Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

ul.Dalibora 20

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

pqrs

pqrs

Bywalec

• +users
  • 152 postów
Kinga 40 niedepilowana, 790-614-698

Anetka Minetka 23, 794-346-780

szalony26
Re: ul.Dalibora 20

szalony26

Świeżak

• user
  • 8 postów
I tu sie z niektórymi nie zgodze bo Anetka przyjmuje na Wilczej przy Marszałkowskiej ito conajmniej od października 2011 i ma super koleżanke Natalie

http://www.odloty.pl...kosz/55440.html

Byłem nie raz u Natalii i wszystko ok,. Jak za tą cene to bomba :):)

POLECAM!!!!

sex: 10/10
atmosf. : 10/10
FBG: 8/10 (-2 za to ze tylko w gumie)
Lokal : 9/10 (łazienka taka sobie)

Gonzawio

Gonzawio

Otrzaskany

• +users
  • 68 postów
Nie mogę zgodzić się z szalony 26

Adres Wilcza 50 ileś (51 czy 56 nie pamiętam)w starej brzydkiej kamienicy, to totalna porażka. Porażką jest przy okazji wychwalana Natalia, która kiedyś podobno tańczyła w jakimś klubie nocnym. Owszem ma zrobione fajnie cycki, ale twarz nie za ciekawa (uwaga nie wolno dotykać! :zeby: ). Łazienka z ułamanymi drzwiami na dole. Lokal 4/10. Cały czas darcie gęby, hałasy, zero atmosfery - atmosfera 0/10. W mieszkaniu pojawiają się 2 podejrzane typy - bezpieczeństwo 0/10. Owej Natalce zależy na tym, żeby szybko zakończyć spotkanie - jakość 0/10. Seks - 0/10 nie do oceny, bo go prawie nie było. Adresu Wilcza z tą umalowaną brunetką Natalią nie polecam!!!Jak dla mnie syf.

bombowiec

bombowiec

bombowiec

• +users
  • 4039 postów
Zaraz zaraz, opisujecie laskę, która nie ma nic wspólnego z Dalibora, czy was już do końca pogięło ?

Gonzawio

Gonzawio

Otrzaskany

• +users
  • 68 postów
Prośba

o przeniesienie części dotyczącej Natali do tematu poświęconego
Warszawa śródmieście Natalia rozkosz, 513-738-345

http://www.odloty.pl...kosz/55440.html

taki temat już jest, przepraszam administrację za kłopot, ale musiałem odpowiedzieć na to co kolega napisał przy okazji inne dziewczyny,

menedzer10

menedzer10

Praktykant

• +users
  • 39 postów

Chciałem dzisiaj napisać o wspomnianej Anetce i w sumie skoro pod tym numerem telefonu jest tylko ten wątek to postanowiłem go pociągnąć.

Byłem u niej na słynnej Wilczej 51/56, to stara agentura i od lat pracują tam te same dziewczyny. Kiedyś były takie młode studentki z Krakowa (ech, były super, ale już im się tam praca znudziłem, z nimi było naprawdę super), od zawsze jest za to wspomniana Anetka, Patrycja vel Zuzia i wspomniana Natalia.

Natalia to dla mnie porażka - cycki i długie paznokcie ma super, ale jest masakrycznie znudzona. Patrycja (taka mega szczupła dziewczyna, mocno opalona) z kolei mega przycina na czasie, strzela fochy i uprawia beznadziejne aktorstwo (nigdy nie udało mi się przy niej dojść :-)).

Z kolei Anetkę wszystkim polecam - jest jak widać z ogłoszeniem mocno przy kości, ale cycki ma bardzo fajne i podoba mi się jej makijaż. Spotkać można ją praktycznie tylko w weekendy. Najbardziej podoba mi się u niej zaangażowanie, nie przycina na czasie, francuza robi z pełnym zaangażowaniem i pyta czy mocniej lub delikatniej. A jak już się z nią uprawia seks to można sobie popatrzyć na fajne cycki, no i dziewczyna naprawdę naturalnie oddycha i pojękuje, tak realnie i bez aktorstwa, że można uwierzyć, że faktycznie trochę jej się podoba.

Co do lokalu to przeszedł odświeżenie - pokoje są już fajnie oświetlone, łazienka odnowiona, choć drzwi od prysznica odpadły już na stałe i powiesili zasłonkę :).

Cyferek nie dam, bo nie czuję się w nich dobrze. Po prostu uważam, że czas z Anetką jak na kwotę 100 zł to bardzo dobra opcja. 

blahnik

blahnik

Praktykant

• +users
  • 40 postów
Fuj fuj fuj!
A ostrzegał taksówkarz, że nie ma czego tam szukać. Wszedłem i wyszedłem.
Miejsce dla desperatów. Stare, zniszczone meble w poczekalni, więc nawet nie siadałem. Pod ścianami stoją duże paczki ulotek (tych za wycieraczkę w samochodzie). Kobiety, gdy zeszły uciekałem szybko. Chyba z dróq krajowych pozbierane...
Nie nie nie.

sexmaniak1986

sexmaniak1986

Świeżak

• user
  • 9 postów

Witam, w dniu wczorajszym ok godz 20:00 wybrałem się tam w poszukiwaniu jednej z dziewczyn z odlotów, ustawka oczywiście ok pani jest na miejscu, wchodzę, pani pyta sie mnie z kim się umuwiłem więc mówię, siadam na fotelu za 5 min wchodzą 4 panie z oznajmieniem ze koleżanki niestety juz nie ma. Lekko podkurwiony ale patrze co w menu i .... niestety same panie w wieku mocno 40+ jedna całkiem młoda ale za to bardzo przy kości a nie po to tam się wybierałem. Ogólnie zostałem wystawiony jeśli idzie o umuwienie, ale nie polecam chyba że amatorom "starego wina" albo nawet przestarzałego.

P.S> nie mogę znaleźć teraz ogłoszenia na odlotach jak wpadnie mi w oko dodam link do której divy sie wybierałem.

Użytkownik sexmaniak1986 edytował ten post 21 sierpień 2014 - 00:20

marusek

marusek

Praktykant

• +users
  • 11 postów

Witam.Byłem w tym przybytku jakiś miesiąc temu. Najpierw zadzwoniłem - miły głos oświadczył, że jest do wyboru siedem bardzo ładnych dziewcząt w przystępnej cenie tj. 120 zł za spotkanie. Zachęcony tymi informacjami pojechałem. Na miejscu, po kilku minutach oczekiwania wyszły cztery pasztety. Oświadczyły, że pozostałe koleżanki są na wyjazdach. Odpuściłem, pojechałem gdzie indziej. Nie polecam tego miejsca nawet w przypadku wielkiego ciśnienia.

larytok

larytok

Otrzaskany

• +users
  • 68 postów
https://www.odloty.p...ana/192654.html

To jedna z pań obecnie tam przyjmujących. Ustawka 9/10 szybka i dobra, odbiera ona ale miejsce to wola a konkretnie koło, nie sprawdziłem adresu w Googlach Dalibora. Błąd.
Po przybyciu , patrzę a tu wiejska chatka przy lasku, ciemno bo wieczór, otwiera panna że zdjęć milf ale gruby. Opalona solarka,twarz słaba, taką ruska z bazaru. W ocenie wyglądu 2/10 W środku stoją jak posągi stare baby, jakaś dupa wybiega z łazienki. Chwila Gądki chce mnie ,wprowadzić do pokoju, wszystko wygląda jak w horrorze, burdel ale obleśny wystrój. Lokum 3/10 Bez gumy oral to ściema, gadka że wszystko w gumie, trzeba było zrobić wycof atmosfera 3/10. Sexu na szczescie nie bylo. Po wyjściu idę obok domku a z lasku wychodzi duży knur, spierdalam z tego miejsca czym prędzej

fuckmenow

fuckmenow

Świeżak

• user
  • 2 postów
Chciałam się odnieść do tej opinii. Bardzo dobrze pamiętam sytuację. Owszem był Pan z mojego ogłoszenia - bardzo niemily, za to ja uprzejma jak zwykle. Został Pan z inną dziewczyną. Wyszedł Pan zadowolony z uśmiechem na twarzy. Widocznie dopiero po wyjściu zmienił się Panu humor. Następnym razem proszę się dobrze zastanowić przed wydaniem tak krzywdzącej opinii i przed ewentualnym kolejnym wyborem. Pozdrawiam jak zawsze serdecznie.

Nie masz prawa do odnoszenia się jeśli nie konsultowalas tego z ktoryms z moderatorow. W/w post było trzeba zglosic chociaż nie wiem jakim cudem zidentyfikowalas konkretnego klienta. Na razie masz 10% i idz się przewietrz na 10 dni

Użytkownik xcobra edytował ten post 15 czerwiec 2017 - 21:38

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych