Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Młoda nowa 19, ul. Odrodzenia, 669-114-150

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Marek2122

Marek2122

Praktykant

• +users
  • 36 postów
Numer telefonu: 669-114-150
Witam całkiem ciekawe ogłoszenie pojawiło się na koszalińskiej roksie:

https://www.roksa.pl...se/pokaz/573958

Ktoś był ? Jakieś opinie ? Nie znalazłem nic na garso

R E K L A M A

Lujan
Re: Młoda nowa 19, ul. Odrodzenia, 669-114-150

Lujan

Praktykant

• +users
  • 30 postów
Koleżanka wróciła. Nikt się nie wybrał jeszcze?

Lujan

Lujan

Praktykant

• +users
  • 30 postów
Kusila, kusila i skusiła. Przyjmuje przy ul. Odrodzenia.
Ja jestem mega zadowolony że spotkania, super atmosfera, panna że zdjęć. W 15min fbg i seks.
Pani nie patrzyła na zegarek, wiek się zgadza, zdjęcia również.

Dawno nie trafiłem tak dobrze w Koszalinie, dla mnie 10/10.

as79

as79

Weteran

• Moderator
  • 883 postów
Wiadomość automatyczna

Ten temat został przeniesiony z "DZIEWCZYNY .:. POLSKA (wasze opinie)Szczecin - miasto Katarzyny II i okoliceSamopomoc zachodniopomorska" do "DZIEWCZYNY .:. POLSKA (wasze opinie)Szczecin - miasto Katarzyny II i okolice".

siriuz

siriuz

Świeżak

• user
  • 9 postów
Numer telefonu: 669-114-150
https://www.roksa.pl...se/pokaz/573958
https://www.roksa.pl...se/pokaz/582004

Nikola jak o sobie mówi, przyjmuje na Odrodzenia. Dziewczyna ze zdjęć, bardzo ładna, szczupła, wysoka. Wiek zdecydowanie się zgadza. Czysta, pachnąca, dość komunikatywna i w przeciwieństwie do większości koleżanek po fachu potrafi też zabawić rozmową a nie tylko ciałem. Uśmiechnięta, zero kapryszenia i wydziwiania - bez względu czy weźmiesz 15, 30 czy 60 minut - usługa jest zawsze taka sama i różni się wyłącznie czasem. Dziewczyna ma kolczyka poniżej wargi i na ciele sporo tatuaży które na zdjęciach z roksy zostały wyretuszowane.

Budynek nowy, mieszkanie ładne i schludne. Czysto. Łazienka w dość wysokim standardzie. Ręcznik czysty i suchy. W mieszkaniu jest mały piesek ale oprócz kilku szczeknięć przy wchodzeniu to później jakby go nie było. Na mieszkaniu jest też inna dziewczyna - niestety nie wiem jaka (słyszałem wyłącznie odgłosy rozmowy podczas pobytu w łazience).

Pokój rozkoszy spory, łóżko duże i bardzo wygodne. Laska każe się położyć i od razu zabiera się do ostrego obciągania. Zna się na rzeczy. Zero chaczenia zębami, lodzik solidny, głęboki, z delikatnym dotykaniem jajek. Do tego to spojrzenie od czasu do czasu prosto w oczy - widok bezcenny. Można dotykać i pobawić się ciałkiem. Całość bardzo zadbana, zero sadła, nic nie wisi, wszystko jędrne. Cycki i pośladki cudowne w dotyku. Seks - laska odmawia na jeźdźca ze względu, że coś tam ją jajniki bolą, ale cała standardowa reszta pozycji jest w pełni dostępna. Wybrałem opcje od tyłu i widoki są nieziemskie. Podczas rżnięcia laska pięknie pojękuje. Sama rusza biodrami i ładnie pracuje tyłeczkiem. Spust jest ponoć możliwy do buzi ale było mi tak dobrze że postanowiłem skończyć od tyłu.

Po wszystkim miła i sympatyczna rozmowa. Nie pogania i na zegarek też nie patrzy choćby przez chwilę. Na ogromny plus brak dzwoniących telefonów oraz telewizora który jest u innych dziewczyn standardem. Wyszedłem zadowolony i z nastawieniem, że wróce do niej z całą pewnością przy najbliższej okazji.

Wygląd 9,5/10 (piekne jędrne ciało, ładna twarz, jedyny minus za tatuaże)
Lokum 9,5/10 (jest wszystko co trzeba, ale wolałbym być jednak w pełni sam z dziewczyną na mieszkaniu)
Lodzik 10/10 (bez gumki, głeboki, bez zębów... no i to spojrzenie :D )
Sex 9,5/10 (zostawiam 0,5 punktu rezerwy tylko dlatego żebym miał się czym zachwycać następnym razem!)

Podsumując, bezapelacyjnie najlepsza możliwa opcja w Koszalinie a pewnie i w promieniu 200km. Dziewczyna młoda a już obeznana z fachem. Full profeska. Nie jest z tych najtańszych ale zdecydowanie warto te kilkadziesiąt złociszy dołożyć żeby spędzić ten czas z taką młodą i fajną dziewczyną o pięknym jędrnym ciałku. Jeśli nie chcesz wtopić i nie chcesz zostać wydymanym na kasę przez jakąś starą lampucerę zaniżającą wiek to tu jest sprawdzona i pewna opcja. Dla mnie rewelacja, od dziś nawet nie przeglądam już roksy bo wybór jest oczywisty. Gorąco polecam sprawdzić samemu.

pryvat

pryvat

Bywalec

• +users
  • 119 postów
Witam
Jakoś odwiedziłem pannę przed jej wyjazdem z Koszalina
Mam mieszane uczucia panna młoda wysoka buźka ok ale ciałko średnie niby szczupła (ja lubię szczuple) piersi miękkie na fotkach wyglądają lepiej uda dość grube pupa też wieksza niż na fotkach i te tatuaże bez ladu i składu oraz cena 250
Lokal 10/10 czysto w miare nowocześnie prysznic duży pokój uciech też spory jak i lóżko
Panna 7/10 tak jak opisałem swoje wrażenia
Ustawka 7/10 po dojechaniu na miejsce nie odbierała potem musiałem poczekać
Fbg 8/10 mechaniczny i mocny ja lubię bardziej delikatny i czuły
Sex 8/10 reaguje nie leży jak kłoda ale na jeźdźca nie bo tam coś
Przycinki na czasie niema wiec duży plus ale raczej nie wrócę
Z tego co wiem w przyszłym tyg ma wrócić do Koszalina fotek na rok się brak

Użytkownik pryvat edytował ten post 20 październik 2018 - 20:48

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych