Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Śliczna Lilka vel Seksowna pokusa itp. 516-979-891 i 516-867-363Panna ze Słonecznej

* * * - - 2 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

EskanderX

EskanderX

Praktykant

• +users
  • 15 postów
Numer telefonu: 516-979-891 i 516-867-363

Umawiając się z inną panną w przybytku rozkoszy na ulicy Słonecznej natrafiłem na pewną blondynę. Ponieważ zdecydowałem się zostać i bliżej zapoznać z Divą, opiszę tutaj wrażenia i spostrzeżenia.

516-867-363 Seksowna pokusa

https://www.roksa.pl...se/pokaz/549088

516-979-891 Sliczna Lilka, taka jestem

https://www.roksa.pl/pl/anonse/pokaz/549084

https://www.roksa.pl...se/pokaz/555668

Na początku wspomnę, że przed założeniem tematu googlowałem numery telefonu i były one w przeszłości używane przez prawdopodobnie inne panny. Dlatego też dla jasności informacji zakładam nową teczkę.

O ustawce nie ma co wiele opowiadać. Po otwarciu drzwi ujrzałem Bohaterkę tematu, która wyjaśniła mi, że koleżanka, z którą się umówiłem miała inne plany (bardzo nieładnie postąpiła), ale żebym się nie martwił bo mogę zostać z nią :P . Nie chciało mi się ani wypijać szklanki zimnej wody, ani wydzwaniać po innych pannach, więc zostałem. 

Lokal - mocno przeciętny, jakbym tam mieszkał to pomyślałbym o większym remoncie łazienki, no ale przecież przyszedłem w innym celu :oczko:.

Panna - blondyna z warkoczem i w okularach. Wiek 30+, Diva zwykła, raczej nie wyróżniająca się niczym. Nawet cycek średni. Podejście do tematu takie do bólu profesjonalne -wiadomo po co tu jesteśmy, więc To zróbmy. Brak jakiejkolwiek namiętności i spontaniczności.

Spotkanie - półgodzinna klasyka - Lilka vel Pokusa zrzuca ciuchy i przystępuje do akcji. Lodzik w gumce(sama ubrała penisa, ale i ja tak preferuję) całkiem przyjemny, jakby popieściła mnie dłużej to by skończyła(a u mnie w oralnym to nie jest takie oczywiste). Potem przechodzimy do seksu, jest klasyka i jest jeździec. W tej drugiej pozycji Diva przybrała taką nieco żabią pozycję - kucając nade mną i zapierając się wyprostowanymi rękoma. Tutaj jenców nie brała, jechała ostro, co rusz szturchając cipką sterczącego kutasa. Miałem jeszcze inne plany, ale jej determinacja spowodowała moją prędką kapitulację. Spuściłem się do gumki. Z pewnością chciała mnie szybko skończyć i tak też uczyniła.

I to by było na tyle, jeśli chodzi o samą akcję.

W rozmowie Diva zaznaczyła, że za dopłatą wykonuje rożne specjalne usługi w stylu piss itp. Nie skorzystałem, ale ma dosyć szeroki repertuar i gdyby ktoś był zainteresowany to przekazuję informację.

Na pewno też adres jak i pannę można polecić wszelkiej maści hazardzistom i wielbicielom niespodzianek - nigdy nie można mieć pewności, na którą z panienek się trafi. :oczko:

W lokalu na panów spragnionych niemoralnych uciech cielesnych, czekają też Czarnulka vel subtelna Ania (itp) oraz chyba młoda blondynka, Płomienna?

Pamiętaj o poprawnym formacie numeru i o wstawianiu go do tytułu.

Użytkownik konradwallenrod edytował ten post 18 wrzesień 2018 - 21:32

R E K L A M A

bruneisultan
Re: Śliczna Lilka vel Seksowna pokusa itp. 516-979-891 i 516-867-363

bruneisultan

Świeżak

• user
  • 7 postów

jest tam jeszcze ta miejscówka na słonecznej 83b?

EskanderX
Re: Śliczna Lilka vel Seksowna pokusa itp. 516-979-891 i 516-867-363

EskanderX

Praktykant

• +users
  • 15 postów

Lokal opisany powyżej znajduje się na ulicy Słonecznej 7x.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych