Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Naomi Strefa Relaksu 731-143-480Ul. Świstackiego

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

patrykdziki

patrykdziki

Praktykant

• +users
  • 21 postów
Numer telefonu: 731-143-480
Jadąc na Pragę zgodnie z obietnicą postanowiłem odwiedzić Naomi na otwarcie lokalu .

Umówienie przez telefonistkę.

Lokal znajduję się w nowym apartamentowcu na ul. Świstackiego .

Zaskakujące że winda znajduje się dopiero na 1 piętrze którą jedziemy na 6. Brawo dla inżynierów:)

Salon - ładna czysta i dużą łazienka, wielkie lustro na plus . Gąbka, laczki jednorazowe kilka żeli do wyboru, kosmetyki męskie na plus .
Minus za wannę.

Pokój - dwa duże lustra na plus , można obserwować Naomi w każdej pozycji a miałem na co patrzeć. Ledy , świeczki. Klimat okej . Duży materac , jednorazowe prześcieradło.

Naomi - młoda , malutka , szczuplutka w moim typie . Bardzo miła Panna .

Masaż- masuje dłońmi głowę, plecy , pośladki Z zahaczaniem o ptaka oraz nogi . Nastepnie masuje biustem posladkami , brodą, każdą częścią ciała . To samo po obroceniu . Można ją delikatnie dotykać, napewno nie dla hardkorowców . Panna bardzo delikatna .
Zakończenie ręczne bez pośpiechu. Po całej akcji nie przepedza nawiązuje rozmowę.
Zaproponował umycie pleców . buziak na dowidzenia , przyjemnie spędziłem czas w opcji 90min za 300zl

Lokal 8/10
Panna 8/10
Masaż 10

https://www.roksa.pl...se/pokaz/555702
https://www.roksa.pl...se/pokaz/555696
https://www.roksa.pl...se/pokaz/553316

R E K L A M A

Wojak56
Re: Naomi Strefa Relaksu 731-143-480

Wojak56

Otrzaskany

• +users
  • 57 postów

https://www.roksa.pl...se/pokaz/555702

Na poczatku tego tygodnia usiłowałem się umówić z którąś z preferowanych przeze nie dam, ale nic z tego. Zacząłem błąkać się po garso i postanowiłem po raz pierwszy spróbować masażu. Wybór padł na dziewczynę z zamieszczonego powyżej linku.

Miejsce to jak już pisał szwagier powyżej to nowy apartamentowiec przy Świstackiego.  Nie będę powielał jego opisu, bo w zasadzie wyczerpał temat. Od siebie dodam tylko, że musiał go chyba projektować Dedal - ten sam, który zbudował labirynt na Krecie. Rada dla chętnych: jak już będziecie przy wejściu do klatki nie odkładajcie słuchawki dopóki drzwi się nie otworzą, inaczej będziecie błądzić po tym domu z koszmaru architekta. Jednak sam apartament, łazienka (brak kabiny natryskowej) i jej wyposażenie nie budzi zastrzeżeń. - 8/10, bo się nachodziłem!

Dziewczyna: prawie 100% w moim guście: drobna, niewysoka, ze śliczną buzią nastolatki, cudownie upięte włosy, tak jak lubię. Niestety, biuścik zaledwie "1", co na wstępie ostudziło moje zapędy. Jak się jednak okazuje, dobry muzyk mając tylko fujarkę jest w stanie konkurować z kościelnymi organami. Tak było i tym razem. Wielbiciele dużego sprzętu masażystek będą zawiedzeni. Ja jednak świadomie wybrałem Naomi i nie żałuję! 9/10

Sam masaż bardzo mi się podobał. Wrażenia potęgowały lustra, na których można było podziwiać moją Rusałkę. Naomi pozwala dotykać swoje smukłe, wysportowane ciałko, choć zastrzega, że "bez miejsc intymnych". To minus, bo gdy klęczy wypięta w twoją stronę, to ma się ochotę ją zjeść. Finał "ręczny" ale wykonany z wyczuciem, zmysłowo. Byłem zadowolony. Szkoda, że w czasie seansu możliwy był tylko jeden raz. Na koniec propozycja umycia pleców z oliwki, gacie na dupę, rozliczenie i buziak w drzwiach na odchodne.

Czy polecić? Nie wiem, nie mam poziomu odniesienia, bo jak pisałem korzystałem z takiej usługi po raz pierwszy. Mnie się podobało. Jest to jakieś urozmaicenie, zwłaszcza w sezonie letnim, gdy większość dziewczyn rusza za pracą do popularnych kurortów. Będę chciał wracać. Pozdrawiam Cię Maleńka!

Użytkownik Wojak56 edytował ten post 19 lipiec 2018 - 12:56

EskanderX
Re: Naomi Strefa Relaksu 731-143-480

EskanderX

Praktykant

• +users
  • 15 postów

Też miałem przyjemność skorzystania z masażu wykonywanego przez Naomi.

Umówienie spotkania bezproblemowe - można umówić się również ze sporym wyprzedzeniem. Lokal znajduje się w nowym budynku i zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz jest wizualnie na duży plus.

Przebieg wizyty klasyczny - kąpiel, udanie się do świątyni rozkoszy gdzie odbywa się masaż w obopólnym negliżu. Bohaterka zaczyna od klasycznego masażu potem stopniowo przechodzi do coraz bardziej erotycznego. Aż wreszcie kończy swoimi sprawnymi dłoniami. Potem ponownie kąpiel i rozliczenie o które wcześniej się nawet nie zająknęła (duży plus).

Naomi - młoda, drobna, atrakcyjna brunetka. Sprawia wrażenie delikatnej. Dba o miłą atmosferę i widać, że jej zależy na klientach. Na mnie wywarła bardzo pozytywne wrażenie.

Masaż - bohaterka umiejętnie oddziaływuje na zmysły dotyku (masuje różnymi częściami ciała, mnie szczególnie podobało się jak zahaczała o ciało swoim podbródkiem), wzroku (to młoda, ładna dziewczyna, w pokoju są dwa lustra po obu stronach), słuchu (odpowiednia muzyka) i węchu (zapach w pomieszczeniu neutralny, ale jak masażystka zbliży się do twarzy czuć ładny zapach jej ciała).

Lokal - 9/10 - to wspomniany nowy apartamentowiec, w środku także jest nowocześnie i czysto, pokój gdzie odbywa się masaż urządzony nastrojowo. Łazienka także na bardzo dobrym poziomie.

Atmosfera spotkania powiedziałbym, że wzorcowa. Dominuje uśmiech i życzliwość - co mnie dla mnie szczególne znaczenie i co otrzymałem.

Polecam osobom lubiącym masaż, doceniającym możliwość obcowania z młodziutką, atrakcyjną kobietą. Raczej nie dla tych mylących masaż z różnymi formami seksu.

Użytkownik EskanderX edytował ten post 31 lipiec 2018 - 21:19

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych