kolega mnie ubiegł ;). Chyba sprawdzę dzisiaj zdolności panien.

macek282

macek282

Praktykant

• +users
  • 35 postów
Jak sprawdzisz dzisiaj to daj znać którą testowałeś.
Ja zamierzam sprawdzić jeszcze w weekend tą czarną.

hedo

hedo

Praktykant

• +users
  • 17 postów
cześć szwagrom, sprawdziłem czarną. zestaw FZG + numerek 80 plnów. miejsce akcji parking (offtopic: historia właściciela emerytowanego policjanta coś mnie nie przekonuje. ktoś zna jak to możliwe, że pod nosem niebieskich taka kopulatornia funkcjonuje? ;-)
cena potwierdzam podskoczyła na 6plnów. kasa za akcję z góry.
twarz 6/10, piersi brak - nawet nie zdejmowałem stanika, nie było co sprawdzać. skóra milutka, szczupła, ładna dupcia, ciało 8/10
FZG zakładany na miękko - nienawidzę, ale wykonany poprawnie z okolicami i podatna na wskazówki, dość głęboko - 8/10
seks po bożemu i od tyłu, całkiem miłe wrażenia - 7/10 jak na warunki samochodowe ;-)

ogólnie dobrze spędzone 15 minut. rozpraszał mnie jedynie ten parking w środku miasta :D

Futrzak

Futrzak

Weteran

• +users
  • 902 postów
zastanawiam się czy to ma sens dokładnie opisywanie gdzie jest c.d. igraszek z divą...,jaki to parking czy gdzie to ustronne miejsce-przecież dajemy bardzo dokładne wskazówki "służbom porządkowym" gdzie mają "zadziałać"...!!!

proszę o opinie w temacie.

macek282

macek282

Praktykant

• +users
  • 35 postów
Nie musimy dawać wskazówek bo służby porządkowe o tym doskonale wiedzą:)

Ja byłem tam w środę. Akurat na Placu Wolności kończyła się jakaś impreza i obok parkingu stały sobie 2 radiowozy.

Wjechałem spokojnie a Panowie Policjanci patrzyli na mnie i nic sobie z tego nie robili.

Przecież to musi być układ.

Na końcu parkingu, tam gdzie jeździ się z dziewczynami nigdy nie stoją żadne samochody:) Jest sporo miejsca:)

tajnyanonim

tajnyanonim

Stary wyjadacz

• +users
  • 265 postów
popieram kolegów ! jakieś pół roku temu była tam jeszcze inna blondi (cycki akurat na rączkę) baba miód malina ! 2 razy serwis u niej robiłem :-) niestety chyba wyjechała (wcześniej mówiła, że na chwilke wpadła...)

z tą obecną bląd było tak se, cosik narzekała, że ją pobolewa, bo po okresie hm... ale widzę, że chyba poważnie to mówiła, bo reszta zadowolona !

niebawem nie będzie jak je wyrwać, bo branie mają dobre ! chyba będzie trzeba wjeżdżać na parking i przechwytywać z auta do auta :-P

xxxboy

xxxboy

Praktykant

• +users
  • 36 postów
Na parkingu stoi kolegi bus i zawsze sie smieje że ma pełno uszczelek i chusteczek wokół auta :D Zaczął pake zamykać bo bał sie o nie proszonych lokatorów :laugh:

rubix0

rubix0

Praktykant

• +users
  • 14 postów
codziennie od 20 lub 21 na pigalaku stoją 3 brunetki zabierasz i odrazu po prawej masz parking właściciel wie o co chodzi i nikt Cie nie skontroluje :)
Napewno je rozpoznasz ponieważ mimo niskich temperatur stoją w miniówach bądź króciutkich spodenkach.
pozdro

dect

dect

Praktykant

• +users
  • 38 postów

codziennie od 20 lub 21 na pigalaku stoją 3 brunetki zabierasz i odrazu po prawej masz parking właściciel wie o co chodzi i nikt Cie nie skontroluje :)
Napewno je rozpoznasz ponieważ mimo niskich temperatur stoją w miniówach bądź króciutkich spodenkach.
pozdro

Dzis staly we dwie, zatrzymalem sie tylko spytac o cennik. Wygladaly... bardzo mlodo, to chyba najlepsze okreslenie. Ceny 50 FZG, 60 numerek, 100 FBG, ale "no ok, moge spuscic do 80". Miejscowka jak wyzej.

Pozdrawiam

west1002

west1002

Świeżak

• user
  • 2 postów
popieram kolegów wszystkoe dzieje sie na parkingu cenu nawet ok czarnulka dobra robota odstawia :) macie moze kontakty do jakichs panienek co prywatnie przyjmuja a moze do jakichs studentek?

a może adres do Gwiazdora? PISZ KONKRETNIE ALBO PYTANIA do userów na PW a nie zaśmiecaj FORUM!!!! Futrzak

Użytkownik Futrzak edytował ten post 17 grudzień 2008 - 12:13

dect

dect

Praktykant

• +users
  • 38 postów

popieram kolegów wszystkoe dzieje sie na parkingu cenu nawet ok czarnulka dobra robota odstawia :) macie moze kontakty do jakichs panienek co prywatnie przyjmuja a moze do jakichs studentek?

Pol forum jest na ten temat...

rubix0

rubix0

Praktykant

• +users
  • 14 postów
Omg człowieku mało masz w necie serwisów z ogłoszeniami typu roksa ? żeś teraz wywalił w ***.

kluivert2

kluivert2

Praktykant

• +users
  • 24 postów
Dziś spróbowalm niejakiej Darii z tego parkingu. Było ok 20.00 i innych dziewczyn jeszczenie było, bądź były zajęte. Figura OK, choć troszkę za dużo sadelka w okolicy brzuszka, ale generalnie mi to nie przeszkadzało. Pozwalała się dotykać wszędzie. Wybralem opcję FBG za 80 zł. Lodzik zrobiony bardzo poprawnie. ogólnie bez rewelacji i dość szybko, ale w sumie bardzo przyjemnie. Pozytyw

radkov

radkov

Praktykant

• +users
  • 32 postów
mam pytanko mniej wiecej w ktorych godzinach w "sezonie zimowym" jest najwiecej dziewczyn? Wczoraj o 22:00 - 22:10 pustki byly

Użytkownik radkov edytował ten post 28 styczeń 2009 - 09:46

rushdie

rushdie

Stary wyjadacz

• +users
  • 472 postów
chyba nie ma reguly, ale wydaje mi sie ze lepiej probowac kolo polnocy - ja zazwyczaj w tych godzinach sie wybieram ;)

Pozdrawiam

Użytkownik sztyft edytował ten post 28 styczeń 2009 - 11:33

lukaszk

lukaszk

Otrzaskany

• +users
  • 64 postów
witam szwagrow!

jako ze przez chwil kilka jestem na goscinnych wystepach w poznaniu postanowilem dac sobie chwile rozkoszy
wbilem z koma na garso, i dotarlem do opisu w/w ulicy. bylem tam okolo 21 i kolo parkingu staly juz 3 dziewczyny i jeden bodygard.
wybralem dziewczyne bllondynkle, z fajnymi cycuszkami i zabralem ja wglab parkingu
cena 50 lodzik i 6pln parking

FZG - ok nie ma opcji na francje bez gumy niestety

erosheros

erosheros

Praktykant

• +users
  • 21 postów
No ja byłem wczoraj miedzy 22.00 a 23.00 i niestety pustki. Przy parkingu kilka razy przejezdrzalem i nic :( Inne ulice tez odwiedzalem i puskta. A do do wspomnianej blondynki to juz od pewnego czasu sie na nia czaje i niestety nie moge trafic.

kubacki

kubacki

babski klon

• PersonaNonGrata
  • 7 postów
Bylem po 21 i potem po 23 w dniu wczorajszym i niestety tak jak poprzednik nikogo nie zauwazylem. Dwie rundy w kolo i nic. Jest tylko wspomniany parking i tylko tyle.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych