Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

spotkanie z czataczy to tylko ściemnianie????

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
130 odpowiedzi w tym temacie

wera908

wera908

Nimfomanka76 to ja

• PersonaNonGrata
  • 16 postów
Witam wszystkich serdecznie ;) . Od dłuższego czasu jestem stałą bywalczynią tego forum, jednak nigdy nie czułam potrzeby pisania postów (być może wynika to z mojej nieśmiałości).
Jednak teraz chciałabym poznać Wasze zdanie na pewien temat.
Więc zacznę od tego, że postanowiłam spróbować "seksu za kasę". Nie ogłaszam się nigdzie, wchodzę jedynie na czat. Rozmawiam z wieloma panami i wiecie co z tego wynika???? Najczęściej nic :laugh: . Rozmowa na czacie, potem telefon, umówienie się. W sumie umówiłam się kilka razy i przejechałam się po Warszawie tylko :). Nie rozumiem tego. Panowie z nickiem "...konkretny...", "...realny...", "...poważny..." okazują się zwykłymi ściemniaczami :).
Ciekawi mnie czy Divy z własnym lokum, ogłaszające się w internecie też mają takie przypadki, że panowie okazują się tylko wielkimi pieniaczami, którzy umawiają się i nie docierają????
Pozdrawiam :blush:

jbnusz
Re: spotkanie z czata

jbnusz

Bywalec

• +users
  • 143 postów
Myśle że miałaś pecha , ale tak samo jak czasami panienki robią sobie jakieś kawały tak samo i faceci. Ja generalnie uważam że robienie sobie takich "dowcipów" świadczy o nieodpowiedzialności, a może facetowi nie odpowiada twoja uroda? i zmywa sie zanim podejdzie.

wera908

wera908

Nimfomanka76 to ja

• PersonaNonGrata
  • 16 postów
Hmmmm, zawsze z góry zakładałam, że mogę się komuś nie spodobać :). To w sumie działa w obie strony. I zawsze zostawiałam sobie i komuś furtkę na zasadzie, że jeśli nie jest ok, to po prostu umówienie się do niczego nie obliguje. Zaznaczam jeszcze raz, że to działa w obie strony :).

PD30

PD30

Praktykant

• +users
  • 15 postów
A moze Twoja oferta nie brzmiala do konca powaznie i "klienci" odebrali to jako swego rodzaju zabawe, nie wiedzac nawet, ze Ty traktujesz to serio?

robertoo

robertoo

El Landrynos

• +uzytkownik
  • 1473 postów
zgadzam sie z werą . słyszałem od wielu panien ze spotkanie sponsora na czacie który przyjedzie na umowione spotkanie graniczy z codem czasami. Nie rozumiem intencji owych panow dlaczego tak robią ale faktem jest ze jest masa "ala" sponsorów.

Fenowmenem dla mnie jest natomaist to ze panowie nie stawiają sie bardzo czesto na spotkanie za free)) słysząłem od paru kobiet z którymi sie spotkałem....TAK TAK ...na czatach urzeduje masa tzw gawedziarzy-erotomanów którzy boją sie spotkan realnych ..a czesciej boją sie kobiet odwaznych i zdecydowanych ....

Alutka

Alutka

Blondyna...

• Baba
  • 2180 postów
Erotomani gawedziarze to malo jeszcze rok, dwa lata temu jak zagladalam na czat, a nie do konca rozgryzlam jakas tam postac no i nierozwaznie podalam swoj nr tel. to musialam sie go szybciej pozbywac niz go nabylam, sapiacy faceci w sluchawke zdecydowanie nie sa w kregu moich zainteresowan :D A sciema zdarza sie wszedzie, czasem ja sie nie stawilam, bo mialam lepza oferte, czasem ktos mnie wy****ł w powietrze, life is brutal, na szczescie juz nie musze z tego nieszczesnego czata korzystac :oczko: i jestem very happy z tego powodu ;) Pozdrawiam moich wielbicieli :blush:

PS chyba mam dzis dobry humor czego wszystkim forumowiczom, adminom, i modom zycze rozwniez :blush: :blush:

wera908

wera908

Nimfomanka76 to ja

• PersonaNonGrata
  • 16 postów
PD30, moja oferta chyba brzmiała poważnie skoro panowie dzwonili kilkakrotnie potwierdzając chęć spotkania. Tak przynajmniej mi się wydawało. Jednak wygląda na to, że się myliłam :).

Mimo wszystko proszę w dalszym o odpowiedź, czy Divom z lokalem też się przytrafiają takie "wpadki"??

kami

kami

Matka wszystkich i wszystkiego :)

• JEDYNA
  • 31829 postów
Ja Ci odpowiem jak to było kiedyś ze mną jak zaczynałam nieśmiało na czacie szukać sponsora - świeżynka wtedy byłam i życie mnie mocno dupnęło, ale nie o tym mowa, więc z tych "poważnych czatowych" gadających sponsorów 98% robiło mnie w tak zwanego kutasa :D i nie przyjeżdżało na spotkanie.
To chyba u nich normalne - lubią bić w klawisze i siedzieć przy biurku zamiast ruszyć dupę i się zabawić.
Co do spotkań w mieszkaniach, to już mniejszy odsetek jest takich co dzwonią, umawiają się i nie przychodzą ale jednak jest ... też zawsze zastanawiałam się po co to robią?
Boją się czy cholera wie co ?

31MEZCZYZNA

31MEZCZYZNA

Otrzaskany

• +users
  • 76 postów
:huh: A może wyznają zasadę, że lepiej gonić króliczka niż złapać go ? :laugh: :laugh: :laugh:
Ja tam wolę łapać króliczki :huh:

wera908

wera908

Nimfomanka76 to ja

• PersonaNonGrata
  • 16 postów
Hmmm, Kami, a może oni w ten sposób próbują się dowartościować??? Chodzi mi o to, że zakompleksiony facecik za biurkiem może poczuć się przez chwilę niewiadomo jakim krezusem, którego stać na wynajęcie "panienki"? Bo to chyba tylko o kompleksy jakieś chodzi, ale to oczywiście tylko moje skromne zdanie.

wera908

wera908

Nimfomanka76 to ja

• PersonaNonGrata
  • 16 postów
31MEZCZYZNA, wchodzę na czat nie jako "króliczek". Mam wyraźny dla każdego nick i nie szukam "Łowcy". Daję jasno do zrozumienia czego oczekuję i spodziewam się, że zostanę zrozumiana. Jeśli chcę się zabawić w "króliczka" to idę na dyskotekę. Tylko wtedy zawsze pozostaje pytanie czy ja jestem wtedy "króliczkiem" czy ktoś inny....

strazakmiejski

strazakmiejski

Bywalec

• +users
  • 187 postów
na dluzsza mete ta dyskusja nie ma sensu - zawsze znajda sie pacany, ktore beda wydzwaniac po to, by podniesc samoocene.
zawsze znajdzie sie na czacie pare lasek ( zwykle nastoletnich), ktore szukajacego wystawia do wiatru.
i nie widze wyjscia z tej sytuacji...

31MEZCZYZNA

31MEZCZYZNA

Otrzaskany

• +users
  • 76 postów
Wera - kobieto droga ! nie chodziło mi o Ciebie (bo to zaznaczyłaś że jesteś konkretna) chodziło mi raczej o tych Twoich niby sponsorów !

czarnamamba

czarnamamba

Otrzaskany

• +users
  • 57 postów
;) Mysle ze dotyczy to nie tylko czata czy dziewczyny na mieszkaniu ale ogloszen wogole.Zdarzylo mi sie juz kilka razy ze pieknie sie pisalo wszystko cacy umowione spotkanie i.....na tym koniec cisza :|

Alutka

Alutka

Blondyna...

• Baba
  • 2180 postów

też zawsze zastanawiałam się po co to robią?
Boją się czy cholera wie co ?

98%..duzo, mialam chyba wiecej szczescia, albo bylam cwansza od nich :D
Czy sie boja? Nie boja sie. Czesto jest tak ze pisze Ci taki delikwent" hej, przepraszam, ze nie przyszedlem ale cos mi wypadlo, ale moze poswintuszymy przez tel?" a ja na to swintuszyc przez tel mozesz sobie sam ze soba, zegnam ozieble z domieszka ironii" fakt ze kilka razy stracilam bo chcieli nawet przelewac na konto a ja nie i nie, bo nie wierzylam :D potem przyjezdzal i mowi "ale ty glupia jestes albo za bogata kasa ci sie sama pcha a ty sie boczysz" a skad mialam wiedziec, ze nie sciemnia? :D

robertoo

robertoo

El Landrynos

• +uzytkownik
  • 1473 postów
aj widze rozwiązanie strazaczku: OSTRA SELEKCJA i nie napalanie sie zbytnie na złowiony kontakt..

Dogłebnie sprawdzic na wszelkie mozliwe sposoby i umowic w takim miejscu zeby w razie ewetualnej sciemy nie miec daleko do domciu )))

wera908

wera908

Nimfomanka76 to ja

• PersonaNonGrata
  • 16 postów
robertoo :)
też na to wpadłam :), tylko, że jednak ma się to nijak do rzeczywistości :). Po prostu teraz umawiam się w pobliżu domu i najwyżej robię po drodze zakupy. Tylko, niedługo skończy mi się miejsce w szafkach na zapasy :P

denis304

denis304

medio tutissimus ibis

• Moderator
  • 4794 postów
Sponsorzy "na-niby" to zbieraczej fotek i koniobicy czatowi. :beee: Dla mnie sprawa prosta.

robertoo

robertoo

El Landrynos

• +uzytkownik
  • 1473 postów
wera - ma sie sporo do rzeczywistosci gdyz sam sie umawiam z takimi kobietami od czasu do czasu ...i powiem ci ze juz dawno nie zdarzyło mi sie ze jakas mnie wystwiła- trening czyni mistrza :oczko:

PS . sa i dobre strony werka tego twojego latania - troche sportu i swiezego powietrza nikomu jeszcze nie zaszkodził :P

babcia

babcia

Pleciuga

• PersonaNonGrata
  • 3352 postów
zgadzam sie z denisem :D tylko jedno w kolko : przyslij fotke, nie taką .... bardziej rozebrana ... pokaż co masz etc etc. albo "moze postekasz mi przez telefon" . sprawa prosta :D powalone zboki :laugh: Jak ktos jest poważnie zaintersowany to nie marnuje czasu obojga :D

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych