Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Danusia, Krysia 510-068-178 798-230-652Okolice Bartoszyc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Evilek16

Evilek16

Praktykant

• +users
  • 29 postów
Numer telefonu: 510-068-178 798-230-652
Cześć jako po przeszukaniu forum brak dokładnej opinii o pani z ogłoszenia postanowiłem założyć oddzielny temat i zaryzykować odwiedzajac panią.

https://www.roksa.pl...se/pokaz/185200
https://www.roksa.pl...se/pokaz/192231

Klasyfikacja:
Lokalizacja:Dzietrzychowo wiocha koło senpopola stary budynek mieszkanie nad sklepem „abc”

Lokal: 1/10 stary budynek mieszkanie również brak prysznica tylko wanna z której nie można korzystać bo jest w nim woda do spuszczania wody w toalecie po zrobieniu potrzeby.

Panna: 2/10 dwa za to ze jest nic więcej śmierdzi od niej w pozycji od tylu nie idzie wytrzymać z zapachem odrazu się wycofałem

FBG: 5/10 bo bez gumy i przykłada się lecz nie trwa to za długo

Akcja: 2/10 na samym początku już mówi to zostaje tu nie można i ogólnie jak wyjdzie do drugiego pokoju gada sama do siebie. Wydawało mi się ze widziałem ze ma na telefonie coś posypane ale nie widziałem czy to wzięła dlatego nie chce pisać ze coś bierze

Ogólnie: 0/10 wyszedłem po 10 min dłużej nie było sensu zapach po rozebraniu był nie do zniesienia w jakimś temacie widziałem ktoś wspominał o zapachu lecz nie było oddzielnego tematu dlatego zaryzykowałem.

Czy wrócę?. Nie ma takiej opcji szkoda pieniędzy.
Czy polecam?. Nie polecam brak higieny śmierdzi stęchlizną i baba chyba się nie myje omijać odwiedzać inne milfy chodź ich u nas brak.

R E K L A M A

prozac
Re: Danusia, Krysia 510-068-178 798-230-652

prozac

Pleciuga

• Moderator
  • 3315 postów
Wiadomość automatyczna

Ten temat został przeniesiony z "DZIEWCZYNY .:. POLSKA (wasze opinie)Warmia i MazurySamopomoc warmińsko-mazurska" do "DZIEWCZYNY .:. POLSKA (wasze opinie)Warmia i Mazury".

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych