Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Zmyslowa AniaFajna dziewczyna

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

lukashlbn

lukashlbn

Bywalec

• +users
  • 106 postów
Numer telefonu: 667-052-318
Witam.
Odwiedzilem Anie jakis czas temu ustawka normalna dwa tel i jestem w lokalu, lokal to domek w centrum przerobiony na apartamety do wynajecia, standard ok, duze łóżko to na plus
Co do panny to taka fajna sasiadka do pukniecia ladna szczupla figura, piersi taka dwujeczka jedrna z ladnymi sutkami, ladna jedrna pupcia, twarz ok mi sie spodobala
Co do akcji panna podatna na sugestje lodzik bez taki troche mechaniczny ale moze byc.
Sex tez mechaniczny przerobilismy lilka pozycji klasyk, jezdziec i od tylu
Ogolnie dziewczyna godna polecenia

https://www.roksa.pl...se/pokaz/566152

R E K L A M A

jureklin
Re: Zmyslowa Ania

jureklin

Świeżak

• user
  • 6 postów

Dziewczyna odwiedzona kilka tygodni temu. Uczucia mieszane, ale po kolei.

Ustawka standard na dwa telefony, miły głos w słuchawce kieruje na Operową. Sporo miejsc parkingowych, dobre oznakowanie budynku.
Mieszkanie czyste, w bardzo dobrym standardzie. Łazienka czysta, ręcznik również, duże łoże. 150zł/h, płatne po wyjściu z łazienki.

Sama panna ma fajną, szczupłą figurę, niezły tyłek (widoki przy pukaniu od tyłu). Wzrost i waga w miarę się zgadza, włosy krótsze niż na fotkach. Piersi niewielkie, mogłyby być bardziej jędrne, choć dla mnie ok. Twarz... albo nie mój typ albo panna miała bliskie spotkanie trzeciego stopnia z patelnią i tak jej zostało. Innymi słowy twarz ta zaburzyła mi wrażenia estetyczne, no ale zostałem.

W cenie FBG, możliwe dwa spusty w godzinie, zadaje dekoncentrujące pytania w stylu "to co teraz chcesz robić?"

Samo FBG bez szału, laska co prawda chce głęboko, ale na chęciach się kończy, mechanicznie, bez okolic.

Seks podobnie, choć bez problemu reaguje na zwerbalizowane potrzeby klienta, to sama od siebie dużo nie doda.

Cyferki:

Panna: 7/10

Twarz: 3/10

FBG: 3/10

Seks: 5/10

Atmosfera: 3/10

Ja nie wrócę. Jeśli byłoby za 100zł to od biedy przy widokach od tyłu, ale też nie byłby to pierwszy wybór tylko szukałbym dalej.

Panna co prawda ma aspiracje, ale musi się wziąć do ciężkiej pracy i ulepszyć swój warsztat. No i ta twarz - nie, nie wrócę :)

Użytkownik jureklin edytował ten post 16 październik 2018 - 14:35

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych