Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Puławska 43 m 1, Private-Lux*** 848-99-99

* * * * - 8 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
313 odpowiedzi w tym temacie

leonardo900

leonardo900

Stary wyjadacz

• +users
  • 425 postów

Witam

Był ktoś ostatnio w przybytku i może pochwalić się co tam na dzień dzisiejszy słychać i czy warto się wybrać?

Pozdrawiam

R E K L A M A

Fifinho
Re: Puławska 43 m 1, Private-Lux*** 848-99-99

Fifinho

Praktykant

• +users
  • 45 postów

Witam,

Byłem tam kilka razy, ostatni raz pewnie jakoś w sierpniu, od pewnego czasu urzędowała tam tylko Sylwia, mimo że ogłoszenie Iwonki było i jest nadal aktywne. Cena 150zł, FWG i jeden spust. Moim zdaniem za 150zł z Sylwią warto. Beata prawdopodobnie już nie pracuje (chyba nawet nie ma ogłoszenia).

Jeśli tam zawitasz to napisz proszę jak to wygląda na ten moment, zwłaszcza czy pojawiła się Iwonka. Aha, i zadzwoń lepiej zanim w ogóle wyjdziesz z domu, Sylwia coś mi wspominała o jakimś planowanym urlopie.

Ogłoszenie Sylwia:

https://odloty.pl/pl...wia/182892.html

tel: 511-381-511

Ogłoszenie Iwonka:

https://odloty.pl/pl...taty/56717.html

tel: 506-282-999

Użytkownik Fifinho edytował ten post 06 wrzesień 2017 - 19:35

leonardo900

leonardo900

Stary wyjadacz

• +users
  • 425 postów

Witam

Czy ktoś wie czy lokal jeszcze istnieje?, bo strona internetowa zniknęła. Na odlotach niby ogłoszenie jest, ale dodzwonić sie nie idzie, no chyba że ja mam takiego pecha :zeby: .

Pzdr

Fifinho

Fifinho

Praktykant

• +users
  • 45 postów

Witam szwagra,

Byłem pary razy u Sylwii w tym przybytku (wśród ostatnich postów w tym wątku kilka moich, w tym standardowa ocena), ostatni raz byłem jakoś późną jesienią - przyjmowała tylko Sylwia - odbierała telefony z ogłoszenia swojego i Iwony. Kręciła się tam czasami jakaś inna laska (nawet niezła) ale nie w stroju służbowym i nie oferowała swoich usług.

Z uwagi że była tam jedna laska, bardzo możliwe że akurat ma urlop i jest pusto. Kiedyś nawet wspominała mi o jakiś planach urlopowych więc pewnie nie siedzi tam codziennie (a właściwie od poniedziałku do soboty, w niedziele było nieczynne).

Swoją drogą zastanawiałem się kiedyś czy i kiedy lokal zostanie zamknięty - bywając tam odniosłem wrażenie że czasy świetności ma za sobą.

Bulldog3

Bulldog3

Weteran

• +users
  • 594 postów

Swoją drogą zastanawiałem się kiedyś czy i kiedy lokal zostanie zamknięty - bywając tam odniosłem wrażenie że czasy świetności ma za sobą.

Czasy świetności to ten lokal miał za sobą w latach 2009-2010 :oczko: Ja zacząłem odwiedzać ten przybytek w roku 2008 i z początku było naprawdę bardzo fajnie ze względu na wyjątkowo niskie ceny i fajne laski (wielkie pozdro dla przepięknej i przemiłej Zuzi  :dziekuje: ). Później, z każdym miesiącem było już tylko słabiej, a pod koniec zdarzało się, że całowało się w klamkę bo nikogo nie było, albo była jedna laska przez kilka tygodni (buziaki dla wysokiej Wiktorii). Dziwi mnie to, że ten lokal jeszcze istnieje biorąc pod uwagę jak ogromna jest konkurencja na rynku warszawskim...

leonardo900

leonardo900

Stary wyjadacz

• +users
  • 425 postów

Tylko o która Ci Zuzie chodzi?, bo z tego co kojarzę były dwie i obie czarnule :zeby: , pierwsza która tam pracowała często miała zaplecione warkoczyki i tatuaż na lewym ramieniu, a druga była dużo młodsza z prostymi włosami do ramion i nie pracowała tam za długo. Wysoka Viki też fajna laska, ale kiedy urzędowała tylko ona, to te czekanie w kolejce na pokojach było śmieszne i wymagało dłuższej rezerwacji swojego czasu :zeby:

Mógłby ten lokal dalej funkcjonować tak jak kiedyś i w podobnych cenach, bo nie mogę złego słowa na niego powiedzieć, jak i na wszystkie laski u których tam byłem i nigdy nie zaliczyłem wtopy.

Pzdr 

Użytkownik leonardo900 edytował ten post 27 marzec 2018 - 14:07

Bulldog3

Bulldog3

Weteran

• +users
  • 594 postów

Ta druga to lipa była z tego co pamiętam :oczko: Zuzia z warkoczykiem i tatuażem - moja pierwsza miłość :zeby: Matko jaka ona była pozytywna, wesoła i piękna dziewczyna :) Będę ją wspominał do końca swoich dni - bardzo wiele jej zawdzięczam, to ona mnie wprowadziła w burdelowy świat i pokazała, że seks za pieniądze może być równie ciekawy jak z własną kobietą :oczko: Wysoka Wiki też była fajna, miała zajebistą figurę, ale chyba była trochę styrana przez życie - a przynajmniej takie miałem wrażenie... Sporo lasek zaliczyłem w tym burdelu i mam do niego wielki sentyment - tam rozpocząłem swoje przygody za hajs. Pamiętam również taką fajną Ukrainkę blondynkę, która tam pracowała przez chwilę i taką jeszcze jedną Polkę, która zjawiła się tam na chwilę - też blondynka w kręconych włosach. Potem byłem kilka razy i całowałem klamkę i na tym zakończyłem swoją przygodę w Private-Luxie :oczko: Swego czasu najlepszy z najtańszych burdeli w Wawie :zeby:

koliber

koliber

Bywalec

• +users
  • 180 postów

Wiki była świetna
modelka i jak się nie traktowało Jej po chcamsku można było fajnie pogadać i nie tylko :)
niestety problem z alko zrobił swoje.
niedawno pojawiała się na odlotach ,ale już mocno zmęczona życiem

Fifinho

Fifinho

Praktykant

• +users
  • 45 postów

Mały update - przybytek jednak działa, kolega, który jakiś czas temu pocałował klamkę musiał trafić na urlop Sylwii - jedynej Diwy która tam teraz urzęduje (moja standardowa opinia o Sylwii kilka postów wyżej).

Deicide

Deicide

Praktykant

• +users
  • 26 postów

Byłem dziś. Nie rozmawiałem przez telefon, wszedłem prosto z ulicy. Przywitała mnie ładna zgrabna panna, młoda, dałbym 8/10, cycki małe. Rozliczenie przed, 150 zł, łazienka nie jest obowiązkowa. Byłem tam po akcji - przydałyby się schludniejsze ręczniki, poza tym ok, jest żel. Pokój 9/10, duże wygodne łóżko, gra muzyka. Pani dość zaangażowana, dla szybkich bez problemu jest drugi spust w cenie. Francuz w cenie jest w gumie, mi brała płytko, o gg nie dopytywałem. Możliwy jest też masaż, nie skorzystałem. Myślę, że w cenie 150 jak najbardziej warto i odwiedzę jeszcze nie raz.

dziki24

dziki24

Praktykant

• +users
  • 33 postów

hej panowie spółdzielnia jest czynna 24 h ? 

i jeszcze jedna prośba jak tam trafić bo ostatnio byłem w okolicy lecz pod adresem puławska 43 znalazłem pawilony handlowe bezpośrednio przed Decathlonem  ps. tak wiem jej pełny adres to 43/1 rozumiem że to okoliczny blok z osiedla ?

sorry może za głupie pytania ;)

ale moja znajomość Piaseczna jest pratycznie żadna a navi podprowadziło mnie pod powyższe 

pozdrawiam 

honey4you

honey4you

GarsoManiak

• +users
  • 1098 postów

ale to nie jest w Piasecznie :hihi: :hihi: ..............tylko w  Warszawie :zeby: :zeby:

Fifinho

Fifinho

Praktykant

• +users
  • 45 postów

Puławska 43 mieszkania 1 w Warszawie (numery Puławskiej w Warszawie i Piasecznie dublują się). Jeśli chodzi o godziny, to mi Sylwia mówiła, że jest od poniedziałku do soboty od 10 do 22. Więc nie jest to opcja na nocne wypady.

dziki24

dziki24

Praktykant

• +users
  • 33 postów

no i wszystko jasne :) 

dzięki kolego

ps. dobrze że nie śmigam na taxi sporo bym nie zarobił 

pozdrawiam 

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych