Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Sympatyczna, Dyskretna 515-767-691

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Metteyya

Metteyya

Praktykant

• +users
  • 24 postów
Numer telefonu: 515-767-691

Nowy temat bo nie znalazłem numeru na garso. Ogłoszenia też są na Odlotach od niedawna.

Całkiem obiecujące zdjęcia i zakres usług. W słuchawce miły głos potwierdza wolne terminy oraz zgodność z ogłoszeniem.

Mieszkanie na Bielanach niedaleko ulicy Rudnickiego, łatwy dojazd. Standardowo drugi telefon pod blokiem, żadnych cieciów, po prostu domofon i na górę.

Zdjęcia okazują się mało ściemnione, młoda dziewczyna z ładną buzią, pełnymi piersimi, okrągłą i odstającą pupą. Może jest trochę pełniejsza niż na fotkach. Włosy zafarbowane na jasne.

Bardzo sympatyczna i kontaktowa, niezmanierowana. Potwierdza zakres usług z Odlotów, z zastrzeżeniem że jeśli spust okaże się nieprzyjemny w smaku to może wypluć zamiast połknąć.

Mieszkanie 10/10, dobra lokalizacja, dyskretnie, niczego nie brakuje, czysto.

Dziewczyna 8/10, jak już pisałem wyżej po prostu ładna i fajna, do tego jak pouprawia trochę sportu to z tego ciała będzie petarda.

FBG 8/10, bez rąk, ślina, z wyczuciem, spust do ust i połyk, od najlepszych dzielą ją (ale niewiele) technika i entuzjazm.

Seks 7/10, dwie pozycje, fajne widoki, układna, skromne reakcje i entuzjazm.

Atmosfera 8/10, jest sympatyczna ale widać że mało doświadczona (z drugiej strony nie jest też zmanierowana, to dobrze).

Jest nieźle, zamierzam wracać.

https://odloty.pl/pl...nka/211001.html

https://www.odloty.p...zna/210999.html

UWAGA, w tym samym mieszkaniu przyjmuje Diana, 575-746-593, dziewczyny nie korzystają z telefonistki i odbierają swoje telefony nawzajem więc żeby uniknąć pomyłki niezależnie od wybranego numeru trzeba sprecyzować że chodzi o spotkanie z Elizą (bohaterką tematu) lub Dianą.

https://odloty.pl/pl...-19/211003.html

https://odloty.pl/pl...-19/211002.html

Dziewczyny mają też wariant w duecie, ogłoszenie "Rozkoszny Duecik", telefon 886-115-550, chyba się skuszę.

https://odloty.pl/pl...cik/210997.html

Użytkownik Metteyya edytował ten post 03 sierpień 2018 - 15:31

R E K L A M A

Repsolrafal
Re: Sympatyczna, Dyskretna 515-767-691

Repsolrafal

Otrzaskany

• +users
  • 55 postów

Byliście sami czy koleżanka z duetu obok?

Nie śmieć. Masz PW aby o takie rzeczy pytać. +10%

Użytkownik marco111 edytował ten post 06 sierpień 2018 - 18:47

janruchacz

janruchacz

Świeżak

• user
  • 5 postów

Witam, skuszony po pozytywnej opinii innego szwagra i nie udanych próbach spotkania z innym pannami zawitałem u dyskretnej :).

Całość spotkania oceniam bardzo pozytywnie, chociaż Panna nie w moim guście. Na początku spodziewałem się, że będzie lipa. Jednak po kolejnych minutach spędzonych u Dyskretnej zmieniłem zdanie. Panna niby nowa, ale znająca się na rzeczy! 

Przejdźmy do cyferek:

Ustawka 10/10 - miły głos w słuchawce jasno i konkretnie bez żadnych ściem! W sumie 4 tel., bo Panna była umówiona z innym szwagrem, niestety ja wystawił. Panowie odrobiny szacunku!

Lokal  7/10 - stary blok na ul.Kochanowskiego 10a, w środku może dupy nie urywa, ale wszystko czego potrzeba jest. Łózko niestety do wymiany :)

Dziewczyna 6/10 - niestety nie mój typ urody (wole ciut chudsze bez obrazy Dyskretna xD), ale za to nadrabia charakterem i jest o czym naprawdę pogadać po całej akcji. 

FBG 10/10 - tu wielki plus, wie co robi! Mokro, głęboko, brak wspomagania się rączkami, bez kalosza i wyssane do ostatniej kropli.

Sex 9/10 - bez grymaszenia, otwarta na sugestie sama też się w to angażuje i nie masz poczucia jakbyś walił kłode (może akurat jej przypasowałem).

Atmosfera 10/10 - nie będę się akurat tu rozpisywał, szalona i tyle :zeby:

Podsumowanie:

6/10 - Nie mój typ urody dlatego tak nisko , ale Panna nadrabia to atmosferą i energia w całe spotkanie. Pieniądze nie wydane w błoto, chociaż jak dla mnie to jednorazowy wypad. Ogólnie polecam.

Użytkownik janruchacz edytował ten post 08 sierpień 2018 - 01:19

Marek5232

Marek5232

Praktykant

• +users
  • 31 postów

Zaciekawiły mnie zdjęcia i cóż, no nic się nie zgadza, włosy jaśniejsze no i dziewczyny jest więcej ale po kolei. Ustawka bardzo dobra, konkretna, bez opóźnień. Dziewczyna bardzo młoda, pozytywnie nastawiona, sympatyczna, grzeczna, stara się jak może, nie narzeka na nic, duże cycki. To z plusów. Minusy to większa waga (nie jest grubasem naturalnie, po prostu zdjęcia rozbiegają się z rzeczywistością) a i twarz niezbyt atrakcyjna. Lód z elementami hiszpana, gg, okolicami zrobiony dobrze. W seksie też w porządku. Polecam tym którzy lubią dobry serwis, entuzjazm i uczciwość. Ja nie wracam,

Ustawka: 10/10

Dziewczyna: 6/10 (+1 za cycki)

FBG: 9/10

Seks: 8/10

Nomik

Nomik

Świeżak

• user
  • 3 postów

Zgadzam się z poprzednikiem co do serwisu, entuzjazmu i uczciwości ale ja będę wracał.

Jestem dość sentymentalny, więc zapadnie mi w pamięć pogodne, normalne dziewczę z poczuciem humoru i dystansem do swojej profesji.  Mimo spinki początkującego pomogła mi się odprężyć i samym lodzikiem doprowadziła do wystrzału - a u mnie to nie takie łatwe. 

Co do cyferek

Ustawka 10/10 - dwa telefony i rzeczowe informacje

Lokal 8/10 zupełnie zwyczajne mieszkanie w której jest jeszcze koleżanka ale pełna dyskrecja. Wejście bez stróża i ciekawskich przechodniów. łazienka ze wszystkim co potrzeba (wanna)

Dziewczyna - nie oceniam, kwestia gustu, wiek się chyba zgadza, dla mnie w sam raz, piękne piersi

francuz 10/10 mokro, widok nitek śliny między wackiem i jej ustami - bezcenny, pracowicie i wytrwale. Pozwoliła na ff z trzymaniem głowy obiema rękami - odlot - tak skończyłem.

atmosfera 10/10 - cos jak koleżanka dorosłej córki z bonusem :) nie ma wspólnych zainteresowań ale jest kontakt i życzliwość.

zdecydowanie do polecenia

Tobi7

Tobi7

Praktykant

• +users
  • 36 postów

Laski przeniosły się z Ursusa i mają już swoje tematy. Gwiazda z dużym cycem (Studentka Priv) działała też rok temu na Zgrupowania Żmija. Dodam tylko że jest coraz większa  :oczko:  Tematy do połączenia: http://www.garsonier...iv-736-002-175/

wert99

wert99

Bywalec

• +users
  • 116 postów

to nie ona. to zupełnie inna laska.

paramonow

paramonow

Stary wyjadacz

• +users
  • 273 postów

Zgadza się wszystko zaczynając od imienia jakim się przedstawia przez opis wyglądu i fakt, że panny pracują razem.  Ze swojej strony mogę dodać, że kiedy byłem u niej w Ursusie ( w czerwcu chyba ) wspominała coś o przeprowadzce. I jeszcze drobny szczegół - za finał w buzi/na buzi dopłata - chyba 50. Za anal - 100.

peeter9966

peeter9966

Otrzaskany

• +users
  • 62 postów

sprawdziłem i ja zatem :) i chyba następnym razem muszę czytać bardziej ze zrozumieniem :)

Wszystko w zasadzie co wyżej panowie piszą to tak jest.... więc opinie pokrywają się z rzeczywistością... dodam trochę od siebie..

ustawka - sama odbiera więc miły głos i wszystko git

Lokal - stary budynek , mieszkanie pół babcine , typowy pokoik

Panna - wiek prawdziwy , młoda , naturalna , tylko myślę jakieś 65 kg to na bank...pod 70 bym oceniał :) do tego z 170 cm
natomiast pomimo tego jest SPOKO żeby nie było :)
bo kilogramy znikają przy jest sympatyczności z umiejętnościami :)

oral - 8/10 szczegóły były już opisywane , FBG z finałem w ustach
cipka zadbana
sex - fajnie się ruha żeby nie było

ogólnie nie wróce i też nie wiem czy polecam, ogólnie nie żałuje 200 zł i wyszedłem w zasadzie z uśmięchnięta mordką :)

jak ktoś lubi takie po prostu troszkę większe koleżanki z klasy to będzie mega zadowolony ,

10/10 za podejście , uśmiech, obsługę  a tak to ocena to mocno naciągnięta 6/10:)

https://odloty.pl/pl...zna/210999.html

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych