Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Gdzie w Warszawie można spotkać cichodajki?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
84 odpowiedzi w tym temacie

ogier260

ogier260

Praktykant

• +users
  • 18 postów
witam,

jako nowy bardzo proszę o konkretny namiar gdzie w warszawie mozna spodkać fajne dziewczyny,( nie chodzi mi tu o profesjonalistki), ale wiadomo jakie panny ładne, otwarte na seks i bez akcji "myślałam ze ci na mnie zależy" :beee: . . czekam na pare konkretnych odp bo różne opinie padają

brakloginu
Re: Gdzie w Warszawie można spotkać cichodajki?

brakloginu

Świeżak

• user
  • 4 postów
Jako, ze to mój pierwszy post na forum chciałbym przede wszystkim powitać wszystkich szwagrów.

Mam pytanie odnośnie panien za hotelem Marriott. Przechadzałem się tam wczoraj i nikogo nie znalazłem. Czy ktoś się orientuje czy jeszcze tam stoją? I moze w jakich godzinach można je spotkać?

pozdrawiam!

marcel1974

marcel1974

Bywalec

• +users
  • 122 postów
poczytaj tu

http://www.garsonier...zawski-pigalak/

adam103

adam103

Praktykant

• +users
  • 19 postów
Kolego "brakloginu", nie licz na to, że pod Mariottem spotkasz cichodajki (a ich dotyczy ten wątek). Są tam profesjonalistki. Zwykle od zmroku do północy.

domienn

domienn

Weteran

• +users
  • 509 postów
Temat za kurzony, ale bardzo fajny.... jakieś nowe propozycje ? dla mnie dobrym miejscem jest ostatnio Medyk w czwartek, za darmo piwo to i studentki chleją na umór.. ostatnio ze znajomymi tam wychaczyliśmy 3 ukrainki, kiepsko gadały po polsku, ale im chodziło chyba o to samo co nam :) więc nie trzeba było się zbytnio na trudzić.. Jeżeli chodzi o kluby, miejsca takie nowo powstałe United, Exploisen to odradzam, może dużo małolatek ale z 5-6 kolegami zawsze.. więc jak się coś dobrze zagada to awantura murowana bo gówniarze zazdrośni.. a że jak zawsze chodzę z kolegą jest nas dwóch więc nie ma co się szarpać z taką grupą bo mogą krzywdę zrobić.. a tak z ciekawości jak przeglądam fotki kto tam się bawi jakie dupki to i często dziewczyny tzw. nasze cichodajki z czatów i fotki się bawią :) dobra, teraz Panowie na was.. ma ktoś jakaś propozycję gdzie spotkać takie panny na zabawę... ?

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych