Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

ul.Dalibora 20

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

spekullant

spekullant

Świeżak

• user
  • 9 postów
Witam
Znalazlem swego czasu przed nowym rokiem ulotke tej agentury
Bylem wiec sprawdzic co i jak.Jako ze bylo to tuz przed wigilia wybor byl taki ze tylko dwie panienki, jedna byla nawet do pukniecia, ale okazalo sie ze za 100zl/godzina i francuz i klasyk tylko po razie,wiec pytam co to co postawi mi maszt pierwszym razem a na drugi to musze doplacic?? Ona ze tak, wiec odwrocilem sie na piecie i wyszedlem.

Agentura to dom prywatny.

spekullant

bombowiec
Re: ul.Dalibora 20

bombowiec

bombowiec

• +users
  • 3754 postów
Dzięki za ostrzeżenie bo właśnie miałem się tam wybierać, peace

jelonki_wwa

jelonki_wwa

Świeżak

• user
  • 4 postów
ja tam bylem 2 razy, za pierwszym razem pukalem jakas 30latke..mowila ze studiuje...obwisly cyc ale wybor marny byl...nastepnym razem wpadlem w ciagu dnia..burdelmam powiedziala zebym poczekal w pokoju na dziewczyny.jak sie potem okazalo - w ciagu dnia byla tylok jedna..znana z odlotow Karolinka20. spieszyla sie gdzies i mialem tylko 30min za 80pln.fajnie jeczy,ciasna pizdeczka,nieduzy cycek ale jedrny

zgredzik

zgredzik

Praktykant

• +users
  • 31 postów
Potwirrdzam opinie kolegi na temat Karolinki

Carrington

Carrington

Bywalec

• +users
  • 195 postów
A jak oceniacie twarz Karoliny? ok czy porażka?

jelonki_wwa

jelonki_wwa

Świeżak

• user
  • 4 postów
bardzo ladna dziewczyna,serio

Carrington

Carrington

Bywalec

• +users
  • 195 postów
Gościu, no offense, ale pieprzysz w bambus jakbyś był jej alfem. A może jakiś powszechnie uznany forumowicz zechce się wypowiedzieć?

zgredzik

zgredzik

Praktykant

• +users
  • 31 postów
twarz karolinka ma sympatyczna mozna sie z nia pokazac na ulicy jak na dziewczyne z agenci jest ok.

jelonki_wwa

jelonki_wwa

Świeżak

• user
  • 4 postów
nie,nie jestem ani jej ani zadnej innej panienki alfem :) nie wiem skad ta mysl, czy dzis nie mozna juz wyrazic swojej opinii nie narazajac sie na to ze ktos bedzie mial do Ciebie jakies "ale" ?

snoopy

snoopy

Praktykant

• +users
  • 44 postów
:angry: Byłem dzisiaj na Dalibora chyba z 10 minut. Najpierw wysłuchałem zza zamkniętych drzwi narzekań jedej z agentek na los ciężki, i "jak ona ma tego wszystkiego dosyć" potem weszło 5 obiektywnie brzydkich kobiet z róznymi defektami fizycznymi. Może nie należy wchodzić do agi, w której cena za godzinę wynosi 100 PLN?
A, jeszcze lokalik, chociaż domek, dosyć obskurny. To była moja 3. i ostatnia próba pod tym adresem - poprzednie róźniły się tylko ilością miłych skąd inąd paszczurów.

janusz_wawa

janusz_wawa

Świeżak

• user
  • 2 postów
To mój pierwszy post tutaj, witam wszystkich. Na Dalibora byłem w niedzielę ok godz. 14. Zadzwoniłem i zapowiedziałem się ale jak przyszedłem trafiłem na pobojowisko, ogólny syf i jedną przemęczoną dziewczynę chętną do pracy która nie była w moim typie (tłustawa i niechlujna). Pokój brudny i bardzo kiepsko urządzony. Szybko wyszedłem i wracać nie zamierzam. ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

aadas

aadas

Otrzaskany

• +users
  • 55 postów
Bałagan przy ul Dalibora odwiedziłem raz i więcej moja noga tam nie postanie.

Do odwiedzin zachęciło mnie zdjęcie Karolinki na Odlotach

Wypad na początku roku, środek nocy, godzina około 1:00-2:00. . Zgodnie z bałaganiarskimi zwyczajami telefonicznie otrzymałem info typu "Karolinka dziś ma wolne ale zapraszamy jest kilka supr dziewczyn". Już na progu zraziła mnie "poczekalnia" kilku pijanych łebków sączących piwko. Później ponury pokój i do wyboru 2 smoki. 30-to latka (lub wiecej) w miare zgrabna 6/10 i małolata mała, chuda, pogarbiona. Padło na 30-tkę, bo nie mialem czasu szukac innych przybytkow a ciśnienie było.

I czas przejść do oceny lokalu i "panny"

*lokal 1/10 - tragedia począwszy od wejścia, przez poczekalnie, pokój, kończąc na łazience.

*diva :
figura 6/10 - jak na swoje lata i przebieg ujdzie
twarz 1/10 - tragedia, pojechałęm od tyłu bo nie mogłęm patrzeć
francuz 5/10 - nawet się starała, ale płytko
klasyk 5/10 - bez zaangażowania, całą robotę ja odwalilem od tylca

NIE POLECAM LOKALU!!!

multiwan

multiwan

Świeżak

• user
  • 4 postów
witam w pełni popieram opinie kolegów lokal kiepski jedyna panna warta tej kasy to KAROLINA 20 która jes nie osiągalna

jeżeli ktoś zna namiary na tę pannę to proszę o podanie ;)

zgredzik

zgredzik

Praktykant

• +users
  • 31 postów
Przyjmuje w ciagu dnia

bernard płowy

bernard płowy

Świeżak

• user
  • 10 postów
Pewnego wieczoru wraz z dwoma kolegami poczuliśmy duze cisnienie i tak się złożyło że odwiedziliśmy bałagan na Dalibora! Prywatna posesja lokal taki sobie. Zaproszono nas do pokoju do którego weszły 4 panie. 2 tragedia, trzecia fajna i bardzo zgrabna (to ja z nią poszedłem) a czwarta o imieniu LInda z za wschodniej granicy ale poprostu cudo: http://www.odloty.pl...roducts_id/2475. Ja poszedłem z inna kolezanka 2 godz spędziłem z nią i nie miałem powodu do narzekań. Była bardzo zgrabna i czysta za francję bez dopłaciłem 100 ale potem miałem do bulu wszystko tylko o anala nie pytałem. Ogólnie było fajnie!

bombowiec

bombowiec

bombowiec

• +users
  • 3754 postów
A ja byłem tam wczoraj, a raczej dziś o 4 rano i pani mi oznajmiła że wszystkie pokoje zajęte, dziwne w noc z wtorku na środę o 4 w nocy ;)

roberto555

roberto555

Stary wyjadacz

• +uzytkownik
  • 335 postów
Najprawdopodobniej wszystkie spaly i zadnej nie chcialo sie wyjsc do klienta-ale z drugiej strony to dobrze,ze zadna nie wyszla gdyz moglaby zasnac na tobie jakbys bral ktoras na jezdzca na przyklad lub kimnelaby przy robieniu ci laski i pogryzlaby ci malego.

bombowiec

bombowiec

bombowiec

• +users
  • 3754 postów
Wczoraj ponowiłem próbę, ok 2 w nocy, były tylko 2 panie do wyboru, jedna brzydka blondynka, druga w miare brunetka, wziąłem brunetke.
Białorusinka nawet się starała, pozwoliła wsadzić paluszki tu i ówdzie ;) Ciałko niezłe, chyba troche przyjarane na solarce, cycek B - całkiem fajny, twarz średnia ale nie odstrasza. Chętnie współpracowała w każdej pozycji bez fochów.
Dobrze, że nie byłem najebany to dałem radę zawalczyć 2 razy, jednak drugi strzał zgrał się idealnie z pukaniem do drzwi burdelmamy.
Reasumując...jak za 100zł to ujdzie, ale u nich godzina = 40-45 min czyli standardowo ;-)

gess

gess

Otrzaskany

• +users
  • 92 postów
Lokal odwiedziłem 2 razy. Moze nie jest to najwyzsza klasa, ale nie mam porownania - nie bywam zbyt czesto w tego typu lokalach (jeszcze)

2 razy spotkalem sie z dziweczyna o imieniu Olga (najladniejsza z tych ktore wyszly)

oto link na odloty:
http://www.odloty.pl...roducts_id/2500

cena 100zl godzine. 30min 80zl. niestety tylko raz mozna dokonac sposcizny materialu genetycznego. 2 gi raz podobno za doplata.

uroda dziewczyny powyzej sredniej krajowej. biust 4 niestety malo jedrny, lecz czego spodziewac sie po 4, zgramna - moim zdaniem cieszy oko. wg odlotow ma 22lata. ja dalbym raczej ok 25

Ola jest caly czas usmiechnieta - naprawde, az mnie to dziwi ale radosny usmiech non stop.
jest niesamowicie zaangarzowana - namietne pieszczoty na rozgrzewke tlumaczy tym, ze jest mozliwy tylko 1 raz bez doplaty. az sie gotowalem :)
za zaangarzowanie dalbym 9,5/10 jeszcze sie z takim nie spotkalem i dlatego wrocilem 2gi raz i wroce pewnie i 3 :)
oral byl chwile wiec ciezko mi ocenic ale dalbym 6/10 standard bez rewelacji

klasyka, przyjemnie jeczy, pomrukuje, czeste zmiany pozycji, jest sie panem w lozku:) choc jak dla mnie juz dziewczyna zbyt luzna
dalbym 7/10

generalnie polecam! choc nie mam porownania w wieloma divami wiec trudno mi to ocenic ale jestem bardzo zadowolony

figura 7/10
twarz 9/10
biust 5/10
oral 6/10
klasyk 7/10
anal - pytalem sie ale niestety nie swiadczy tej uslugi

bombowiec

bombowiec

bombowiec

• +users
  • 3754 postów

niestety tylko raz mozna dokonac sposcizny materialu genetycznego. 2 gi raz podobno za doplata.

To ktoś Cię w ch... zrobił, ja normalnie bez marudzenia miałem 2 razy za 100zł :)

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych