Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Mała PsotkaJakieś info na temat tej Divy ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

XaweryPL

XaweryPL

Świeżak

• user
  • 5 postów
Numer telefonu: 722-263-250

https://www.roksa.pl...se/pokaz/569100

Będę wdzięczny za ew. info dotyczące tej Panny. Całkiem fajnie się prezentuje. Ktoś może korzystał ? 

R E K L A M A

igiel1
Re: Mała Psotka

igiel1

Praktykant

• +users
  • 16 postów

Witam wszystkich. Nie wiem dlaczego nikt tej dziewczyny jeszcze nie opisał chociaż jest już ona w K-K trochę czasu. Szkoda panowie , że tak się zachowujecie.

Ja odwiedziłem pannę we wtorek 16.10 długo się zastanawiałem i czekałem na jakieś opinie ale jak widać na niektórych nie ma co liczyć. Ustawka standard na dwa telefony jakoś nie było problemu żeby się dodzwonić. Miejscówka na Stalmacha to nie opisuję bo wszyscy zainteresowani chyba znają. Panna wiek 30-33 lata, przesz tel mocno zachrypnięta ale po chwili ma normalny głos to chyba przez papierosy, na żywo też bez rewelacji z twarzy taka zwyczajna dziewczyna nie oglądną bym się za nią na ulicy nawet jakby była w mini, figura nic specjalnego zero tyłka i strasznie chude nogi, ma kawałek brzucha jedynie biust fajny dopóki jest w staniku. Chciałem pobawić się fajnymi cyckami więc zostałem zapłaciłem i do akcji. Lodzik bez gumy taki sobie był bo był, bez pocałunków, dwa finisze o anal nie pytałem bo mnie nie kręci. Figurę dziewczyna ma dziwną, piersi trochę wiszące i taki nie jędrne nie wiem jak to opisać takie woreczki z wodą jak naciśniesz to woda ucieka spod ręki byłem bardzo zawiedziony, byłem u starszych kobiet i miały jędrniejsze. Seks byle jaki dziewczyna zamyka oczy, odwraca głowę na bok i leży jak kłoda albo zwłoki i czeka aż skoczysz widać że chce żeby to był już koniec. po wszystkim uśmiecha się i zachęca do drugiego razu po chwili miałem przez to mieszane uczucia. Rozmowna też nie jest jak o coś zapytasz to odpowie i tyle, jak coś mówisz to słucha i tylko mhm mhm. Ucina na czasie bo po 45 minutach powiedziała że czas nam się skończył. Jak dla mnie szkoda kasy nie była to typowa wtopa zapłać i spie...aj, 100 złotych to byłaby dla niej uczciwa cena 170 to dużo za dużo. Wizytę i samą dziewczynę oceniam na 4 w skali 1-10 szkoda bo na zdjęciach nieźle się zapowiadała. Nie polecam. Jeszcze tu wrócę ale na pewno nie do tej dziewczyny. 

Ma jeszcze jedno ogłoszenie Nikita https://www.roksa.pl...se/pokaz/591098

Użytkownik igiel1 edytował ten post 18 październik 2018 - 23:12

brzuchomowca
Re: Mała Psotka

brzuchomowca

Bywalec

• +users
  • 170 postów

Na Stalmacha w KK to stara agentura , nic specjanego się nie znajdzie.Czuwaj.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych