Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Rozkoszna tel. 798-397-2713 Maja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

onzg

onzg

Praktykant

• +users
  • 35 postów
Numer telefonu: 798-397-271

https://www.roksa.pl...se/pokaz/460254

Nazwa ogłoszenia na roksie Rozkoszna

Stawka 200 pln za godzinę, kasa płatna na początku.

Według ogłoszenia oferuję: sex klasyczny, oral, hiszpan, delikatne pocałunki

Ogłoszeni jedno na roksie dodzwoniłem się za pierwszym razem. Podała adres apartamentu w Zielonej Górze ul. Konstytucji 3 Maja samo centrum. Wejście dyskretne, ale trzeba się naszukać właściwych drzwi, lokal w starej kamienicy.

Do wyglądu nie ma co się czepiać może się podobać. Zdjęcia na roksie może trochę podrasowane, ale dla mnie wygląd był ok, nie za gruba nie za chuda w sam raz, cycek spory.

Warunki sanitarne jeżeli chodzi o ręczniki duży minus dwa duże mokre. Panna była w lokalu z koleżanką to chyba one i wszyscy szwagrowie tych dwóch ręczników używają. Dla mnie to duży minus mogły by sobie kupić kilka sztuk w markecie.

Sama akcja słabo Diva nie pozwala na nic oral w gumie, ale mi to nie przeszkadza tylko, że to raczej było walenie konia ręką. Pocałunków nie ma, minet, lizania i tak dalej nic tych rzeczy. Można tylko z cycki połapać. Niechętnie zmienia pozycję, cały czas ręką sprawdza czy guma jest na miejscu. Więc był to szybki spust i koniec spotkania.

Oceny:

Konta, umówienie się 10/10

Lokal: 5/10 za brak ręczników

Diva wygląd 7,5/10

Oral 1/10 bo był

Sex 3/10

Całość atmosfera 3,5/10

Jak dla mnie jednorazowe spotkanie. Na plus tylko wygląd reszta poniżej oczekiwań.

R E K L A M A

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych