Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Dopisywanie nowych kont i nr telefonów do kartotekAktualizacje kartotek div

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

lolekzaganiacz

lolekzaganiacz

Świeżak

• user
  • 5 postów

Zakładam temat bo informacji nie znalazłem w regulaminach i FAQ a spotykam się na forum z różnymi (sprzecznymi czasem) zachowaniami moderacji.

Otóż chodzi o sytuację, gdy szukamy jakiejś divy, która ma kilka ofert np na Roksie, kilka numerów, ale np nie znajdujemy jej po numerze telefonu, po ID z kilku ofert, a np tylko z jednej z nich. Rozpatruję przypadek, gdy mamy pewność, że to dana diva - kartoteka się zgadza. 

Czy w takiej sytuacji wolno dodać komentarz do kartoteki z nowymi danymi, tj. nowe numery telefonów, nowe ogłoszenia?

Pytanie wydaje się dość istotne, bo widziałem wiele kartotek, gdzie mamy kilka opisów i kilka komentarzy z aktualnymi ofertami/numerami. Ale też sam chciałem uaktualnić taką kartotekę i dostałem ostrzeżenie:

Ostrzeżenie! (dodane przez: maxxim)
Gdyby ostrzeżenia miały być publicznie widoczne, byłyby. A nie są.

Co ciekawe wpis wyżej od mojego - także z aktualizacją linków (bez aktualizacji numeru) takie ostrzeżenia nie otrzymał. Zatem moim zdaniem dobrze by było, aby był jakiś standard w takich przypadkach, żeby było wiadomo co robić, a czego nie. 

Ja np osobiście wolę, gdy kartoteki są aktualne, dzięki temu szukanie jest dużo łatwiejsze, szybsze. Ale jeśli mam dostawać ostrzeżenia, to nie będę tego robił.

Użytkownik maxxim edytował ten post 31 sierpień 2018 - 15:56

R E K L A M A

marco111
Re: Dopisywanie nowych kont i nr telefonów do kartotek

marco111

Pleciuga

• Moderator
  • 3070 postów

Czego nie rozumiesz? Nie masz tutaj jakiegokolwiek dorobku, nie napisałeś ani jednej regulaminowej opinii i zabierasz się do śledzenia divy wędrowniczki? Ogarnij się, a o nasze standardy nie musisz się troszczyć. 

lolekzaganiacz

lolekzaganiacz

Świeżak

• user
  • 5 postów

Czego nie rozumiesz?

Tego czy można aktualizować kartoteki czy nie.
Wydaje mi się, że jasno to opisałem. Chcę tylko jasnej sytuacji, żeby uniknąć niepotrzebnych warnów oraz zbytecznej pracy administracji i użytkowników.

Nie masz tutaj jakiegokolwiek dorobku, nie napisałeś ani jednej regulaminowej opinii i zabierasz się do śledzenia divy wędrowniczki?

Czyli nie można bez dorobku. To dopiszcie może w regulaminie, że "śledzenie div wędrowniczek" wymaga tak samo 7 wiadomości jak z zadawaniem pytań, czy X recenzji. Wtedy nie będzie niedomówień, postów które trzeba moderować, dawać ostrzeżeń. Ani podobnych tematów jak ten, które jak widać są dla Was irytujące.

Mangusta

Mangusta

Innocence proves nothing

• Inkwizytor
  • 13568 postów

I jesteś tu pierwszy raz kolego... zalogowany 20-08-2018 ? :russian: Śmierdzisz mi klonem... :coffee:

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych