Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Cycata Agnieszka 516-560-825nie polecam

- - - - - Łódź

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

hartmannn

hartmannn

Świeżak

• user
  • 6 postów
Numer telefonu: 516 560 825

Nie udało mi się nić znaleźć, więc zakładam nowy temat - Cycata Agnieszka

link https://www.roksa.pl...se/pokaz/405228

zacznę od początku - łatwa ustawka, lokalizacja cieszkowskiego 22/24

lokal to stary blok przypominający trochę kamienicę, a wejść trzeba na samą górę. W środku słabo, łazienka jeszcze w miarę, ale pokoik to jakaś klaustrofobiczna klita z łóżkiem (a raczej tapczanikiem) dla co najwyżej 1 niedużej osoby.

skuszony fajnymi zdjęciami i pochwałami z roksy postanowiłem od razu umówić się na 2 godziny (przystępna cena - 120 zł za godzinę) i tak się telefonicznie stało. Po wejściu na górę lekki szok - to nie jest osoba ze zdjęć (może kiedyś panna tak wyglądała, choć mam co do tego spore wątpliwości). W realu dużo gorzej niż na zdjęciach, choć biust naprawdę fajny.

Po wejściu z góry rozliczenie - daję 250 zł i nawet nie ma propozycji wydania reszty (nie chodzi mi o 10 zł tylko o przyzwoitość ze strony panny). Agnieszka od razu startuje z propozycją żebym coś tam dopłacił i będzie ona i koleżanka. Z racji, że nie operuję gotówką tylko kartą powiedziałem że nie mam więcej gotówki. Na co Agnieszka proponuje, by w cenie 250 zł była ona i jej koleżanka na 1 godzinę. Miałem pewne obiekcje (koleżanki nie widziałem, a na Agnieszkę zdecydowałem się z uwagi na kobiece kształty i duży biust) ale mnie przekonała, żebym się nie martwił, że koleżanka jest ok. Więc się zgodziłem - mój błąd.

Po wyjściu z łazienki przyszły obie - koleżanka zdecydowanie nie w moim typie, niska płaska... Pożałowałem, ale nie chciałem już tego odkręcać. Koleżanka zdjęła górę i ukazały się... piegi. Agnieszka ma fajny biust i chyba tylko to w niej jest fajne -  tyłek jak u faceta i w ogóle jakaś szeroka w barach. (ewidentnie nie tak wyglądają zdjęcia)

Po wystrzale okazało się że to już koniec (Agnieszka stwierdziła, że jak jest 1 godzina, to jest 1 strzał - anons na ten temat milczy). W sumie moja wina, że nie dopytałem wcześniej, ale dlatego chciałem 2 godziny, żeby się nie spieszyć, powoli i żeby mieć więcej niż 1 podejście. A ta koleżanka od razu zabrała się do robienia loda. Nic subtelności.Totalnie nie tak jak chciałem by to wszystko wyglądało. W sumie wyszedłem przed czasem.

Podsumowując - zdjęcia nie odpowiadają realowi, Agnieszka to cwaniara (pewnie jakbym chciał tylko 1 godzinę to nie miałaby pola do kombinowania)

cyferki:

ustawka 10/10 (jedyne co było ok)

lokal 5/10 (ciasno, małe łóżeczko)

panna 3/10 (za fajny biust, ale co do reszty - nie ta osoba co ze zdjęć, uroda - raczej brak, nie mój typ, mimo że ta na zdjęciach już tak)

umiejętności 5/10

atmosfera 3/10 (dziewczyny, zwłaszcza ta koleżanka próbują być miłe, ale zwłaszcza od Agnieszki czuć takie cwaniactwo byleby ściągnąć kasę i się nie napracować)

na pewno więcej nie wrócę (jeśli ktoś lubi drobne dziewczyny, to ta koleżanka ewentualnie może być) jak ktoś chce wejść i od razu obciąganie i rżnięcie, to może byłby zadowolony

a na koniec chwila marudzenia ;) wkurwiające jest bycie saperem, zwłaszcza jak trafiasz na wielką minę...

Użytkownik hartmannn edytował ten post 13 wrzesień 2018 - 21:19

R E K L A M A

nasiertransport
Re: Cycata Agnieszka 516-560-825

nasiertransport

Praktykant

• +users
  • 24 postów

Ale chwała Ci za to, taki nasz los.

i tobie chwała .....

10% i 14 dni urlopu za pierdy nie na temat

To dział opinii nie ma tu spamu