Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Uliczne PoznaniankiLibelta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

Cezzz

Cezzz

Zajęty do końca życia

• user
  • 2879 postów
ul. Libelta

macek282
Re: Uliczne Poznanianki

macek282

Praktykant

• +users
  • 35 postów
Po prawej stronie pomiędzy Nowowiejskiego a Libelta na schódkach kamienicy stoi blondynka w okularach.

Krótkie włoski, zgrabna, figura 9/10. Zawsze sexy ubrana, wygląd 10/10.

Gdy ją odwiedzałem proponowała tylko FZG za 50 zł.

Jedziemy w okolice Poloneza i heja. Laska zdejmuje okulary i zabiera się do robótki.
Praca poprawna, bierze głęboko i miło smyra języczkiem.
FZG 8/10, gdyby była opcja bez gumki to byłoby 10/10.

Jest dość oblegana ale ogólnie polecam i pewnie wrócę.

Nie zapytałem ile ma lat i jak ma na imię. Jeśli ktoś wie to proszę uzupełnić.

Pozdrawiam nocnych poznańskich oblatywaczy:)

PS. Z tego co mówiła to jest od wt - sob.

Donata poinformowała, iż stoi teraz na stałe na Libelta stąd też przeniosłem tutaj. Cezzz

Użytkownik Cezzz edytował ten post 11 lipiec 2008 - 18:55

hedo

hedo

Praktykant

• +users
  • 17 postów
tak Donata to bez wątpienia wyższa liga wśród ulicznych div. ma bardzo miły w dotyku tyłeczek i bardzo fajne cycki. kiedyś numerek był bez problemu możliwy. wspominała również, że można było ją znaleźć w lokalu na romka strzałkowskiego, ale nie wiem czy to aktualne. ma niestety jeden efekt uboczny - gadulstwo i to niestety niezbyt wysokich lotów. nie mogę zapomnieć jak mi kiedyś opowiadała, ze dzisiaj nie może się bzykać bo jest pozszywana, bo ją jakiś gościu porozrywał. normalnie mi się odechciało... i więcej nie wróciłem...
twarz 7/10, dupcia/piersi 9/10, FZG 8/10, dymanko 7/10 było by więcej, ale w aucie ciężko o dobre pieprzenie ;-) total 7/10 za gadulstwo

macek282

macek282

Praktykant

• +users
  • 35 postów
Wie ktoś w jakich godzinach i w jakie dni aktualnie można spotkać Donatę?

I gdzie na Libelta? Odkąd pamiętam stała na Kościuszki.

czesiuu

czesiuu

Negocjator :)

• Emeryt
  • 1511 postów
Na Liebelta w okolicach "Żabki", z tego co mowila jest chyba pon-pt do ok 1:30 ?? Jakos tak. Tyle, ze spotkac ja ciezko bo jest dosc oblegana :)

macek282

macek282

Praktykant

• +users
  • 35 postów
Pon-pt to napewno nie bo ostatnio ją parę razy widziałem w sobotę.

W sobotę dziewczyny są właśnie najbardziej zajęte więc wydaje mi się, że stoją wszystkie.

Donata pojawia się przed 21 i stoi do 1-2 w nocy z tego co zaobserwowałem.

Coś jeszcze ciekawego na Libelta?

Betix

Betix

Świeżak

• user
  • 7 postów
Donata pracuje od wtorku do soboty. Niedzielę i poniedziałek ma zarezerwowane dla rodzinki.
Zazwyczaj można ją spotkać na Libelta ale czasami stoi na Nowowiejskiego i Kościuszki. Po 23 zawsze na Libelta!
Recenzja:
FBG - możliwy nawet do końca (kwestia higieny), bardzo głęboki! [9/10]
Sex - nie jest demonem sexu ale się stara [7/10]
Twarz - całkiem przyjemna [7/10]
Ciałko - nie jest najszczuplejsza, rozstępy, całkiem ładne nogi [5/10]
Towarzystwo - bardzo miła i rozmowna, trzeba uważać żeby nie przegadać całego czasu :-) [9/10]

Ogólna ocena: Polecam!

xxxboy

xxxboy

Praktykant

• +users
  • 35 postów
Kto mi wczoraj Donetę zakosił z przed nosa :laugh: ??

Swoją drogą stała w poniedziałek ?

karlos77

karlos77

GarsoManiak

• +users
  • 1661 postów
wczoraj zawineli 'Grabarza" i jestem ciekaw jaki to mialo wplyw na panie stojace na ulicy??

czesiuu

czesiuu

• Emeryt
  • 1511 postów
Nie wiem jaki to mialo wplyw, Donata tez wspomniala o tym ale jak widac uciechy nie zniknely z wieczornej mapy Poznania. Odwiedziem dzis Donatke po raz kolejny. Co do wygladu to chyba nie musze pisac, wszystko jest wiadome. Francuz u niej zawsze byl dobry ale dzis... gleboko i mocno jak zwykle, do tego jeszcze zajela sie jajeczkami i robila to naprawde rewelacyjnie. Az dziwne, ze maly tak dlugo byl naprawde maly :oczko: Juz nawet sie smialismy, ze sie obrazil :) Przed i po nic sie nie zmienilo, Kolezanka jest naprawde sympatyczna, mozna duuuzo pogadac. Dla mnie numer jeden wsrod ulicznych. Punktow nie bedzie, nie bede kopiowal Betixa bo lepiej nie mogl ujac. Ja dalbym jedynie wiecej za figure... akurat w moim typie

P.S. Do Kolegi ze srebrnego Passata(??) - jesli czytasz to do cholery jasnej jak dziewczyna mowi, ze juz jedzie to znaczy, ze jedzie, nie trzeba dzwonic co dwie minuty. Nie wiesz jak to wkurwia??

Użytkownik piotras-pn edytował ten post 13 wrzesień 2008 - 00:15

macek282

macek282

Praktykant

• +users
  • 35 postów
Jak tam wygląda pigalak w czasie Konferencji ONZ?
Planuje się wybrać ale do pokonania ponad 100 km, czy warto teraz jechać?
Stoją jakieś nowe dziewczyny?

BobBudowniczyy

BobBudowniczyy

GarsoManiak

• +uzytkownik
  • 1576 postów
ciezko ciezko kolo muzeum... jedna badz dwie ale tez duzo niebieskich sie kreci caly czas i pilnuja a jesli juz podjedziesz kontrola gwarantowana takze przełóż swoja wizyte po konferencji moze sie a napewno sie zmieni :)

Futrzak

Futrzak

Weteran

• +users
  • 899 postów
"Donata"--- przejeżdżając późnym wieczorkiem przez stolicę Pyrlandii postanowiłem objechać "miejsca postojowe" div. zacząłem od Nowowiejskiego.
spotkałem opisywaną Donatkę i ...muszę przyznać,że spodobała mi się. Wiek i opis tak jak u moich poprzedników. Wzrost ok.160cm,blond krótkie włosy i to co mnie zaciekawiło-jestem "okularnikiem" - Donata ma świetnie dobrane okularki do twarzy.
Nie miałem ochoty na numerek w warunkach arktycznych i w autku - chwila dłuższej rozmowy i udało mi się domówić spotkanko u niej w domu.
Donata nie przyjmuje "z pewnych względów" klientów w domu ale zdarza się jej czasem na małe szaleństwo.Jak sama "stwierdziła"w autku nie ma możliwości wszystkiego".....
łatwy dojazd-Jeżyce -możliwość zaparkowania,typowa kawalerka. Donata ma fajnego psiaka rasy york-ale zamyka go w kuchni na czas igraszek.
Propozycja kawy,herbaty,soku a później łazienka-ręcznik(świeży-pachnący już czekał)do tego wybór żeli.Skorzystałem sam bo diva była po kąpieli.
c.d. na tapczanie ,w tle nastrojowa muzyczka....
Najpierw delikatne pieszczoty rączką łącznie z okolicami, póżniej FBG ale nie końca -zgodnie z moimi sugestiami. Donata ma miłe w dotyku ciałko,aksamitne,zadbane,pachnące dobrymi kosmetykami.
Duże piersi ze wspaniale reagującymi sutkami.
później ja zdecydowałem się na pieszczoty jej szparki najpierw delikatnie paluszkiem a później języczkiem-wspaniale reagowała na pieszczoty-rzadko się zdarza tak rozbudzić divę. A że wacek domagał się też pieszczot-ortalionik na maszt i do dziurki. Wspaniały poślizg we wnętrzu -obydwoje przeżyliśmy orgazm.
Z Donatą wspaniale się rozmawia -mimo,że to był pierwszy raz czułem się jak u dobrze znanej kumpeli.chwila relaksu i c.d.od tyłu -niesamowity widok i odczucie.Mrrr -śliczna pupcia i z widoku i w dotyku.
po zabawie tak jak umawialiśmy się na Nowowiejskiego 150 pln zmieniło właściciela.
twarz 8/10, dupcia/piersi 8/10, FZG 9/10, dymanko 9/10 -ogólnie 9/10 .

Użytkownik Futrzak edytował ten post 20 styczeń 2009 - 13:55

cezzar

cezzar

Otrzaskany

• +users
  • 78 postów
Widziałem wczoraj taką szczupła rudą (chyba w peruce), ale mi gość sprzed nosa do samochodu zwinął...
Coś ktoś wie... ktoś zna...
Spróbuje ją dziś wieczorem wychaczyć....
Ach te uroki delegacji...

czesiuu

czesiuu

• Emeryt
  • 1511 postów
Kolejna wizyta u Donatki i moge tylko powiedziec, ze nic sie nie zmienilo. Nadal sympatycznie i z pelnym zaangazowaniem :) Wiekszego opisu czy punktow nie bede powielal bo i nie ma po co. Dla mnie jest to ciagle numer 1 :uklon:

kubacki

kubacki

babski klon

• PersonaNonGrata
  • 7 postów
to rzuc może jakis namiar bo na Libelta nie można jakoś na nia trafic, albo napisz gdzie stoi , bo w rejonie urzędu wszystkim znanego nikogo nie zastalem

dendronek

dendronek

Świeżak

• +users
  • 10 postów
Wczoraj korzystałem z usług Donatki - jak zwykle pierwsza liga. Zabrałem ją ok. 21 z przed UM na Libelta.
Łatwo ją poznać bo ucieka jej delikatnie jedno oko. Pozdro all

xxxboy

xxxboy

Praktykant

• +users
  • 35 postów
Donatka ... mniam mniam

Z pieczona czy gotowana bo nie próbowałem ? Albo pisz coś jak dorosły albo zaczekaj aż skończysz szkołę . Onanisci mają swoje fora. Cezzz

Użytkownik Cezzz edytował ten post 01 marzec 2009 - 16:43

macek282

macek282

Praktykant

• +users
  • 35 postów
Czy ktoś może mi potwierdzić, czy Donatka zaoferuję spotkanko w swoim mieszkaniu bez problemu? Chciałem się wybrać do Poznania, a że mam mały samochód, to niewiele się tam da zrobić:) Może któryś z Poznaniaków wie? Mam ponad 100 km do Poznania a nie chcę jechać na darmo:) Pozdrawiam

a umiesz czytać opisy w tematach na "Garso"? -tam znjadziesz odpowiedź. Futrzak

Użytkownik Futrzak edytował ten post 02 marzec 2009 - 09:41

rage

rage

Świeżak

• user
  • 5 postów
Kolejna wizyta u Donatki i jak zawsze pachnace i milutkie w dotyku cialko. Rewelacyjnie reagujace na dotyk piersi. Przyjemna rozmowa, nie mam wrazenia ze korzystam z uslug...no poza faktem ze w samochodzie. Jak pisali poprzednicy - 1 liga. Miejscowka i ceny bez zmian.

Pozdrawiam

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych