Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Grzeszna wysoka Kaśka, 574-816-688Grzeszna wysoka Kaśka, 574-816-688

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

piotrandrzej

piotrandrzej

Otrzaskany

• +users
  • 93 postów
Numer telefonu: 574-816-688

Witajcie,

przeglądarka nic nie pokazuje. Prośba o info od zorientowanych na temat panny (najlepiej opinia ze spotkania).

https://www.odloty.p...ska/206384.html

Kręcą mnie czterdziestoletnie wysokie blondynki ale nie cierpię wtop. 

Dzięki

Pozdr

Piotrandrzej

R E K L A M A

morskieoko
Re: Grzeszna wysoka Kaśka, 574-816-688

morskieoko

Praktykant

• +users
  • 43 postów

Pewnie to samo

https://odloty.pl/pl...ska/205753.html

Jest gdzieś kartoteka.

Skyhigh

Skyhigh

Otrzaskany

• +users
  • 71 postów

Fakt, wygląda na to samo źródło.

Niestety po obu numerach z ogłoszeń "Garso-Google" research nic nie pokazuje, więc jakąkolwiek kartotekę trudno namierzyć. Może jednak ktoś, coś w temacie?

Pozdrawiam,

Skyhigh

gpz500

gpz500

...

• +Premium user
  • 3075 postów

Okopowa 56 przy Klifie.

Zdjęcia prawdziwe, oferta uczciwa, dziewczyna przesympatyczna, gabaryty słuszne i podane w anonsie.

EDIT: oba anonse są Jej.

Użytkownik gpz500 edytował ten post 12 lipiec 2018 - 09:52

yebciu

yebciu

Bywalec

• +users
  • 147 postów

Byłem jakiś tydzień temu.

Ustawka 10/10 - standardowo na dwa telefony, odbiera sama, bardzo miły głosik, 30 minut i jestem pod blokiem.

Lokal 7/10 - ul. Okopowa 56. W mieszkaniu była sama, czysto, w łazience prysznic, żel i czysty ręcznik. W pokoju uciech fajny przyciemniony klimat, duże i wygodne łóżko.

Diva 7/10 - zdjęcia prawdziwe, wysoka jak w ogłoszeniu, wiek też się zgadza, troszkę ciałka się znajdzie, duży tyłek, blondynka, baaaardzo sympatyczna i miła, można spokojnie pogadać z nią na wiele tematów. Od początku stara się, żeby było fajnie.

FBG 7/10 - zapytała jak lubię, więc jej powiedziałem, że zmiennie. Obciągała raz wolno i delikatnie, raz szybko i mocno, z lizaniem okolic. Widać było, że to lubi, bo nie chciała się oderwać przez prawie pół h. Po FBG poprosiła mnie, żebym ją zerżnął analnie.

Anal 8/10 - powiedziała, że woli to od normalnego seksu. Ma bardzo ciasną dupkę mimo sporych rozmiarów. Przerobiliśmy trzy analne pozycje - od tyłu, klasycznie i na jeźdźca. Można ją posuwać jak się chce, lubi dobry anal. Po analu jeszcze nasmarowała sobie dłonie żelem, masowała mi tyłek i obciągała. Tak skończyłem.

Całość 7/10.

Na pewno jeszcze wrócę. Jak za 200 PLN bardzo dobry serwis i nie patrzy na zegarek, bo siedziałem u niej jakieś 1,5 h.

POLECAM!

Użytkownik yebciu edytował ten post 14 lipiec 2018 - 03:21

Klonek1968

Klonek1968

Świeżak

• user
  • 2 postów
To mój pierwszy raz jak opisuje Dive więc proszę o wyrozumiałość.

Miejsce znane Okopowa 56 przy Klifie
Ustawka na dwa telefony. Sama odbiera telefon.
Otwiera mi dziewczyna ze zdjęć w koronkowej sukience, wiek podobno 37 lat, dał bym jej trochę mniej. W szpilkach dość wysoka, z twarzy też dość ładna bez tony makijażu. Proponuję coś do picia
Mieszkanie i łazienka czyste,brak szczoteczki jednorazowej na minus, nie odczulem żeby były osoby trzecie w mieszkaniu.
Faktycznie ma na czym siedzieć ale to plus w pozycji na pieska. Figura po rozpakowaniu na plus, napewno to nie wieszak i nie otyła, taka w sam raz jak dla mnie, biust średni za to stojący ze sterczacymi sutkami. Pocałunki namiętne.
FBG z zimną wodą gazowana , uznanie za kreatywność. Patrzy w oczy, niezbyt głęboko bierze, lize jajka. Lubi wsadzić paluszek w dupcie, mówi że ją to kręci, namówiła mnie na wibrator w moim zadku. Polecam dla tego kto nigdy nie próbował.
Sex - ciasna cipka bez zapachów i owłosienia
Sex ze zmianą pozycji które sama proponuje, podatna na sugestie.
Minetke mógł bym jej robić godzinami bo jeżeli przyjemność była udawana to ma niezły dar aktorski
Na deser anal czysciutka , ciasna więc długo nie wytrzymałem.
Niestety brak spustu do buzi i na twarz a szkoda bo aż się prosiła żeby jej na twarz się spuscic.
Przerobione kilka pozycji i spust na biust.
Po akcji rozmowa, dziewczyna jest bardzo miła jak pisali przedmówcy, widać że inteligentna i ogarnięta. Na zegarek nie patrzy i nie tnie na czasie.
Generalnie jestem zadowolony i do powrotu.
Kaśka jeżeli to czytasz to sorry za te pogryzienia i obity tyłek ale rozbudzilas moje prymitywne instynkty.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych