Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Budżet do 200pln, pomóżcie.Wracam po kilku latach i nie wiem co się dzieje.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

samsungd600

samsungd600

Praktykant

• +users
  • 40 postów
Numer telefonu: 000-000-000
Witam szwagrów. Wracam do Poznania po kilku latach nieobecności i potrzebuje pomocy. Rotacja na rynku ogromna, wiem już z doświadczenia że zdjęciami i opisami na roksie nie można się sugerować.
Pamiętam że kiedyś absolutny top w Poznaniu to były Panie: Weronika z Gru i Majka Nimfomanka. Widzę że już chyba zakończyły działalność.

W budżecie do 200pln gdzie można teraz fajnie zaszaleć?

R E K L A M A

smack
Re: Budżet do 200pln, pomóżcie.

smack

Praktykant

• +users
  • 49 postów
Weroniki już nie ma z nami, do Majki możesz wpaść, cały czas trzyma poziom (i pion)

jpfake

jpfake

Praktykant

• +users
  • 20 postów

Jak ci sie podobała Majka Nimfomanka i Weronika  typ takiej kobiety to polecam tobie tą dive

200zl pełna godzinka bez pospiechu

http://www.garsonier...nna-578-303-034

poprawiłem

prozac

Użytkownik prozac edytował ten post 11 lipiec 2018 - 23:13

Allrun

Allrun

Otrzaskany

• +users
  • 94 postów

Jeśli chodzi o top za 200 PLN to Ala dziewczyna po prostu boska jednak ciężko się dostać.
http://www.garsonier...101-684/page-12

Użytkownik prozac edytował ten post 12 lipiec 2018 - 16:00

jahu2

jahu2

Otrzaskany

• +users
  • 72 postów

No właśnie, Majka jak najbardziej przyjmuje, a jej kartoteka cudem zniknęła...

prozac

prozac

Pleciuga

• Moderator
  • 3157 postów

nie cudem, tylko panna nie życzyła sobie aby ją oceniać.... rozumiecie RODO i te sprawy. 

poza tym warto się zastanowić dlaczego

jpfake

jpfake

Praktykant

• +users
  • 20 postów

poza tym warto się zastanowić dlaczego

dlaczego? diva jak kazda inna, chyba ze ma wirusa

virtuoz

virtuoz

• +uzytkownik
  • 7546 postów

dlaczego? diva jak kazda inna, chyba ze ma wirusa

Dokładnie, wirusa. Frajer on sie nazywa.

Poczytaj więcej http://www.garsonier...e-nas-szwagrow/

prozac

prozac

Pleciuga

• Moderator
  • 3157 postów

dobra, nastąpiła mała dygresja w związku z zapytaniem, sprawa jest jasna, jak panna sobie nie życzy, aby jej tu opisywać to po prostu o nich nie piszemy

a teraz wracamy do głównego wątku

droite

droite

Świeżak

• user
  • 7 postów
Od prozacu się w d..pach poprzewracało? Od kiedy to panienka decyduje o tym żeby ją oceniać na forum? Machloje straszne.

KiepuraSX

KiepuraSX

Panna co się RODO zasłania

• PersonaNonGrata
  • 7 postów

Nie tylko ja usunęłam teczke wiec sie za przeproszeniem nie udzielajcie. Mam takie prawo i z niego slorzystalam. Jak wiele innych dziewczyn... Temat uważam za zamknięty. To, ż mam konto na forum frajer nie oznacza że was opisuje, więc nie dodawanie sobie. Mówiłam klientom ze sobie nie zycze opinii a wy nie rozumiecie. Od września odbieram tylko od stałych klientów, nie było opinii i nikt nie płakał z tego powodu. Nie chcecie to do mnie chodźcie i tyle. To forum też nie jest doskonale A połowa opinii z dupy nawet na mój cudowny temat. Chcecie wiedzieć to może i mieliście dobre zamiary ale niestety przychodziła do mnie masa skurwysynow na wyzycie się A ja takich klientów nie chce. Dziękuję. Kolejne wpisy na mój temat będą skutkowaly zgłoszeniem do odpowiednich służb. Szanujmy decyzję innych. Bez odbioru.

kto Ci pozwolił się wypowiadać w tym temacie?

skoro teczki być nie może, to Ciebie tutaj też nie będzie.

żegnamy

prozac

Użytkownik prozac edytował ten post 16 lipiec 2018 - 22:31

topor69

topor69

Otrzaskany

• +users
  • 58 postów

To, ż mam konto na forum frajer nie oznacza że was opisuje, więc nie dodawanie sobie.

Przyjmuję, ze piszesz prawdę, że Ty nie opisujesz tam swoich klientów. A inne koleżanki mogą to samo o sobie powiedzieć?

Co do prawa usunięcia teczki, w której nie ma danych osobowych tylko publicznie dostępny link czy numer telefonu, uważam, że jest to daleko idąca nadinterpretacja nowych przepisów. Brak jednoznacznych wytycznych co wolno a co nie, prowadzi do wielu nadgorliwych działań. Podejrzewam, że admini działają tutaj podobnie.

Z drugiej strony, na temat tego forum frajer krążą legendy. Może byście łaskawie panie powiedziały wprost co tam za dane przetwarzacie, w jakim zakresie i w oparciu o jakie zgody.

Ja wiem, że do panny która nie ma teczki na garsonierze nigdy nie pójdę. Choćby po to aby nie moje dane nie wylądowały na forum prowadzonym z pogwałceniem prawa na które powołują się osoby uczestniczące w tym forum. Pominę kwestię logiki, hipokryzję jaką tutaj czuć na kilometr. Płacąc divie za spotkanie nie tylko płace za towarzystwo, seks. Płace również za dyskrecje. Jak widać, są panie które nie wywiązują się należycie z umowy. Co najgorsze w tej sytuacji, nie widać możliwości aby mieć jakikolwiek wpływ na to co tam jest np. o mnie napisane.

Skoro jak napisałaś, przychodzili "skurwysyny" aby się wyżyć. Płacili to ich przyjmowałaś. Garsoniera ich tam nie wysyłała. Skoro miałaś serwis hard, to tez tacy przychodzili. Trzeba było zmienić ofertę, trzymać się zasad a nie jęczeć że to wina garsoniery. Jakbyś nie pozwoliła na ostre zabawy to nawet trybunał w Strasburgu nie zmusiłby Cie do realizacji oczekiwań takiego klienta.

KiepuraSX

KiepuraSX

Panna co się RODO zasłania

• PersonaNonGrata
  • 7 postów
Mój drogi nigdy nie miałam serwisu hard, gdzie Ty to w ogłoszeniu widziałeś?? To klientów opinie na garsonierze że robię z chujem nie wiadomo co. Jedna i druga i poszla lawina. Nigdy nie mialam czegos takiego w ogloszeniu wiec chyba wiesz skad sie tacy klienci brali. A no stąd. I wierz mi że drugi raz nie przyjęłam niechcianego klienta, wielu tutaj piszących o cudach na kiju nie przyjęłam drugi raz. Ach te problemy z dodzwonieniem. Trzeba być uposledzonym żeby pół roku dzwonić i myśleć że jestem zajęta cały czas. Mam czarna listę dłuższa niż papier do wycierania D.. y. W ogłoszeniu miałam tylko głębokie gardło ale to nie znaczy że można mnie rznac w usta jak na filmie. Innych hard propozycji z mojej strony nie było. I mi nie wmawiaj proszę że było inaczej. A nawet jak miałam na to ochotę z danym klientem to nie znaczy że każdy może, dlatego co było na spotkaniu jest tylko nasza sprawa A nie kurwa połowy Poznania. Bo ja każdego traktuje indywidualnie A wy piszecie O tym tutaj. No tego nigdy nie akceptowalam. Po co przyjmowała skurwysynow? A bo nie wiedziałam że nimi są, dopiero po przyjściu z toalety zazwyczaj wychodzi ich naturą. Ot cała filozofia. Chyba że lepiej was traktować jak inne laski, no jak wolicie? Wywalac z pokoju? Ja zostanę sobą i będę przyjmowała klientów których lubię A oni mnie szanują.
A jeżeli chodzi o prawo do usuwania teczek to chyba nie jest zmyslone jeżeli szefostwo założyło taki watek tu na forum, poszukaj na górnym pasku. Gdyby dziewczyny nie miały racji to tematu by nie było. Jednak jest więc pewnie coś to znaczy...

prozac

prozac

Pleciuga

• Moderator
  • 3157 postów

pierdolenie posprzątane.

jeszcze raz ktoś zacznie gadać o RODO i o działaniach administracji z tym związanych dostanie urlop.

ostatni raz powtórzę znikające teczki panien niech Wam szwagrowie dadzą do myślenia.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych