Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

NAMIĘTNA GFE 534-279-481Siedlce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

marcelchann

marcelchann

Świeżak

• user
  • 4 postów
Numer telefonu: 534-279-481

Witam Szwagrów,

Kuszące zdjęcia Pani z tematu przebywającego od dwóch dni w Siedlcach skusiły mnie do wizyty na sapera. 

Dzwoniłem pierwszego dnia, odebrała spoko przyjeżdżaj za 10 minut. Dzwonię za 10 minut i zero odzewu do końca dnia.

Drugiego dnia dzwonię, mówię, że jestem pod blokiem to mówi, że gość już wchodzi do niej i żebym poczekał z 30 minut. 

Byłem na ciśnieniu więc czekam i po 15 minutach oddzwania, że mogę wbijać. Ponadto skusił mnie jej głos przez telefon bo był mega miły.

I wchodzę z optymizmem, a tu zonk, bo mały grubasek mnie przyjął, a na zdjęciach ponętna laska, szminka na buzi, sexy strój.

A tu chu.. Ni ma szpilek, pończochy były. 

Ale jak to zwykle bywa na zdjęciach - mocno podretuszowane. Pani 160cm 50kg, a w trakcie spotkania mały grubasek i dałbym 60kg.

Pani pisze w ogłoszeniu szpileczki, a takowych nie posiada. 

Na wejściu kasa z góry. 

Lokal 8/10 - zwykłe mieszkanko.

Panna 3/10  - nie moje klimaty.

FBG 3/10 - za szybkie ruchy, zero delikatności - nie moje klimaty.

SEX   8/10 - tutaj było spoko aczkolwiek jak panna się nie podoba to co to za seks. 

Ja nie wrócę - nie moje klimaty - dodatkowo oszustwo zdjęciowe

A teraz apel do szwagrów z Siedlec. Jak zauważyłem tematy o dziewczynach z tegoż miasta szybko potrafią być czytane kilka tyś razy. Czyli zainteresowanych jest sporo - nie wierzę że któryś z was u niej nie był. Informujcie innych o takich wtopach bo to podnosi jakość usług u dziewczyn. 

R E K L A M A

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych