Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Masaż u Ani / Seksi masaż u Lili, 576-319-110

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

jam19

jam19

Świeżak

• user
  • 8 postów
Numer telefonu: 576-319-110

Panna przedstawia się jako Ania, ale ma ogłoszenie również jako Lili. Linki:

https://www.odloty.p...ani/205167.html

https://www.odloty.p...ili/205169.html

Po numerze telefonu nie znalazłem, więc zakładam nowy temat.

Zadzwoniłem, potwierdziłem zakres i cenę i choć adres trochę zmroził (Okopowa 56), to postanowiłem zaryzykować na sapera.

Umówienie: na trzy telefony. Najpierw umówienie terminu, później konieczność potwierdzenia pół godziny przed i potem telefon spod klatki. Jak dla mnie trochę za dużo kombinowania. Ważne, że nigdy nie było problemu z dodzwonieniem i rozmawiamy bezpośrednio z panną. 7/10

Lokal: Okopowa 56, II klatka (czyli można zaparkować pod Klifem). Niskie piętro, można skorzystać ze schodów :) Mieszkanie, jak to w nowym budownictwie, ładne, czyste, chyba 2-pokojowe (ktoś tam podobno jeszcze przyjmuje). Łazienka czysta, z prysznicem. Jeden żel (męski), płyn do płukania ust, duży ręcznik. Kapci czy szlafroka brak, ale mnie to do szczęścia niepotrzebne. Pokój, w którym byłem, miał na wyposażeniu stół do masażu, oświetlony świecami, klimatyczny. Gra muzyka, ale niestety z radia. 9/10

Panna: Otwiera ubrana w bieliznę i jakąś halkę chyba. Raczej ze zdjęć, wiek może się zgadzać, włosy chyba jaśniejsze. Z twarzy średnio ładna, ale tragedii nie ma. Ładny tyłek, ładne piersi (specjalistą nie jestem, ale może być faktycznie 3), niegrawitujące, trochę brzuszka. Ogólnie pani nie należy do kościotrupów, ale wg mnie jest całkiem w porządku. Panna pochodzi z Ukrainy, ale bardzo dobrze mówi po polsku. Próbuje nawiązać jakąś rozmowę, ale raczej nie chce jej ciągnąć. 7/10

Masaż: Początek standardowo na brzuchu. Widać, że ma o tym jakieś pojęcie, ale masaż był z kategorii tych delikatniejszych, nie pyta zresztą o preferencje. Nogi ugniata zdecydowanie mocniej (co one mają z tymi nogami?). Zahaczanie rzadkie, dopiero przed samą przewrotką na plecy. Tam kontynuacja masażu w kierunku klatki piersiowej i potem do małego. 6/10

Erotyka: Na początku masaż w bieliźnie, w trakcie panna zrzuca biustonosz. Po przewrotce na plecy poprosiłem o zdjęcie majtek ‒ bez problemu. W czasie masażu zza głowy zacząłem lizać jej sutki (fajne!) i pieścić łechtaczkę. Była informacja zwrotna, więc albo się podobało, albo odgrywała teatrzyk. Skończyłem hiszpanem, ze spustem na piersi. W trakcie próbowałem ją trochę całować, ale nie garnęła się, mimo że w opisie na odlotach wszystkie pocałunki zaklikane… 8/10

Zakres i cena: 200 zł za godzinę. W cenie masaż w bieliźnie lub nago, zakończenie ręczne, francuskie lub hiszpańskie. O sex nie pytałem, ale panna pisze: „a może będziesz chciał czegoś więcej?”, więc sugeruję zapytać. Niestety na zewnątrz byłem już po 40 minutach, więc jest przycinka na czasie…

Ogólnie oceniam na 6/10, głównie przez krótszy czas, a cena nienajniższa. Ale choć wtopy nie było, to raczej bez powrotu z mojej strony.

R E K L A M A

Adamos89
Re: Masaż u Ani / Seksi masaż u Lili, 576-319-110

Adamos89

Świeżak

• user
  • 2 postów
Ja nie zgodzę sie ze szwagrem powyżej, otworzyła mi dość otyła ukrainka, bez makijażu, w reczniku wiec dla mnie 3/10.
Nie miałem za wiele czasu na szukanie czegos innego więc zostałem.
Kiedy owa Panna zdjęła ręcznik a ja leżałem juz na brzuchu to dopiero sie przerazilem. Piersi male... tak 2, brzuch duży, pupa taka sobie. Ogólnie masaż 3-4/10 zakończenie manualne a z tym radiem zgodzę się z kolegą bo w trakcie masażu zamiast skupić się na tym co najważniejsze słuchałem wiadomości....... masakra.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych