Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Uliczne PoznaniankiLibelta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

paelek

paelek

Otrzaskany

• +users
  • 69 postów

Fakt, ostatnio jak tamtędy przejeżdżałem, w tym właśnie miejscu siedziała dziewczyna, nie za wysoka z pokaźnym brzuszkiem.

dustinhoffman
Re: Uliczne Poznanianki

dustinhoffman

Praktykant

• +users
  • 36 postów

jest w ciąży,dokładnie

zyzyx

zyzyx

Świeżak

• user
  • 7 postów

Przedwczoraj o godzinie 20:50 krążyłem ulicami: Strzelecka, Podgórna, Plac Wolności, 3 Maja, plac Cyryla Ratajskiego i Libelta. Potem wróciłem na plac Cyryla, objechałem dwa razy i skręciłem w Młyńską. Zaraz na początku ulicy, z prawej strony wyszła zza samochodów diva (pewnie widziała, że krążę).

Czarne farbowane włosy, ok 170 cm wzrostu, raczej szczupła ale strasznie poniszczona i pomarszczona twarz. Wiek... hmm... po 40.

Nawet się nie zatrzymałem żeby spytać o cokolwiek. Twarz kompletnie nie w moim typie, a zwracam na to dużą uwagę. W samochodzie zza którego wyszła były otwarte drzwi, paliło się światło i stał jakiś facet. Chociaż może to zbieg okoliczności, że tam był.

Na reszcie ulic niestety były kompletne pustki...

To nie jest recenzja ze spotkania.

Napisz 10 recenzji ze spotkań i wtedy będziesz mógł pisać gdzie jeździłeś, jakie samochody mijałeś i co wczoraj jadłeś. Kolejny post niebędący recenzją = BAN.

Innych też ostrzegam.

Userzy z licznikiem <10 w dziale wielkopolskim mogą pisać tylko rzetelne recenzje ze spotkań.

10% i 10 dni na oswojenie się z tematem.

v.

Użytkownik virtuoz edytował ten post 10 wrzesień 2015 - 15:16

Wicek82

Wicek82

Praktykant

• +users
  • 47 postów

Słuchajcie, czy ten biznes już wygasnął?

Raz w życiu korzystałem z usług w "miejskiej dżungli", dobre kilka lat temu. Chciałem powtórzyć ten wyczyn w zeszłym roku latem i kilka dni temu - w obydwu przypadkach z tym samym marnym skutkiem. Między 21:00, a 22:00 zrobiłem kilka kółek (Plac Cyryla -> LIbelta -> Niepodległosci -> Solna -> Marcinkowskiego -> 23 Lutego -> Plac Cyrla) i pustynia totalna. Ilość panien: 0 (słownie: zero).

Jedna tylko stała taka dziwnie ubrana, wyglądała jak Bułgarka i zdawało się, że na coś/kogoś czeka, ale stała w niewygodnym miejscu, a kiedy zrobiłem następne kółko, już jej nie było (i nie wróciła), zatem możliwe, że pomyliłem się w ocenie i to była normalna dziewczyna.

Więc jak, jest jeszcze sens próbować kiedykolwiek? Jeżeli tak, to w jakich godzinach atakować i kogo polecacie?

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych