Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Klara Strefa Relaksu 577-482-784Bóżnicza, Mickiewicza 28

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Noge

Noge

Otrzaskany

• +users
  • 51 postów
Numer telefonu: 577-482-784

https://www.roksa.pl...se/pokaz/564380

https://www.roksa.pl...se/pokaz/563992

Zachęcony fotkami postanowiłem odwiedzić.

Niestety oprócz walorów wizualnych więcej pozytywów nie znalazłem.

Panna to Ukrainka. Nie mówi ani nie rozumie po polsku. Kontakt jedynie w j. angielskim lub rosyjskim.

Zdjęcia jak najbardziej prawdziwe. Panna ładna, zgrabna, fajne silikonowe cycki takie w "sam raz".

Niestety co do masażu to totalna porażka. Panna totalnie nie potrafi masować. Nieudolne "mizianie" po plecach przez 30 min, następnie przewrotka na plecy i szybkie strzepanie. 

Zero masażu i zero erotyki, a szkoda bo warunki fizyczne panna ma takie że mogłaby podbić poznański rynek masażu.

Zapłacone 200,- na koniec po "masażu".

Cyferki

Panna - 10/10

Mieszkanie - 10/10 - nowy apartament na Bożniczej

Masaż - 0/10

Zakończenie 2/10 

Generalnie nie polecam. 

R E K L A M A

asmodai
Re: Klara Strefa Relaksu 577-482-784

asmodai

Stary wyjadacz

• +users
  • 319 postów

Rowniez skuszony fotkami odwiedzilem panne na masaz nuru.

Przyjmuje w mieszkaniu na Bozniczej. Razem z nia w mieszkaniu byla obecna jedna dziewczyna, ktora zajmowala sie klientem, co slychac bylo przez drzwi.

Generalnie moje wrazenia z masazu u Klary pokrywaja sie z tym co zostalo napisane powyzej.

Wizualnie panna jest fajna, ale masuje kiepsko. W zasadzie nie byl to masaz tylko glaskanie z oliwką. Do tego doszła chwila masowania ciałem i to by bylo na tyle w temacie masazu. Gdyby nie lustra, w ktorych mozna sobie na nia popatrzec to kompletnie bym sie wynudził.

Zakonczenie z finalem reczne, bez wiekszej finezji. Za wiele nie mozna jej dotykac w trakcie, brakuje erotyzmu a jest automatyzm.

Cyfry:

Pannna 9/10

Lokal 8/10 (na minus jeden zel w lazience i klient za sciana)

Masaz 1/10

Zakonczenie 3/10 (70% roboty robia lustra, 30% panna)

Ja nie wroce.

Piter13

Piter13

Świeżak

• user
  • 2 postów

Zachęcony zdjęciami postanowiłem dziś odwiedzić Klarę.

Zgadzam się z przedmówcami - Klara to piękna i bardzo seksowna dziewczyna, zdjęcia oczywiście jej.

Faktycznie słabo mówi po polsku, ale ponieważ nie jest Szwedką ani Węgierką tylko Ukrainką, bariera językowa praktycznie nie istnieje. Wesoła, otwarta, bardzo kontaktowa.

Ale nie mogę zgodzić się z opiniami o samym masażu. Na początku delikatny, relaksacyjny, dłońmi i przedramionami. Następnie całym ciałem, z fajnym spotykaniem się wzrokiem w lustrze. Po przewrotce na plecy, coraz intensywniej, finał brzuchem, piersiami, dłonią. Pozwala się dotykać i pieścić, fajnie reaguje.

Przyjmuje sama w małym, kameralnym mieszkanku przy ul. Mickiewicza.

Cyfry:

Ustawka: 10/10 (klasyka, 2 telefony)

Panna: 9/10

Lokal: 8/10 (trochę ciasna łazienka)

Masaż: 7/10

Zakończenie: 7/10

lechpoznan

lechpoznan

Praktykant

• +users
  • 11 postów
Klatę odwiedziłem już 4 raz.
Przyjmuje sama w lokalu na Mickiewicza 28.W środku ładnie,czysto,ręczniki pachnące.Łazienka ok.Duzy plus,że do budynku przylega parking.
Klara jest piękną i bardzo sympatyczną dziewczyną. Bez problemu można się z nią dogadać.
Masaż rewelacja, najpierw wspaniale masuje plecy,potem Przewrotka i tu można podziwiać jej piękne ciało..Zakończenie rewelacja aż chciałoby się więcej i więcej...
Loka/10
Ustawka8/10 telefonistka
Kara10/10
Masaz9/10
Zakończenie10/10

KW145

KW145

Praktykant

• +users
  • 14 postów

Witam 

Odwiedziłem dzisiaj Klarę "na chybił trafił ", jedyna która miała wolny termin.

Ustawka za pośrednictwem telefonistki bezproblemowa 

Dziewczyna zgodna ze zdjęciami .

Komunikacja ok, ale po angielsku .

Masaż taki sobie , natomiast widoki w lustrze super .

Masaż ciała ciałem trwał dłużej niż w innych salonach , wiec dla mnie duży plus. 

Atmosfera ok , było miło 

Pozwala się dotykać , ale nie za mocno , 

Za 200 zł ok, ale nie na tyle, abym został stałym klientem 

qyt

qyt

Świeżak

• user
  • 4 postów

Byłem niedawno u Klary, lokal bardzo ładny, duży apartament w nowym budownictwie. Ogólnie dziewczyna bardzo sympatyczna, rozmowna. Ciało ma powalające, chodzący ideał, mega wysportowana. Co do masażu, to jeszcze sporo jej brakuje, ale widać, że  dziewczyna się dopiero uczy. 

Lokal 10/10 - nie ma problemu z parkingiem

Dziewczyna 11/10 - краса

Masaż- 5/10 w porównaniu do Kasi

Zakończenie - 9/10

Ogółem - mocne 8/10

Dziewczyna się stara, to widać. Zakończenie ręczne, ale ze świetnym wyczuciem. Myślę, że jeszcze do niej wrócę za kilka tygodni, sprawdzić postępy w masowaniu, zwłaszcza, że cena jest jeszcze stara, bez podwyżki, jak u Kasi i Lili.

Jeśli ktoś ma ochotę na godzinkę w obecności nagiej modelki, to bardzo polecam. 

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 4118 postów

Nie wiem,czy własnie nie spełniają się mokre sny Julii z masaze,ale od około tygodnia telefonistka nie odbiera telefonów-ogólnie brak kontaktu, na jakikolwiek numer próbujesz dodzwonić się,do którejkolwiek dziewczyny....urlopy? czy zawijanie interesu? oby nie :)

SowaCorp

SowaCorp

Stary wyjadacz

• +users
  • 287 postów

Ja tam na ten z ich strony www się dodzwoniłem, ale wyboru zero - część panien pewnie na urlopach, a część ma tak obłożony grafik, że chyba tydzień wcześniej trzeba ;) Vide Kasia czy LiLi

Tak więc jak lubię Julię i jej niektóre dziewczyny, tak Strefa Masażu wcale źle nie przędzie, wręcz przeciwnie - ciężko się dostać :) Na brak konkurencji nie może narzekać.

Użytkownik SowaCorp edytował ten post 26 lipiec 2018 - 15:34

on54_69

on54_69

Bywalec

• +users
  • 169 postów

Nie wiem,czy własnie nie spełniają się mokre sny Julii z masaze,ale od około tygodnia telefonistka nie odbiera telefonów-ogólnie brak kontaktu, na jakikolwiek numer próbujesz dodzwonić się,do którejkolwiek dziewczyny....urlopy? czy zawijanie interesu? oby nie :)

Ja tam na ten z ich strony www się dodzwoniłem, ale wyboru zero - część panien pewnie na urlopach, a część ma tak obłożony grafik, że chyba tydzień wcześniej trzeba ;) Vide Kasia czy LiLi

Tak więc jak lubię Julię i jej niektóre dziewczyny, tak Strefa Masażu wcale źle nie przędzie, wręcz przeciwnie - ciężko się dostać :) Na brak konkurencji nie może narzekać.

To raczej kwestia obłożenia, jeżeli terminy do masażystek w 2h od rana są już zarezerwowane to po co odbierać telefony. Zauważcie, jak się dzwoni i telefonistka odbiera to w tle cały czas napierdalają kolejne dwa. Ruch w biznesie jest. Do Kasi zapisy chyba z 2 tygodniowym wyprzedzeniem. 

Julia raczej nie zaciera rąk, prędzej strzela ja po plecach. 

Beka z tych jej trzydziestu rożnych opcji, zaraz za klapki będzie brać dopłatę. 

beijo

beijo

Bywalec

• +users
  • 125 postów

Odwiedziłem bohaterkę jak większość pewnie skuszona fotkami :) Jak ja byłem była akturat w lokalu w centrum ale pewnie przerzucają ją gdzie jest luźniej.

Sam lokal ok, czysto, pokój z matą i lustrami z przodu i boku 7/10

Klara tak jak na zdjęciach, fajne ciało, dobry cycek, długa noga, zadbana ale towarzyskich umiejętności nie ma (może to bariera językowa po po angielsku z nią trzeba) 9/10

Masaż średni, nie umie, uczy się ale ogólnie średnio jej to wychodzi. Ciało pogłaskane, pojeżdżono pop mnie ale mało erotyzmu takie wyuczone przejścia z jednej strony na drugą. Miałem wrażenie, że bardziej była skupiona na sobie i jak ją widać w lustrze niż na osobie masowanej. Widoki podczas masażu ekstra bo fajnie się eksponuje bo i to trzeba przyznać wygląda dobrze. 5/10

Zakończenie bez fajerwerków 6/10

dwaw

dwaw

Praktykant

• +users
  • 36 postów

Pierwszy raz się cieszę, że nie poczytałem garso bo bym do niej nie poszedł... 

Umówienie 10/10

Byłem w Poznaniu przejazdem - zadzwoniłem pod zapisany numer chcąc się umówić do Kasi. Telefonistka powiedziała że Kasia zajęta ale w podanej przeze mnie porze jest dostępna Klara. Prowadziłem samochód więc nie miałem jak sprawdzić, założyłem optymistycznie że wszystkie dziewczyny trzymają jako taki poziom i umówiłem się z Klarą. 

Lokal 8/10

Lokal na Działyńskich, mały fajnie urządzony. Czysto, świeżo, niczego nie brakuje. Niestety lokal jest "w podwórzu" i przejście przez "klatkę schodową" jest trochę zniechęcające. Ale to raptem 20m a dalej już jest świeżo i ładnie. 

Dziewczyna 9/10

Fotki są prawdziwe. Ciało obłędne!! Zgrabna, sympatyczna. Piersi silikonowe niestety ale nie przesadzone. Generalnie bardzo fajna dziewczyna. Nie mówi po polsku ale mówi po angielsku. Niestety odkryłem to dopiero na końcu... :) 

Masaż 8/10

Faktycznie nie jest to ta sama liga co Kasia. Jest inaczej, ale jest naprawde bardzo fajnie. Nie rozumiem ocen typu 0 czy 1. A może poprostu się nauczyła conieco po przeczytaniu tak słabych opinii? 

Zakończenie 7/10

Jest poprawnie.. bardzo poprawnie.. ale brakuje czułości / namiętności / pasji którą ma Kasia. Kasia zdecydowanie podniosła poprzeczkę koleżankom. 

Czy wrócę? Jak będę znów w Poznaniu to spróbuję do Kasi. Ale jak nie będzie Kasi to zapytam o Klarę. 

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych