Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Nowa tylko 2 dni

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

necpsd

necpsd

Świeżak

• user
  • 2 postów
Numer telefonu: 575-452-490

Linki: https://www.roksa.pl...nse/pokaz/67413
Numer telefonu: 575 452 490

Jestem tu długo, ale pierwszy raz postanowiłem pomóc innym i opisać spotkanie.
Ustawa bez problemu, 2 telefony i jestem na miejscu. Mały blok na osiedlu 1000 lecia w Jarosławiu. Parking bez problemu. Parter, bez wścibskich sąsiadów. Ogólnie lokalizacja bezproblemowa.

Drzwi otwiera dziewczyna z dość ładną buzia. Przeciętna, ale nie brzydka. Zbiera pieniądze i kieruje do łazienki. Bardzo mało mówi, praktycznie odpowiada jednym zdaniem na pytanie i tyle. Zero atmosfery, zero zaangażowania.
Po wyjściu z łazienki wchodzę do pokoju, Pani prosi, żeby się rozebrać jednocześnie sama się rozbiera.

Widok niestety nie taki jak na zdjęciach (mocny retusz). Tyłek mało jędrny, bardzo zaniedbany, dość obwisły brzuch – nie przez ciąże, zwykłe zaniedbywanie siebie. Piersi może rzeczywiście zgodne z ogłoszeniem (3), ale bardzo obwisłe. Ogólnie nie ma tragedii, ale jak na 150zł za 30 minut to zdecydowanie za duza stawka na tą jakość.

Położyła się obok mnie i zaczyna ssanie. Wróć, to nie ssanie, a dotykanie mnie ustami i trzepanie ręka. Byłem na ciśnieniu, wiec młody wstał. Takie klepanie mojego ptaka zaczęło mnie nudzić, bo to samo mogę zrobić sam w domu, wiec poprosiłem, żeby usiadła na mnie. Usiadła, ale tyłem. Chciałem ją dotknąć za stopy, to powiedziała, ze ma łaskotki. Poskakała po mnie trochę, ale bardzo mechanicznie, bez zaangażowania. Majac mało czasu powiedziałem, że zrobimy to od tyłu – zgodziła się. I tu to samo, niby coś mruczała, stękała, ale gra aktorska była gorsza niż w „ukrytej prawdzie”…

Zaznaczę, ze nie jestem gościem, który może odpychać laskę – lubie po prostu poszaleć, bo w domu wszystkiego nie dostaję :). odwiedziłem ją, bo miałem okienko miedzy spotkaniami i pomyślałem, ze skoro tu jestem to poszukam cos w tej miejscowości.

Podsumowując – laska wykonuje swoją prace jak na tasmie produkcyjnej – zrobić swoje i następny.
Zero zaangażowania, zero atmosfery.

Tragedii nie ma, jeśli idziesz na 15 minut włożyć i wyjść. Osobiscie więcej się tam nie pojawię.
Na mieszkaniu jest 2 osoba- słyszałem, ze rozmawia w kuchni przez telefon.

Oceny:
Ustawka – 10/10
Twarz – 8/10 (nawet ładna, gdyby nie ten znudzony grymas na twarzy)
Figura – 3/10 (opisałem wyżej)
FBG – 1/10 (bo do kilka razy dotknęła)
Sex – 1/10
Atmosfera – 0/10

10% za brak numeru telefonu w tytule tematu i jego zły format w treści posta.

Użytkownik zakm edytował ten post 12 lipiec 2018 - 19:08

R E K L A M A

darasdaras69
Re: Nowa tylko 2 dni

darasdaras69

Stary wyjadacz

• +users
  • 369 postów

to ta sama panna Tylko dziś https://www.roksa.pl...nse/pokaz/72006 tel 693-615-784

kiedyś funkcjonowała pod nickiem Loczek, Kociak w Stalowej Woli. Jak znajdę temat to wkleję

Użytkownik darasdaras69 edytował ten post 12 lipiec 2018 - 11:36

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych