Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Asia 724-254-651Nic specjalnego  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
marewern

marewern

    Świeżak

  • user
  • 5 postów
  • Dołączył: 29-11-2016
  • Płeć:Facet
Numer telefonu: 724-254-651
Byłem u panny jakiś czas temu skuszony ciekawym opisem i zdjęciami.
Ustawka bezproblemowa. Pierwszy telefon i umówienie się na konkretną godzinę, drugi pod blokiem po numer mieszkania. Pokój uciech znajduje się na ulicy Nowej w wieżowcu. Samo mieszkanie wyremontowane i nie ma się do czego przyczepić. Pierwszy zgrzyt następuje w łazience, kiedy dostaje mokry ręcznik. To, że ręczniki są suszone a nie prane zdążyłem zauważyć ale pierwszy raz dostałem ręcznik, który wskazywał na wcześniejsze użycie.
Sama akcja to standard. Najpierw plecy. Masaż to takie delikatne mizianie - to nie masaż sportowy. Pośladki wykasowane bardzo pobieżnie bez okolic. Po plecach przewrotka i masaż klatki a potem przejscie do penisa. Tu również bez fajerwerków, delikatne pieszczenie gora- dół do wytrysku. Po wszystkim rozliczenie i do domu.

Panna 8/10 - bardzo atrakcyjna młodą dziewczyną - fajna figura, wydatne piersi, niestety wszystko schowane w seksownym body.
Masaż 3/10 - zwykle mizianie.
Lokal 5/10 - odejmuje za ręczniki
Atmosfera 4/10 - coś tam pogadanek było, ale bez szaleństw - masaż w ciszy
Zakończenie 3/10 - bo było.

Link dla porządku
https://www.roksa.pl...se/pokaz/557172

Ogólnie wrażenia estetyczne samej dziewczyny nie są w stanie zrekompensować słabego masażu i dlatego nie wrócę.R E K L A M A
Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych